Panel klienta

10) Mercedes C200 Coupe

 

Zajmujący dziesiąte miejsce w rankingu, Mercedes C200 Coupe to przedstawiciel klasy wyższej samochodów osobowych. Ten elegancki model jest propozycją dla osób, które cenią sobie luksus, doskonałą moc i piękny design. Klasyka niemieckiej motoryzacji zapewnia nam moc 184 koni mechanicznych oraz automatyczną skrzynię biegów. Auto rozpędza się do setki w ciągu 7.3 sekundy i posiada napęd na tylne koła. Mercedes klasy C to prawdziwa perełka przeznaczona dla koneserów najwyższej klasy aut. Wygoda, moc i jakość prowadzenia tworzą tutaj nieprawdopodobnie harmonijną mieszankę.

9) Ford Mustang GT V8 5.0 Coupe Fastback (2015)

 

Dziewiąta pozycja przypadła modelowi Ford Mustang GT. To doskonała propozycja dla wszystkich wymagających kierowców, którzy od auta wymagają czegoś więcej niż tylko czterech kółek. Ten model Forda charakteryzuje się przede wszystkim nietuzinkowym designem, który sprawia, że prowadząc ten samochód, nie możemy zostać niezauważeni. Decydując się na Forda Mustanga GT, otrzymujemy silnik 5.0 V8, automatyczną skrzynię biegów, napęd RWD oraz moc 421 koni mechanicznych. Auto rozpędza się do setki w ciągu 4.7 sekundy. To propozycja jedynie dla prawdziwych fanów motoryzacji, którzy na ulicy chcą być widoczni i słyszani.

8) Mercedes CLA35 AMG

 

Ósme miejsce wędruje do przedstawiciela usportowionej odmiany coupe. Mercedes CLA35 AMG to ogromna dawka prędkości i precyzji, umieszczona w niepozornie wyglądającej maszynie. Chociaż na pierwszy rzut oka auto, o zaledwie dwulitrowym silniku, nie sprawia wrażenia widowiskowego, model potrafi zaprzeć dech w piersiach i wywołać całą gamę pozytywnych emocji związanych z jego prowadzeniem. Moc 306 KM, napęd na cztery koła oraz przyspieszenie do setki w 4.7 sekundy przeniesie nas w zupełnie nowy wymiar motoryzacji. Model stanowi kwintesencję niemieckiej precyzji i trwałości wykonania.

7) Ford Mustang GT 5.0 V8 (Lift 2018)

 

Siódmą pozycję w rankingu ponownie zajmuje amerykańskie auto Ford Mustang GT. Ten model to wersja po lifcie wspominanego już wcześniej auta. Tak jak poprzedni model skierowany jest do osób, które za wszelką cenę pragną zostać zauważone, bo nie ma możliwości, aby przejść obojętnie obok samochodu o tak niezwykłym, niepospolitym designie. Jego widowiskowości dopełnia wydobywający się dźwięk pięciolitrowego silnika V8. Ford Mustang GT, posiadający moc 450 KM, potrafi rozpędzić się do setki w 4.3 sekundy, zapierając każdemu kierowcy dech w piersiach. To auto dla niezaprzeczalnych wielbicieli motoryzacji z prawdziwego zdarzenia.

6) BMW M640d

 

Chcąc poczuć wiatr we włosach i nieposkromioną niczym wolność, warto zdecydować się na model BMW M640d w wariancie Kabriolet. Przyspieszenie wynoszące 0-100 km/h w 4.8 sekundy rzeczywiście potrafi wbić człowieka w fotel. Dołożyliśmy temu modelowi układ oddechowy marki Akrapovic oraz moc została podniesiona do 400 KM. Ponadto samochód posiada silnik o pojemności 3 l i napęd RWD. Jeśli kierowcy zależy na szybkości i jednoczesnym bezpieczeństwie prowadzenia, model BMW M640d sprawdzi się doskonale.

5) BMW M2 R6

 

Przechodzimy do zwycięskiej piątki najlepszych samochodów. W przypadku przynależności do grupy osób, które ponad wszystko cenią sobie jak największe przyspieszenie, samochód BMW M2 R6 stanowi jeden z najlepszych możliwych opcji. To właśnie ów model przejechał tor Nurburgring w 7 minut i 58 sekund, zostając w tyle zaledwie 6s za niepokonanym BMW M4 Coupe. Auto posiada trzylitrowy silnik TwinTurbo i osiąga przyspieszenie do setki w tylko 4.3 sekundy. Został wyposażony w moc 370 KM i niezawodny napęd na tylne koła.

4) BMW M2 COMPETITION

 

Moc 411 KM, napęd RWD i trzylitrowy, sześciocylindrowy silnik - to wszystko składa się na szybki i pożądany przez wielu numer cztery w naszym rankingu, BMW M2 Competition. To maszyna, która gotowa jest zabrać kierowcę w podróż życia. Niewiele jest aut, z którymi pracuje się tak gładko i precyzyjnie, a uczucie towarzyszące jeździe staje się niemalże uzależniające. Samochód przyspiesza do setki w 4.1 sekundy. To kwintesencja niemieckiego kunsztu i solidności, połączone z niezwykłą ergonomicznością i wygodą prowadzenia. Idealny model dla ceniących sobie wygodę z całym kalejdoskopem funkcji.

3) Porsche 718 Cayman

 

Podium otwiera samochód, który zadebiutował w 2013 roku - druga generacja Porsche Caymana, model 718. Wielbiciele marki z pewnością dostrzegą elementy techniczne i konstrukcyjne wspólne z modelem Boxster. Przez wprowadzenie drobnych zmian względem modelu I, Porsche 718 Cayman jest niższe, dłuższe i lżejsze aż o 30 kg. Samochód posiada moc aż 300 KM i silnik 2.0 Turbo. Ponadto model został wyposażony w napęd na tyle koła oraz automatyczną skrzynię biegów, aby jazda była jeszcze przyjemniejsza. Samochód osiąga przyspieszenie 0-100 km/h w 4.7 sekundy. To samochód widowiskowy, dla osób, które za wszelką cenę cenią sobie najwyższą jakość, połączoną z ponadprzeciętnym designem.

2) Maserati Ghibli

 

Srebrny medal dla jednego z najlepszych aut wędruje do Maserati Ghibli. Nazwa pochodząca od suchego wiatru wiejącego znad pustyni Sahara, idealnie oddaje niezwykłą szybkość samochodu i lekkości jazdy. Auto posiada moc 410 KM i silnik o pojemności 3.0 l. Maserati Ghibli, osiągający przyspieszenie 0-100 w 4.8 sekundy jest jednym z chętniej wybieranych modeli spośród samochodów sportowych. Dodatkowym atutem jest napęd na cztery koła oraz automatyczna skrzynia biegów. Włoska fantazja pozwoliła stworzyć model, który zachwyca nietuzinkowym designem oraz solidnością wykonania.

1) Aston Martin DB9 Volante

 

Złoty laur w rankingu najbardziej luksusowych marek samochodów otrzymuje Aston Martin DB9 Volante. Dostępny w Spectrum Cars model to prawdziwy klejnot wśród ekskluzywnych aut i synonim motoryzacji najwyższej jakości. Został wyposażony w silnik wolnossący V12, o pojemności 5.9 l, o mocy 455 KM. Ponadto posiada napęd RWD, co sprawia, że rozkład masy jest lepiej zrównoważony i sprawdza się podczas gwałtownego hamowania, nawet w trudnych warunkach. Auto osiąga przyspieszenie 0-100 km/h w 4.9 sekundy, w połączeniu z wersją cabrio daje to niezapomniane wrażenia podczas szybkiej jazdy.

 

Menu