Panel klienta
Wynajem Porsche Macan

Wynajem Porsche Macan T


Specyfikacja

 265KM


6,4 sek.


232km/h4x4


2.0 Benzyna


Automatyczna


Cennik Porsche Macan Nardo Grey


Ilość
dni

Z kaucją 3000PLN

Limit km
na dobę

1

1099,- doba

350km

2-3

899,- doba

300km

4-7

649,- doba

250km

8-20

499,- doba

200km

21-29

399,- doba

150km

30

11500,-
miesiąc

4050km
miesiąc

Podane ceny w PLN zawierają podatek VAT23%. Przekroczenie limitu kilometrów to koszt dodatkowy 2,00zł/km rozliczane po zakończeniu najmu.

Wynajem Porsche Macan

Porsche Macan T
Sprawdź dostępność w kalendarzu

 Zarezerwuj


Kup na prezent


Odkryj Luksus i Dynamikę z Porsche Macan – Twoja Droga do Niezapomnianych Wrażeń

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty specjalnej – wynajmu Porsche Macan, modelu, który łączy w sobie zarówno elegancję, jak i niezwykłe osiągi. Ten SUV klasy premium z rocznika 2021, pojawia się w pełnej krasie, zjawiskowo prezentując się w swoim czarnym wydaniu i oszałamiając 20-calowymi felgami. Porsche Macan to nie tylko samochód, to wizytówka nowoczesnego designu i inżynierskiej precyzji.

 

 

Ekskluzywna Jazda w Zasięgu Ręki

Porsche Macan wyznacza nowe standardy w segmencie SUV-ów sportowych, oferując niespotykane połączenie komfortu i wydajności. Dzięki swojemu potężnemu silnikowi, ten model zapewnia wrażenia z jazdy, które pozostają w pamięci na długo.

 

 

Wybierz Wynajem Porsche Macan

Oferujemy elastyczne rozwiązania wynajmu krótko- i długoterminowego Porsche Macan, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, masz możliwość cieszenia się luksusem i dynamiką jazdy bez potrzeby trwałego zobowiązania.

 

 

Twoje Porsche Macan Czeka w Wybranych Lokacjach

 

 

Zarezerwuj Swoje Porsche Macan Dzisiaj

Nie przegap okazji na niezapomnianą przygodę z Porsche Macan. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów dotyczących oferty wynajmu w jednym z naszych punktów w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie lub Poznaniu. Wybierz luksus i osiągi dostępne na wyciągnięcie ręki dzięki naszej wypożyczalni.

 
 
 

Menu