Panel klienta

To masywny samochód, który zachwyca przepychem i niesamowitym designem. Posiada jednocześnie cechy charakterystyczne SUV-a i coupe.

Pas przedni wyposażony jest w nową serię świateł, atrapę chłodnicy, a z tyłu w lampy oraz zderzak. Na kokpicie pojazdu pojawia się tafla ekranów, które zapewniają wiele interesujących funkcji. Pod maską znajduje się 330 KM, a samochód do 100 km/h rozpędza się w 5,7 s. Średnie spalanie wynosi ok. 9,5l/100km.

W sercu pojazdu pracuje silnik diesla, a samo auto jest doskonale wyciszone. Już od pierwszego spojrzenia widać, że auto to prezentuje się bardzo muskularnie i agresywnie, jak przystało na typowe niemieckie coupe. Oglądając samochód z zewnątrz łatwo poczuć i zrozumieć jego prestiżowy charakter.

W jego wykonaniu czuć prawdziwą ekstrawagancję. Skórzane fotele są bardzo wygodne i dzięki nim nawet w długiej trasie nie czujemy zmęczenia podróżą. Mogą zaoferować masaż, grzanie lub wentylację. Mercedes GLE Coupe to samochód łączący sport i luksus. W zależności od naszego temperamentu za kierownicą możemy przełączać auto w poszczególne tryby drogowe i traktować je jako zabawkę lub wygodny środek transportu. Wszystko zależy od nas i naszej wyobraźni.

 

Menu