Panel klienta

Wynajem aut długoterminowy Poznań

☎ +48 882 552 882

 

Długoterminowy wynajem aut Spectrumcars Poznań

 

Długoterminowy wynajem aut w Poznaniu to wyjątkowa forma wyposażenia się w nowoczesny pojazd. Pozwala ona na użytkowanie luksusowego lub sportowego samochodu przez dłuższy okres, bez konieczności dokonywania jego zakupu. Tym samym po okresie wypożyczenia, auto można zakupić lub wymienić na inny, nowszy model. Dzięki temu już zawsze będziemy mieli do dyspozycji szybkie i wygodne rozwiązania. Interesującą opcją przy tym modelu transakcji jest pełne zabezpieczenie obsługi eksploatacyjnej pojazdu. Nie musisz martwić się o bieżące naprawy, wymianę opon czy ubezpieczenie. Wszystko zawieramy w jednym pakiecie. Nasza oferta dedykowana jest tak dla przedsiębiorców, jednostek samorządowych, jak i klientów indywidualnych z Polski oraz zagranicy. Spectrumcars działa na rynku od wielu lat i stale dąży do perfekcji w obsłudze inwestorów. Obowiązujące w firmie procedury opieramy na międzynarodowych standardach i stale je aktualizujemy zgodnie z najnowszą wiedzą. W naszym portfolio znajdują się wyłącznie modele i marki zapewniające wysoką przyjemność z jazdy i gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania. Nie ma tu miejsca na modele kilkuletnie, uszkodzone czy banalne w swojej charakterystyce. Oferujemy wyłącznie sportowe i luksusowe samochody renomowanych producentów, takich jak Mercedes, BMW, Audi, Jaguar, Ford czy Aston Martin. Dbając o dobre opinie na rynku, pragniemy sprostać najbardziej wyrafinowanym gustom naszych klientów. Posiadamy także atrakcyjne ceny dla długoterminowego wynajmu aut w Poznaniu.


Poznań - wynajem aut długoterminowy i jego korzyści

 

Długoterminowy wynajem aut w Spectrumcars w Poznaniu to rozwiązanie cechujące się wieloma zaletami. Wśród korzyści wyróżniamy:

  • atrakcyjną cenę – wynajem jest atrakcyjniejszy ekonomicznie, niż zakup nowego auta,
  • rozliczenie - możliwość wliczenia rat do kosztów uzyskania przychodu,
  • całkowita niezależność od ryzyka związanego ze spadającej wartości księgowej pojazdu,
  • opcję dokonania zakupu na preferencyjnych warunkach po zakończonej umowie wynajmu auta w Poznaniu,
  • ujęcie w jednej kwocie wszelkich kosztów związanych z przeglądami eksploatacyjnymi samochodu i jego ewentualnym serwisowaniem.

 

Zarezerwuj online!

 


Wynajem aut długoterminowy Poznań – postaw na profesjonalistów

 

W naszym codziennym działaniu kierujemy się prostą zasadą – chcemy, aby proponowany przez nas poziom obsługi był dokładnie taki, jakiego sami byśmy oczekiwali od wypożyczalni aut luksusowych. Każdy nasz pojazd przechodzi restrykcyjne testy techniczne przed oddaniem w ręce klienta. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo podróżowania, szczególnie narażone przy wysokich prędkościach, jakie osiągają nasze luksusowe auta z segmentu premium. Wynajem aut w Poznaniu to też gwarancja komfortu, spokoju i jakości, potwierdzona opiniami naszych klientów.

Menu