Panel klienta

Dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę, oczywistym wyborem będzie samochód. Podróż samochodem niesie ze sobą bardzo wiele plusów, takich jak brak ograniczeń związanych z dostosowaniem się do konkretnej godziny odjazdu, czy chociażby możliwość postoju w dowolnym momencie. Mimo to wiele osób, które regularnie wyjeżdżają w podróże służbowe, mają obiekcje przed jazdą w delegację własnym samochodem. Dlaczego? Ta zależność wynika przede wszystkim ze strachu o uszkodzenie auta, jednak należy jasno podkreślić, że nie jest to jedyny powód, dla którego pracownicy unikają używania własnych samochodów. Kolejnym czynnikiem, który może mieć niemałe znaczenie jest oczywiście ,,nadużywanie" samochodu. O co chodzi? Niemal każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że samochody o dużym przebiegu są znacznie bardziej narażone na różnego rodzaju usterki (warto dodać, że auta z dużym przebiegiem jest również ciężko sprzedać), nie ma zatem nic dziwnego w tym, że wiele osób decyduje się nie korzystać z osobistych środków transportu. Czy jest zatem rozwiązanie, które pozwoliłoby połączyć komfort jazdy samochodem oraz brak konieczności używania własnego auta? Oczywiście, że tak! 

Wynajem samochodu w podróż służbową

Jeśli należysz do osób, które wolą nie korzystać ze swojego auta podczas tak długich tras, idealną opcją dla Ciebie może okazać się wynajem samochodu na delegację.

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która od lat zajmuje się wynajmem samochodów luksusowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę podczas jazdy odgrywa komfort. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz auta najwyższej klasy, które charakteryzują się nie tylko zapierającym dech w piersiach wyglądem, ale również doskonałym wyposażeniem oraz świetnymi osiągami. Posiadamy bardzo szeroką ofertę, która jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Na co dzień sami zwracamy ogromną uwagę na szczegóły oraz na poziom usług i produktów, które wybieramy, cenimy sobie profesjonalizm oraz najwyższą klasę, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by przenieść wszystko, na czym nam zależy do naszej wypożyczalni. 

 

Oferta: 

 

Wynajmujemy samochody na terenie całej Polski, a także za granicą! Wśród usług, które Ci proponujemy znajdziesz : 

- wynajem krótkoterminowy 

- wynajem długoterminowy 

- wynajem aut luksusowych na ślub. 

Jak widzisz, współpraca z nami może zostać podjęta na różnych płaszczyznach i to Ty decydujesz o tym, w jaki sposób odbędzie się wynajem auta! Jeśli zależy Ci na stałej współpracy z naszą wypożyczalnią, możesz wcześniej zdecydować się na wynajem krótkoterminowy, dzięki któremu będziesz miał okazję przetestować dany model.

 

Co zyskujesz wynajmując od nas samochód? 

Przede wszystkim chcemy udowodnić to, że podróż służbowa wynajętym samochodem to nie smutny obowiązek, tylko świetna zabawa! Decydując się na wynajem samochodu z naszej wypożyczalni masz pewność co do tego, że auto zachwyci Cię swoim fantastycznym designem oraz zapewni Ci niepowtarzalne wrażenia. Co więcej, oferujemy również podstawienie wynajętego samochodu w dowolne miejsce na terenie całej Polski! Dzięki tej opcji zaoszczędzisz swój cenny czas, wygodę, a także pieniądze. 

 

Podsumowując, czy warto wynajmować auto na podróż służbową? Oczywiście, że tak. Wierzymy, że jazda samochodem może być czystą przyjemnością, jeśli zatem chcesz poczuć niezwykły komfort, który oferuje każdy z naszych samochodów, nie czekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Menu