Panel klienta

Każdy kierowca musi uważać na swoje bezpieczeństwo na drodze, mając na uwadze to, że inni kierowcy mogą stwarzać duże zagrożenie. Przy każdej podróży istnieje ryzyko, że podczas jazdy samochodem przydarzy się jakaś kolizja czy też wypadek. Obawy mogą być tym większe, gdy nie podróżuje się swoim samochodem, a np. wynajmuje się je z wypożyczalni, na krótszy czy też dłuższy okres czasu. Z każdej sytuacji można jednak wyjść obronną ręką, wystarczy się do tego dobrze przygotować.

 

Dodatkowe ubezpieczenie wynajętego samochodu - dlaczego może się przydać?

 

Jeśli chcesz się zabezpieczyć przed takimi ewentualnościami, powinieneś postawić na dodatkowe ubezpieczenie wynajętego samochodu. To bardzo ważne, ponieważ pomoże Ci to w uniknięciu wielu problemów oraz stresów. Taka forma ubezpieczenia uchroni Cię przed płaceniem za zniszczenie wynajętego auta, a w niektórych przypadkach mogą to być bardzo pokaźne pieniądze. Musisz mieć jednak na uwadze to, że w takim przypadku cena najmu może być nieco wyższa, jednak zdecydowanie lepiej zapłacić na początku troszkę więcej, za to mieć podczas podróży wynajętym samochodem pełen spokój. Ubezpieczenie wynajętego samochodu to wyższa konieczność, jeśli nie wiesz co zrobić w razie stłuczki. Uchronisz się w ten sposób przed przykrymi konsekwencjami brawurowej jazdy ze strony swojej lub też innego kierowcy. Nie zastanawiaj się co robić w razie stłuczki, ale działaj zdecydowanie szybciej.

 

Ubezpieczenie wynajętego samochodu - brak dodatkowych opłat w razie stłuczek

 

Ważne jest to, że ubezpieczenie wynajętego samochodu pomoże Ci w:

  • uchronieniu się przed dodatkowymi opłatami w razie jakichkolwiek stłuczek,

  • szybkim załatwieniu formalności w przypadku przykrych wydarzeń drogowych,

  • ewentualnym holowaniu pojazdu.

 

Na wszystko trzeba się przygotować, zwłaszcza jeśli wynajętym autem masz zamiar podróżować na długich odcinkach trasy. To bardzo ważne, abyś miał dodatkowe ubezpieczenie wynajętego samochodu, zwłaszcza że nie będzie to dla Ciebie zbyt kosztowne przedsięwzięcie. W tym przypadku nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat i możesz podróżować całkowicie spokojnie. Tyczy się to wszystkich kierowców, którzy zdecydują się na skorzystanie z takiej możliwości, więc z całą pewnością nie ma się nad czym zastanawiać, tylko czym prędzej skorzystać z takiej propozycji. 

 

Ubezpieczenie pokryje wszelkie ewentualne szkody oraz naprawy. Nie trzeba się tym zbytnio przejmować, Twój portfel na pewno na tym nie ucierpi. Zastanawianie się nad tym, co zrobić w razie stłuczki nie jest dobrym pomysłem, lepiej się na to przygotować i eliminować wszystkie przykre wydarzenia.

 

Ubezpieczenie wynajętego samochodu - gdzie się na to zdecydować?

 

Zdecydowanie się na ubezpieczenie wynajętego samochodu da Ci wiele różnych korzyści, dlatego powinieneś przeanalizować ofertę wypożyczalni samochodów https://www.spectrumcars.pl/. W tym przypadku nie musisz martwić się o dodatkowe ubezpieczenie wynajętego samochodu, a przy okazji auta możesz wynajmować bez kaucji i niepotrzebnych stresów. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest to, iż wypożyczalnia udostępnia całodobową infolinię, na której możesz poszukać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Z pewnością Ci się to przyda, zwłaszcza gdy nie jesteś zbyt doświadczonym kierowcą.

 

Wypożyczalnia oferuje Ci krótkoterminową, jak i długoterminową opcję wynajmu aut luksusowych czy też sportowych. Otrzymujesz stuprocentową gwarancję satysfakcji oraz przejrzyste warunki podpisywanej umowy. Możesz wybrać dla siebie auta takich marek jak: Mercedes, Maserati, Ford, Porsche, BMW czy też Aston Martin. Ważne jest to, abyś dopasował samochód ściśle do swoich potrzeb. Istnieje również szansa, abyś wynajął samochód na swoje wymarzone wesele, czym na pewno wzbudzisz zachwyt wśród swojej rodziny oraz najbliższych znajomych. Warto, abyś przeanalizował taką możliwość. 

Menu