Panel klienta

Wygodne i praktyczne rozwiązanie

 

Każdy, kto choć raz musiał na własną rękę przemieszczać się z lotniska do centrum miasta lub innego celu swojej podróży, dobrze wie, że nie należy to do najprzyjemniejszych czynności. Wypożyczenie samochodu nieraz okazuje się o wiele lepszym rozwiązaniem niż korzystanie z busów oraz transportu publicznego. Skraca nasz czas dotarcia do określonego celu, a ponadto zapewnia wyższy standard podróży. Nie dość, że droga mija nam w komfortowych warunkach, nie musimy przejmować się opóźnieniami i niepotrzebnie się stresować. Wynajem auta na lotnisku jest niezawodny, wygodny i komfortowy. Dodatkowo jeśli jesteś zwolennikiem wysokiej klasy samochodów mamy dla Ciebie idealną ofertę!

 

Marzysz o samochodzie premium z pełnym ubezpieczeniem?

 

Jeśli chcesz wynająć samochód luksusowy, premium lub sportowy wystarczy znaleźć firmę dysponującą właśnie taką flotą aut. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele interesujących Cię samochodów. Dysponujemy takimi modelami jak Mercedes-AMG CLA45s 4matic+ 421KM, Audi A5 Sportback 190KM czy Ford Mustang GT 450KM 2019r. Każdy samochód oferowany przez naszą firmę jest na bieżąco serwisowany, a jego stan techniczny jest pod stałą kontrolą. Prezentują się one doskonale i zachwycają swoim designem.

Wypożyczenie samochodu u nas odbywa się bez kaucji i żadnych dodatkowych opłat. Wynajęte samochody podstawiane są w dowolne miejsce, wskazane prze klienta, w tym na lotniska. Dodatkowo w ramach naszej oferty, razem z wypożyczonym samochodem, dostaniesz pełne ubezpieczenie oraz ochronę bez własnego udziału.

 

Samochód podstawiany bezpośrednio na lotnisko

 

Wysiadasz z samolotu, odbierasz bagaż, a samochód już na Ciebie czeka. Brzmi jak opcja doskonała? Wynajmując auto na lotnisku, będzie ono czekało na Ciebie bezpośrednio przed halą przylotów. Wszystkie formalności, które związane są z wynajmem samochodu, załatwisz na lotnisku z wykwalifikowanym przedstawicielem kadry pracowników. Cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, a Ty unikniesz stresujących sytuacji związanych z wynajmem auta po przylocie w nowe miejsce. 

 

Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązania, gdyż zdecydowanie ułatwia to poruszanie się w nowym lub dobrze znanym miejscu, docieranie do celu w satysfakcjonującym nas czasie oraz zapewnia luksus i komfort przemieszczania się. Wybierając opcję wypożyczenia samochodu, decydujemy się na wysokiej klasy podróż i brak ograniczeń, które spotkamy decydując się na transport publiczny.

 

Samochód możemy wypożyczyć Ci na okres krótko lub długoterminowy. Jeśli zdecydujesz się na opcję długoterminową, będziesz mógł cieszyć się swoim samochodem przez całą swoją podróż, wyjazd lub urlop. Ponadto, opcja wynajmu na dłuższy termin bardzo często jest opcją bardziej opłacalną ze względu na poniesione przez klienta koszty i własną wygodę.

 

Przez cały czas wynajmu wypożyczalnia samochodów na lotnisku będzie świadczyła możliwość skontaktowania się z obsługą w celu rozwiania wszelkich wątpliwości i pomocy przy ewentualnych problemach.

 

Co należy zrobić, aby wynająć samochód?

 

Proces wypożyczenia samochodu nie jest skomplikowany. Zasadniczo ogranicza się on zazwyczaj do wyboru odpowiedniego modelu i podpisania umowy z naszą firmą. Po szeregu tych formalności auto podstawiane jest we wskazaną przez Ciebie lokalizacje. Jednak zanim wynajmiesz u nas wymarzony samochód warto zaznajomić się z tym jakich dokumentów do jego wypożyczenia potrzebujesz. Warunkiem do podpisania z Nami umowy jest posiadanie aktualnego prawo jazdy i dowodu tożsamości.

 

Jeśli posiadasz oba wymienione dokumenty i jesteś zainteresowany wynajmem luksusowego samochodu na lotnisku - zapraszamy do kontaktu! Nasze warunki najmu są jasne i proste, a opinia zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług mówi sama za siebie!

 

Menu