Panel klienta

☎ +48 882 552 882

 

Każda para przygotowująca się do ślubu staje przed wyzwaniem wyboru samochodu, do którego wsiądzie w tym wyjątkowym dniu. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem okazuje się wynajęcie auta z profesjonalnej wypożyczalni. Przede wszystkim mamy wtedy zdecydowanie większy wybór samochodów oraz gwarancję sprawności technicznej pojazdu. Osoby, które są zainteresowane wynajęciem auta na terenie Częstochowy, znajdą bogatą ofertę w naszej wypożyczalni samochodów sportowych i luksusowych Spectrumcars.

 

Wynajem auta do ślubu w Częstochowie

 

Jeśli planujemy wystawne wesele w ekskluzywnym stylu, nie może na nim zabraknąć pojazdu, który zrobi wrażenie na gościach. Klientom ceniącym klasę i elegancję polecamy marki takie jak Mercedes klasy C, Audi A5 lub BMW serii 3. Są one gwarancją komfortu, który jest szczególnie ważny w dniu ślubu. Panny młode planujące założyć rozkloszowane suknie będą potrzebować więcej miejsca, by wygodnie wsiąść do pojazdu i nie ryzykować pogniecenia kreacji. Dla fanów motoryzacji, którzy chcieliby do ślubu pojechać autem nieco bardziej "drapieżnym", mamy propozycje samochodów sportowych. Wyborem, który pozostawi niezapomniane wrażenie, jest zdecydowanie Ford Mustang. Moc silnika i opływowa linia nadwozia sprawiają, że wesele z udziałem tego pojazdu zostanie zapamiętane na długo. Trzeba tylko pamiętać, że decydując się na ten model rolę kierowcy będzie musiał przejąć Pan Młody, auto jest bowiem dwuosobowe. Która Panna Młoda nie chciałaby, by jej świeżo upieczony małżonek przewiózł ją samochodem tej klasy?

 

Idealny samochód weselny

 

Zaletą korzystania z naszych usług jest gwarancja bezpieczeństwa. Każdy wypożyczany przez nas pojazd przechodzi przed udostępnieniem przegląd techniczny. Ponadto dbamy o staranne czyszczenie i dezynfekcję pojazdów. Auto dostarczamy w umówionym wcześniej terminie na wskazany adres. Niektórzy mogą obawiać się skomplikowanych formalności związanych z wynajmem, nie dotyczy to jednak w żadnym wypadku wypożyczalni samochodów sportowych i luksusowych Spectrumcars. Zapewniamy przejrzyste i nieskomplikowane zasady: bez kaucji, bez udziału własnego w szkodzie i bez ukrytych kosztów. Załatwienie wszystkich formalności może potrwać nawet do kilku minut! Klienci wypożyczający u nas auto do ślubu na terenie Częstochowy oraz innych polskich miast chwalą sobie miłą obsługę i profesjonalizm w każdym calu. Oferta weselna obejmuje również usługę wynajmu szofera oraz udekorowanie pojazdu. Jeśli dostaniemy wskazówki, w jakim stylu jest wesele, zostaną ode odpowiednio dopasowane. W końcu samochód Państwa młodych musi wyróżniać się w orszaku weselnym!

 

Zarezerwuj online!

 

Przeglądnąłeś stronę spectrumcars.pl, ale dalej nie wiesz, na jaki samochód się zdecydować? To nie problem. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i doradzimy w kwestii wynajmu auta na wesele. Wspólnie zastanowimy się, czy do Twojego ślubu marzeń pasuje model luksusowy czy raczej sportowy. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub infolinii czynnej 24 godziny na dobę.

Menu