Panel klienta

Ile kosztuje auto na wesele?

 

Ślub jest niewątpliwie wyjątkowym wydarzeniem dla każdego. Panna i Pan młody pragną, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, tak więc przygotowania zaczynają się znacznie wcześniej. Wyczekiwany dzień jest niezwykle stresujący, a kwestie organizacji wpływają na efekt. Mimo że branża na przestrzeni lat zmienia się dość dynamicznie, część elementów pozostaje niezmienna, m.in. dogodna podróż do kościoła, urzędu lub na imprezę weselną. Zważając na charakter wydarzenia, warto zdecydować się na wynajem wymarzonego auta przez profesjonalną firmę, która zagwarantuje, że wszystko odbędzie się tak, jak oczekują tego nowożeńcy.

 

Koszty wynajmu są uzależnione od zakresu usługi oraz określonych preferencji. Największy wpływ ma wybór segmentu auta oraz modelu. Każdy z nich różni się parametrami, wyposażeniem, a co najważniejsze - ceną kaucji oraz wypożyczenia na jeden dzień. Oferta jest skierowana dla nowożeńców o różnych preferencjach i zasobności portfela, tak więc umożliwiamy wybór spośród kilkunastu wariantów. W przypadku najkorzystniejszego cena wynosi jedynie 79 złotych! Wówczas do dyspozycji zostaje oddana Skoda Fabia III z instalacją LPG. Warto wziąć pod uwagę dodatkowe, koszty powstałe w wyniku wynajmu, jak podstawienie auta w wyznaczone miejsce oraz wspomnianą kaucję (zwrotną).

 

Opłaty wahają się w zależności od wyboru samochodu - w przypadku wskazanego modelu, zapłacisz za całość w momencie wynajęcia, czyli 1149 zł. Samochody wyższej klasy wiążą się z opłatami od 279 do 947 złotych (bez kosztów dodatkowych). Zważając na wiele możliwości, każdy młoda para znajdzie wariant, który zadowoli nowożeńców. Nakładanie zwrotnej kaucji jest konieczne, aby móc świadczyć wynajem dla wielu osób z zachowaniem należytych środków bezpieczeństwa.

 

Efekty specjalne

 

W samochodzie czeka elegancki, kulturalny kierowca, a my możemy zapewnić podstawienie auta do wybranego miejsca znajdującego się m.in. na terenie Śląska oraz Małopolski. Nowożeńcy kierują się różnorodnymi oczekiwaniami, tak więc wynajem obejmuje dodatkowe pakiety oraz usługi dotyczące zarówno kwestii wizualnych, jak i technicznych. Auto może zostać objęte pakietem GOLD, który ściąga obowiązek kaucji oraz zwalnia z udziału własnego w szkodzie. Każde udostępniony samochód zostaje gruntownie wyczyszczony. Największą popularnością cieszy się usługa dekorowania auta w zgodzie z ustaleniami oraz motywem wesela. Wszystko jest indywidualną decyzją nowożeńców, każdy aspekt może być przedmiotem ustaleń.

 

Zdecyduj, czym pojedziesz z ukochaną osobą

 

Sprostanie wymaganiom i oczekiwaniom jest możliwe dzięki naszej flocie oraz jej bogatemu wyposażeniu. W zależności od klasy możesz postawić m.in. na Mercedesa CLA, Forda Mustanga, BMW Serii 5, a nawet Porsche Macan czy Audi RS5! Dzięki temu każda zainteresowana para może indywidualnie dobrać auto, aby idealnie wpasowało się w finalny efekt i sprawiło największe wrażenie.

 

Zdajemy sobie sprawę, że nierzadko droga do wybranego lokalu wiąże się z większą odległością - wybranym autem można przejechać aż 250 km (w pewnych przypadkach nawet do 300 km). Jedynym skutkiem przekroczenia limitu kilometrów będzie naliczenie opłaty - od 0,50 do 2,60 zł za km. Dzięki tak opracowanemu systemowi para młoda może z łatwością obliczyć całkowity koszt w kilka chwil. Jako że oferujemy atrakcyjne ceny, nie boimy się uprzedzać o żadnych opłatach - cenimy przejrzystość ofert. Odbiór jest możliwy w dziewiętnastu miastach w całej Polsce! Dokonanie rezerwacji może odbyć się zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem naszej strony internetowej. W zakładce przygotowany został formularz do tego celu.

Menu