Panel klienta

Ekskluzywne samochody sportowe rozpalają wyobraźnię fanów motoryzacji na całym świecie. Niestety koszty ich zakupu jak i również wymogi związane z ich utrzymaniem w dobrej kondycji technicznej czynią je niszową branżą. Istnieje jednak przystępne, proste rozwiązanie, dzięki któremu każdy z nas będzie mógł doświadczyć czaru, prestiżu, stylu i zdumiewających osiągów oferowanych przez najatrakcyjniejsze modele sportowych aut. Dzięki profesjonalnym usługom wypożyczania aut z segmentu premium, każdy z nas może zaznać przyjemności kierowania ekskluzywnym pojazdem.

 

Podkreśl wyjątkowość okazji niebanalnym wehikułem

 

Dzięki bogatej gamie aut o różnorakim profilu, noszących na masce prestiżowe, znane na całym świecie loga motoryzacyjnych legend, można uświetnić każdą okazję wymagającą wyjątkowej oprawy. Ślub i inne okolicznościowe imprezy definitywnie zasługują na to, by podkreślić je tak czarującym akcentem jak prestiżowe, stylowe auto.

Skorzystanie z możliwości podobnego wynajmu jest też dobrym pomysłem tam, gdzie zależy nam na możliwości zrobienia jak najlepszego wrażenia w kontekście biznesowym. W naszej ofercie znajdą się też auta eleganckie, oferujące luksus i komfort w najlepszym wydaniu.

 

Świetnym powodem do skorzystania z oferty wypożyczalni jest również sama chęć doświadczenia szeroko pojętych wrażeń z kierowania autami o światowej sławie.

 

Zasiądź za kierownicą wymarzonego auta bez zbędnych komplikacji

 

Dzięki przystępnym warunkom zarówno od strony formalnej jak i finansowej perspektywa zaznania przyjemności kierowania egzotycznym samochodem rodem z naszych marzeń przestanie być odległą wizją, a stanie się osiągalną od ręki. Wynajem naszych pojazdów opiera się o przejrzyste, proste warunki, a co więcej przy współpracy z nami nie ma konieczności uiszczania kaucji. 

 

Oferta wypożyczalni przybliża marzenia

 

W ofercie spectrumcars.pl znaleźć można zarówno niemieckie, jak i brytyjskie czy włoskie samochody z najwyższej półki, których zarówno osiągi jak i stylistyka pozostawi niezatarte wspomnienia. Mowa tutaj o modelach marek takich jak Maserati czy Aston Martin, które znać można z filmów czy okładek najbardziej prestiżowych motoryzacyjnych czasopism. Z gamą aut dostępnych w naszej flocie zapoznasz się online. Również rezerwacja wybranego przez Ciebie samochodu odbyć się może tą właśnie drogą. Już w ciągu kilku minut dokonać możesz rezerwacji bez wychodzenia z domu, mając pewność, że w wymaganym przez Ciebie terminie oczekiwane auto będzie dostępne. Ponadto, dla Twojej wygody, wybrany przez Ciebie samochód może zostać dostarczony w dowolny punkt, co oszczędza Ci obaw o konieczność dodatkowego fatygowania się pod kątem jego odbioru.

 

Z nami jesteś ubezpieczony

 

Uzasadnione obawy może budzić perspektywa uszkodzenia z dowolnego powodu auta udzielonego na użytek w ramach wynajmu, jednak nasze warunki pozwalają korzystać z jazdy bez podobnych rozterek. Samochody udzielone przez nas klientom w ramach wynajmu to auta objęte pełnym ubezpieczeniem, które nie angażuje dodatkowych środków ze strony wynajmującego. Z tego względu klient może cieszyć się przyjemnością z jazdy nierozpraszaną perspektywą dotyczącą obaw o ewentualną awarię lub stłuczkę. 

Jesteś posiadaczem własnego superauta?

 

Jeśli dysponujesz samochodem sportowym z segmentu premium, możesz generować w związku z tym faktem przychód pasywny poprzez udzielenie go nam do dyspozycji w ramach usług wynajmu. To powoduje, że Twoje auto, znajdując się pod naszą kuratelą, opieką i ubezpieczeniem, udostępniane będzie zainteresowanym klientom do użytku, Ty zaś będziesz na tym zarabiał. Rozwiązanie to jest znakomitym sposobem nie tylko na dodatkowy dochód, ale w pierwszej kolejności również zniwelowanie ciężaru wszystkich tych kosztów, które wiążą się z utrzymywaniem auta. Taka praktyka ma szczególne zastosowanie wtedy, gdy z powodu długotrwałej nieobecności lub chociażby niesprzyjającego sezonu pogodowego samochód sportowy spędza czas głównie w garażu. Skontaktuj się z nami, by uzyskać odpowiedzi na pytania i poznać szczegóły.

 

 

Menu