Panel klienta

Wybierz adres, na których chcesz zwrócić auto

 

Wynajem samochodu w Spectrumcars rozpoczyna się od wskazania, w jaki dzień i o której godzinie pojazd ma być podstawiony kierowcy. Na tym etapie wybiera się także miejsce odbioru auta. Samochód jest czysty i zatankowany, a osoba wynajmująca nie musi ponosić żadnych kosztów w związku z wykupem ubezpieczenia, czy wykonania przeglądu technicznego. W naszej wypożyczalni już na etapie zawierania umowy wskazać można także, gdzie dokonany zostanie zwrot auta. Do wyboru jest kilka opcji.

 

Samochód odstawić można do oddziału Spectrumcars w Tychach, bądź umówić się na spotkanie w centrum dowolnego miasta w Polsce. Przedstawiciel wypożyczalni może pojawić się w Trójmieście, Olsztynie, czy Wrocławiu - wszędzie tam, gdzie życzy sobie kierowca. To jednak niejedyne opcje, ponieważ zwrot wypożyczonego auta możliwy jest także pod indywidualnie ustalonym adresem. Szczegóły dotyczące tej formy zwrotu samochodu ustalane są z naszymi konsultantami po bezpośrednim kontakcie z kierowcą.

Zwrot samochodu do wypożyczalni - o tym musisz pamiętać

 

Wypożyczenie pojazdu odbywa się na pisemnie ustalonych warunkach. Samochody premium udostępniane są kierowcom z kompletem kluczyków, dokumentów oraz z niezbędnymi elementami wyposażenia, takimi jak gaśnica, czy rejestracje. Dokonując zwrot wypożyczonego samochodu, należy upewnić się, że wszystkie te elementy znajdują się w pojeździe. Jednym z warunków wynajmu jest także zadbanie o odpowiednią czystość auta oraz stan baku. Dobrze, by samochód został umyty na myjni bezdotykowej przed odstawieniem w umówione miejsce. Warto zwrócić uwagę, czy stan paliwa jest taki sam lub podobny do poziomu, który widoczny był na wskaźniku przed opuszczeniem wypożyczalni. W Spectrumcars nie podchodzimy do tych kwestii restrykcyjnie i zawsze staramy się dojść do porozumienia z kierowcami - dobrze jednak przestrzegać owych warunków.

Często zadawane pytania

 

Po odpowiednim przygotowaniu samochodu należy udać się na ustalone miejsce zwrotu pojazdu. Pracownik naszej wypożyczalni dokonuje oględzin auta, a jeśli wszystko jest w porządku, wynajem uznaje się za zakończony. Wiemy, że kierowcy mają sporo dodatkowych pytań o to, jak zwrócić auto do wypożyczalni Spectrumcars - odpowiadamy na najpopularniejsze z nich.

Czy mogę zwrócić samochód przed upłynięciem okresu umowy?

 

Umowa wynajmu podpisywana jest na z góry określony wymiar czasu. Luksusowe samochody Spectrumcars mogą być wypożyczone na okres krótki lub długi. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by kierowca umówił się na zwrot pojazdu przed wygaśnięciem umowy. W tym celu skontaktować się należy z naszą infolinią, gdzie ustalone zostaną szczegóły. Naturalnie, kierowcy pragnący przedłużyć czas korzystania z aut premium również mogą to zrobić. Najlepiej zrobić to na kilka dni przed wygaśnięciem okresu wynajmu.

Czy mogę zmienić adres zwrotu samochodu?

 

Tak. Jesteśmy bardzo elastyczni, gdy chodzi o zwrot samochodu do wypożyczalni, dlatego dostosowujemy się do naszych klientów. Odstawienie pojazdu może mieć miejsce w dowolnej miejscowości w Polsce, pod warunkiem wcześniejszego ustalenia tego z naszymi pracownikami.

Co w sytuacji, gdy samochód poniesie usterkę?

 

Kierowcy wypożyczający samochody otrzymują pełne ubezpieczenie od szkody. Oznacza to, że nie muszą sami ponosić kosztów naprawy auta, gdy to dozna awarii. W przypadku drobnych usterek okres wynajmu samochodu zwykle nie ulega zmianie. Poważne uszkodzenia oznaczają, że auto musi zostać umieszczone w serwisie. Szczegółowe informacje podawane są przez konsultantów Spectrumcars, z którymi należy kontaktować się w razie problemów.

 

Zwrot wynajętego samochodu do naszej wypożyczalni trwa kilka minut i jest maksymalnie wygodny. Wystarczy zadbać o czystość samochodu i stan paliwa, udać się na umówione miejsce oddania pojazdu i zwrócić go wraz z kompletem kluczyków i dokumentów. Proces ten jest bardzo elastyczny i w razie potrzeby, można dokonać zmiany adresu oddania auta, czy przedłużenia okresu wynajmu. Wszystko z myślą o komforcie korzystania z usług naszej wypożyczalni.

 

Menu