Panel klienta

Wynajem aut długoterminowy Wrocław

☎ +48 882 552 882

 

Długoterminowy wynajem aut Spectrumcars Wrocław

 

Długoterminowy wynajem aut we Wrocławiu to specyficzna forma wynajmu samochodu, która umożliwia użytkowanie nowego technologicznie pojazdu przez dłuższy czas, bez konieczności jego zakupu. W tym modelu transakcji nasi klienci nie muszą martwić się o ponoszenie wydatków eksploatacyjnych. Swoją ofertę kierujemy zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych z Polski oraz zagranicy. Spectrumcars to marka stale dążąca do perfekcji w obsłudze użytkowników. Wszystkie zatwierdzone procedury opieramy na międzynarodowych standardach. Do naszej floty przeznaczamy wyłącznie modele i marki zapewniające wysoką przyjemność z jazdy. W swojej flocie dysponujemy samochodami sportowymi i luksusowymi renomowanych producentów, jak Mercedes, BMW, Audi, Jaguar, Ford czy Aston Martin. Z tego tytułu posiadamy dobre opinie na rynku, jako partner biznesowy gwarantujący szerokie spektrum możliwości. W trosce o komfort klientów zapewniamy bogate wyposażenie dodatkowe, brak kaucji oraz pełne ubezpieczenie. Posiadamy atrakcyjne ceny dla wynajmu aut długoterminowego we Wrocławiu.


Wrocław - wynajem aut długoterminowy i jego zalety

 

Długoterminowy wynajem aut w Spectrumcars we Wrocławiu posiada wiele zalet. Możemy do nich zaliczyć:

  • atrakcyjna cena - brak konieczności wniesienia opłaty wstępnej,
  • możliwość wliczenia opłat do kosztów uzyskania przychodu,
  • uniezależnienie się od ryzyka związanego z utratą wartości księgowej pojazdu,
  • możliwość zakupienia po zakończeniu umowy wynajmu auta we Wrocławiu,
  • brak dodatkowych kosztów związanych z przeglądami eksploatacyjnymi samochodu i jego ewentualnym serwisowaniem.

 

Zależy nam na transparentności i uczciwości dokonywanych transakcji, dlatego w naszych umowach nie stosujemy haczyków i skomplikowanego języka prawnego. Przy wynajmie auta we Wrocławiu zapewniamy możliwość skorzystania z usługi ALL IN 1. Sprawia to, że w jednej racie miesięcznej znajdują się wszystkie koszty użytkowania pojazdu (rata, polisa ubezpieczeniowa, serwis, wymiana opon).

 

Zarezerwuj online!

 


Wynajem aut długoterminowy - Wrocław

 

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz samochód był oddawany w ręce klienta w nienagannym stanie technicznym. Doskonale rozumiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo podróżowania, szczególnie przy wysokich prędkościach, jakie osiągają nasze prestiżowe pojazdy. Wynajem aut w Spectrumcars to gwarancja komfortu, spokoju i nowoczesności. Zależy nam na opinii naszych klientów oraz na tym, aby poziom oferowanej obsługi był dokładnie taki, jakiego sami byśmy oczekiwali od wypożyczalni aut luksusowych.

Menu