Panel klienta

Czym jechać do ślubu?

 

Eleganckie i luksusowe czy bardziej nowoczesne i sportowe? Wybór samochodu do ślubu nie dla każdego jest prostą sprawą, choćby z powodu nieznajomości marek. Jednakże, aby podjąć decyzję czasami potrzeba tak niewiele – bywa, że wystarczy jedna wizyta w firmie, dla której wypożyczanie aut to chleb powszedni. Można również zasięgnąć porady telefonicznej.

 

To, czym jechać do ślubu jest kwestią całkowicie indywidualną, bowiem miłośnicy szybkiej jazdy raczej nie zadowolą się starodawnym, zabytkowym pojazdem. Podobnie miłośnicy klasyków raczej krzywym okiem spojrzą na najnowszy, sportowy wóz.

 

Warto także, oprócz własnych preferencji, określić styl uroczystości; jeżeli szykuje się impreza pełna przepychu to lepiej postawić na samochód o luksusowym wyglądzie, który wpasuje się w klimat, nie zaś stanie się powodem wytykania pary młodej za niezbyt wyszukany gust.

 

Jak udekorować samochód do ślubu?

 

Dekoracja samochodu bez wątpienia nikogo nie dziwi ani też nie zaskakuje. Podobnie jak kwestia ulubionego typu samochodu, wybór dodatków zdobiących auto pozostaje w gestii pary młodej. Zdarzają się bowiem pary, które unikają dodatkowego blichtru i nie uważają kwiatów czy innych dodatków na aucie za element obowiązkowy.

 

Kwiaty na samochód do ślubu powinny być żywe. Oczywiście opcją bardziej ekonomiczną jest skorzystanie ze sztucznych kwiatów, aczkolwiek taki eksponat na masce eleganckiego samochodu może budzić niemałe kontrowersje. Żywe kwiaty to symbol elegancji oraz tradycja, która raczej nie powinna być łamana.

 

Co zaś się tyczy konkretnych nazw czy ilości kwiatów na samochód do ślubu, to raczej nie ma to większego znaczenia. Całość dodatków powinna być po prostu spójna z klimatem, na jaki para młoda zdecydowała się i z którym się identyfikuje.

 

Oprócz kwiatów genialną ozdobą są nietypowe tablice rejestracyjne, puszki na sznurkach, figurki – wszystko to, co znajdzie się na masce samochodu (i nie tylko masce) jest kwestią „do dogadania” z firmą, która wypożycza pojazd. Jednym z takich miejsc jest firma Spectrumcars.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

 

Wynajem auta na ślub powinien być poprzedzony solidnym researchem – zarówno jeśli chodzi o model samochodu i ozdoby, jak i o kwestie techniczne. Należy zwrócić uwagę na kierowcę pojazdu, to znaczy podczas rezerwacji zaznaczyć, czy samochód prowadzić będzie para młoda lub gość, czy też konieczne będzie wynajęcie kierowcy z firmy wynajmującej samochód.

 

Należy bezwzględnie określić czas wynajmu oraz terminowo zwrócić pojazd, gdyż niewywiązanie się z określonego terminu może zakończyć się nieplanowanym wydatkiem w postaci kary.

 

Wynajęcie auta na ślub nie jest niczym nowym. Od wielu już przecież lat dzień ślubu to powód do ogromnego przepychu i spełnienia marzeń z dzieciństwa. Warto zatem zadbać o ten detal, który zostanie z pewnością zapamiętany oraz pojawi się na pamiątkowych zdjęciach ślubnych.

Menu