Panel klienta
Wynajem  Chevrolet Camaro SS Cabrio

Wynajem Chevrolet Camaro SS Cabrio


Specyfikacja

 455KM


4,6 sek.


290km/hRWD


6,2 V8


Automatyczna


Cennik Chevrolet Camaro SS


Ilość dni

Bez kaucji

Z kaucją 3000PLN

Limit km
na dobę

1+

1069,- doba

899,- doba

300km

3+

893,- doba

799,- doba

250km

5+

699,- doba

599,- doba

200km

8+

593,- doba

499,- doba

160km

21+

495,- doba

399,- doba

140km

Miesiąc+

Nie dotyczy

12065,- cały okres
9999,- PROMOCJA!

3600km
cały okres

Podane ceny w PLN zawierają podatek VAT23%. Przekroczenie limitu kilometrów to koszt dodatkowy 2,00zł/km rozliczane po zakończeniu najmu.

Wynajem Chevrolet Camaro SS Cabrio

Chevrolet Camaro SS
Sprawdź dostępność w kalendarzu

 Zarezerwuj


Kup na prezent


Wynajem Chevrolet Camaro SS

Wynajem Chevrolet Camaro SS Cabrio: Moc i Wolność pod Otwartym Niebem

Odkryj niepowtarzalne połączenie mocy i stylu z Chevrolet Camaro SS Cabrio, dostępnym już teraz w naszej ofercie wynajmu. Ten ikoniczny amerykański muscle car w wersji kabriolet jest gotowy, aby zaoferować Ci niezapomniane wrażenia z jazdy, pełne adrenaliny i wolności. Dzięki opcji wynajmu krótkoterminowego Chevrolet Camaro oraz dostępności w wyjątkowej wersji Cabrio, każda podróż staje się niezwykłą przygodą, a droga transformuje się w pasmo nieograniczonych możliwości.

 

 

Chevrolet Camaro Cabrio Wypożyczalnia: Twoja Brama do Niezrównanej Przygody

Nasza wypożyczalnia oferuje Chevrolet Camaro SS Cabrio w strategicznych lokalizacjach w całej Polsce: Kraków, Katowice, Wrocław, Łódź, Warszawa oraz Poznań. Bez względu na to, skąd rozpoczniesz swoją podróż, Chevrolet Camaro Cabrio czeka, aby dostarczyć Ci maksymalnych doznań z jazdy. Przekonaj się, jak łatwo możesz poczuć przypływ adrenaliny, prowadząc jeden z najbardziej pożądanych samochodów na świecie, korzystając z naszej elastycznej oferty wynajmu.

 

 

Chevrolet Camaro SS Cabrio: Ikona na Wyciągnięcie Ręki

Nie czekaj dłużej, aby spełnić swoje marzenia o jeździe wyjątkowym musclecar'em jakim bez wątpienia jest Chevrolet Camaro SS Cabrio. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować ten wyjątkowy samochód w jednej z naszych lokalizacji: Kraków, Katowice, Wrocław, Łódź, Warszawa, Poznań. Nasza wypożyczalnia gwarantuje, że wynajem Chevrolet Camaro Cabrio przebiegnie szybko, łatwo i bez zbędnych formalności, otwierając przed Tobą drogę do niezapomnianych przygód.

 

 

Twoja Przygoda z Chevrolet Camaro SS Cabrio Rozpoczyna się w SpectrumCars

Odkryj wolność i moc, jaką oferuje Chevrolet Camaro SS Cabrio, wybierając naszą wypożyczalnię jako bramę do świata nieograniczonych możliwości. Niezależnie od okazji, czy to weekendowa eskapada, potrzeba luksusowego samochodu na specjalne wydarzenie, czy wynajem do ślubu, Chevrolet Camaro Cabrio jest idealnym wyborem, który z pewnością przyciągnie uwagę i zapewni niezapomniane wrażenia. Wypełnij formularz poniżej i ciesz się wiatrem we włosach dzięki wyjątkowej usłudze jaką jest wynajem Camaro SS.

 
 
 

Menu