Panel klienta

Wielu z nas chciałoby posiadać sportowe lub luksusowe auto, ale jego zakup, jak i dalsze koszty eksploatacyjne skutecznie zniechęcają. Jest jednak sposób, by stać się właścicielem BMW M2, Forda Mustanga GT lub Astona Martina DB9 bez konieczności wydawania setek tysięcy złotych. Takie rozwiązanie, jakim jest wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych, oferuje Spectrumcars. 

 

Wynajem długoterminowy samochodów używanych dla osób fizycznych

 

Wielu osobom wynajem długoterminowy w dalszym ciągu kojarzy się z usługą przeznaczoną wyłącznie dla firm i działalności gospodarczych. Zmieniający się rynek, chęć niezależności konsumenckiej i spadek znaczenia posiadania przedmiotów na własność sprawił, że wynajem długoterminowy stał się dostępny również dla osób fizycznych. To rozwiązanie z miejsca zyskało wielu zwolenników, w szczególności świeżo upieczonych kierowców i młodych osób, którzy to z racji ograniczeń finansowych nie mogą sobie pozwolić na zakup dobrego i stosunkowo nowego auta. Takie rozwiązanie posiada szereg zalet, które nie sposób pominąć - w zależności od potrzeb każdy znajdzie swój najważniejszy walor.

 

Zalety wynajmu długoterminowego dla osób fizycznych

  • Brak kosztu zakupów auta - to chyba najważniejsza zaleta, której nie sposób dostrzec przy samochodach marek premium. Zakup nowego auta osiąga astronomiczne kwoty rzędu kilkuset tysięcy, a niekiedy i ponad miliona złotych; wynajmując auto, nie musimy dysponować takim kapitałem - wystarczy kilkaset złotych miesięcznie plus kwota na pokrycie kaucji zwrotnej.
  • Znacznie niższe koszty eksploatacyjne - przy posiadaniu samochodu własnościowego musimy liczyć się z szeregiem kosztów eksploatacyjnych jak na przykład wymiana tarcz i klocków hamulcowych czy sezonowa wymiana filtrów i oleju. Przy wynajętym samochodzie naprawy i wymiany pozostają na głowie firmy Spectrumcars - Ty nie spędzasz ani minuty w warsztacie i cieszysz się wrażeniami z jazdy.
  • Oszczędność pieniędzy na OC i przeglądach technicznych - poza standardowymi kosztami eksploatacyjnymi musisz rokrocznie wykonywać obowiązkowe badanie techniczne oraz wykupić obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Kwoty te nierzadko sięgają kilku tysięcy złotych w przypadku marek premium - fakt, że Spectrumcars wykonuje te opłaty za Ciebie, sprawia, że rzeczone kilka tysięcy złotych staje się Twoją oszczędnością.
  • Swoboda wyboru wynajmowanego pojazdu - kupując auto, nierzadko podejmujesz decyzję na lata; przy nietrafionych wyborach lub po znudzeniu się pojazdu chcesz się pozbyć auta, co wiąże się z utratą wartości samochodu. Przy wynajmie długoterminowym możesz co miesiąc jeździć innym autem - w styczniu Ford Mustang, w lutym Mercedes klasy E, w marcu BMW M4, a w czerwcu Aston Martin DB9!  
  • Uproszczone procedury finansowe - wynajem długoterminowy samochodów osobowych bez BIK, KRD i innych baz kredytowych to szansa dla osób, które miały w przeszłości problemy z obsługą kredytów. Spectrumcars nie będzie analizować ani odpytywać baz państwowych, dzięki czemu każda osoba - nawet ta, która figuruje w rejestrze dłużników - może cieszyć się prestiżowym samochodem.

 

Wielu internautów przekonało się, jak fantastyczne korzyści wiążą się z takim rozwiązaniem – opinie o usłudze, jaką jest wynajem samochodów dla osób fizycznych, są bardzo pochlebne. Nie brakuje też osób, które raz wynajmując auto, na zawsze rezygnują z zakupu pojazdu na własność. Trudno im się dziwić: taka decyzja wiąże się z szeregiem możliwości i licznymi zaletami, których nie uświadczymy podczas tradycyjnego posiadania samochodu.

Menu