Panel klienta

Audi Q8 50 TDI 286KM Quattro

Na podium aut luksusowych w segmencie SUV znalazł się pojazd o wyjątkowym wyglądzie, jakim jest Audi Q8. Emanuje prestiżem, wyjątkową dynamiką i smukłą budową. 3 metry rozstawu gwarantują przestronne wnętrze i komfort prowadzenia pojazdu.

 

Pod maską znajduje się silnik wysokoprężny o mocy 286KM. To samochód dla osób, które oczekują od auta czegoś więcej. Jest świetnym kompromisem dla wszystkich ceniących sobie zarówno dostojny wygląd, jak i niezwykłe przyspieszenie.

 

Dość powiedzieć, że pomimo potężnej masy silnik 3.0TDI rozpędzą Audi do setki w 6,3 sekundy. Oferuje zużycie paliwa w mieście na poziomie 7l/100km.

Audi Q8 wyposażone zostało w 8-woltową instalację elektryczną. Samochód pozwala na obciążenie do 745 kg, można ciągnąć załadunek o masie nawet 2800 kg, a także jacht czy przyczepę kempingową. 

 

Audi Q8 to doskonały wygląd, znajdziemy tam prawdziwą ekstrawagancję i mnogość opcji dla kierowcy. Za pierwszym razem można być nawet nieco przytłoczonym, bo auto robi niezwykłe wrażenie. Zapewnia płynną i komfortową jazdę, niezależnie od warunków.

Zarezerwuj onlineKontakt telefoniczny

CENNIK

IlośćCena netto

SPECYFIKACJA

  • Moc 286 KM
  • Przyspieszenie 0-100 6.1 s
  • Skrzynia Automatyczna
  • Napęd 4x4
  • Silnik 3.0
Zobacz inne autaZarezerwuj onlineKontakt telefoniczny

Menu