Panel klienta
  • Strona główna
  • >
  • Blog
  • >
  • Podróż służbowa do Krakowa - dlaczego warto postawić na auto z wypożyczalni?

Często zdarza Ci się podróżować służbowo, np. do Krakowa lub innego miasta, oddalonego o wiele kilometrów od Twojego miejsca zamieszkania? Zapewne za każdym razem masz ten sam dylemat - jechać pociągiem czy własnym autem? A może poprosić szefa o auto służbowe? Jeżeli żadna z tych opcji nie przemawia do Ciebie, możesz także skorzystać z wypożyczalni aut w Krakowie. Wynajem aut to ciekawa alternatywa dla tych, którzy dużo podróżują służbowo i cenią sobie komfortowe warunki jazdy.

 

Samochód z wypożyczalni - dlaczego warto?

 

Samochód na wyjazd służbowy, to często drażliwy temat, szczególnie jeżeli Twoja firma nie dysponuje zbyt dużą flotą. Dlatego, zamiast stresować się, że w razie stłuczki czeka Cię nieprzyjemna rozmowa z szefem, zdecyduj się na wynajem samochodu w podróż służbową. Auta są ubezpieczone, sprawne technicznie i komfortowe, czyli stworzone do tego, aby towarzyszyć Ci podczas wyjazdu służbowego. Nie musisz czekać na taksówkę czy środki komunikacji miejskiej, a później pokonywać jeszcze dodatkowo części trasy pieszo z przystanku do hotelu. Auto z wypożyczalni, to także pełna swoboda poruszania się po mieście. Możesz zatem połączyć przyjemne z pożytecznym, zwiedzając podczas podróży służbowej nowe miejsca. Wystarczy Ci mapa lub nawigacja samochodowa i możesz ruszać w drogę! W razie jakichkolwiek problemów, pracownicy dedykowanej infolinii pozostają do Twojej dyspozycji o każdej porze. Ostatnim, ale nie najmniej ważnym powodem, dlaczego warto wypożyczyć auto podczas podróży służbowej, jest po prostu okazja do przejażdżki luksusowym autem!

 

Pierwszego wrażenia nie zrobisz drugi raz!

 

Celem Twojej podróży służbowej jest spotkanie z ważnymi zagranicznymi partnerami biznesowymi? Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze! Drugiej szansy nie będzie dlatego, zamiast narażać się na długie oczekiwanie na taksówkę, zadbaj o komfort Twoich gości biznesowych. Wypożyczalnia aut z Krakowa dysponuje bogatą flotą luksusowych samochodów klasy premium. Gwarantuje to wygodną podróż z lotniska do hotelu, a także świetne pierwsze wrażenie. Twoi goście będą zaskoczeni, kiedy zamiast standardowej taksówki, zobaczą luksusowe auto, którym komfortowo pojadą do hotelu. Wynajem samochodu w podróż służbową może być wstępem do owocnych negocjacji biznesowych. Dobre pierwsze wrażenie z pewnością pozytywnie wpłynie na dalszą współpracę z Twoimi gośćmi.

 

Wynajem aut w Krakowie to także oszczędność pieniędzy, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojej firmy. Zakup własnej floty aut luksusowych, to spory wydatek. Taka inwestycja może nie zwrócić się w ciągu kilku miesięcy, dlatego warto rozważyć opcję wynajmu aut w Krakowie. Zapewni to zarówno dobre wrażenie na partnerach biznesowych, a także spore oszczędności w firmowym budżecie. Co więcej, luksusowe auta są dostępne bez kaucji za wypożyczenie!

 

Czas wracać

 

Wypożyczalnia aut w Krakowie jest zlokalizowana tuż obok lotniska, dlatego jeżeli podróżujesz służbowo samolotami, auto możesz oddać bezpośrednio przed odprawą. Dzięki temu nie musisz martwić się, co zrobić z autem po zakończeniu podróży służbowej. Wynajem samochodu w podróż służbową to także możliwość oddania auta i kontynuowania podróży innym środkiem lokomocji, jeżeli nie czujesz się na siłach, aby wracać samochodem. Również w przypadku nagłej zmiany planów, możesz łatwo zmienić środek lokomocji i nie martwić się, co stanie się z samochodem. Auto możesz także zwrócić w zlokalizowanym blisko centrum oddziale wypożyczalni aut w Krakowie.

 

Podsumowując, luksusowy samochód z wypożyczalni to ciekawa alternatywa podróżowania służbowego. Łączy w sobie zarówno komfort i swobodę jazdy samochodem, jak i również gwarantuje świetne pierwsze wrażenie na gościach biznesowych, szczególnie tych spoza granic naszego kraju. Nasza wypożyczalnia aut w Krakowie oferuje nie tylko bogatą flotę aut klasy premium, ale także dogodne lokalizacje, czyli blisko centrum oraz lotniska. Dzięki temu dotrzesz wypożyczonym autem we wszystkie newralgiczne miejsca, a po zakończeniu podróży służbowej, zwrócisz samochód w dogodnej dla siebie lokalizacji.

Menu