Panel klienta

Wynajem aut do ślubu Kraków


Wynajem aut do ślubu Katowice - Auto do ślubu

Wynajem do ślubu - postaw na luksus i adrenalinę

 

Na planowanie i organizację ślubu poświęca się często długie miesiące. Trzeba podjąć decyzję o tym, jakie usługi ślubne wybierzecie i kto będzie je realizował. Dzięki SpectrumCars możecie szybko i sprawnie załatwić jedną z nich, czyli wynajem auta do ślubu (Katowice)! Nasza wypożyczalnia samochodów zaoferuje Wam auto sportowe lub luksusowy pojazd klasy premium, w którym jako Młoda Para dotrzecie na swój ślub.

 

Ekskluzywny samochód sprawi, że poczujecie się w dniu ślubu wyjątkowo - i to bez względu na to, czy wybierzecie luksusowy model auta, czy zdecydujecie się na wynajem pojazdu sportowego. Wszystkie dostępne u nas modele samochodów luksusowych z oferty wynajmu do ślubu, na wesele lub sesję zdjęciową z tej okazji zachwycają komfortem i elegancją.

 

Samochód do ślubu powinien być dostosowany do preferencji nowożeńców, którzy chcą dodać temu wydarzeniu nieco blichtru, ale przy tym pozostać sobą i co najważniejsze - być razem. Wynajem aut do ślubu w Katowicach obejmuje również odpowiednie przygotowanie pojazdu, czyli dekoracje, mycie karoserii i detailing, które sprawią, że auto będzie prezentować się doskonale. Zależnie od woli Pary Młodej auto można poprowadzić samodzielnie lub skorzystać z usług elegancko ubranego szofera, będącego doświadczonym kierowcą.

 

 

 

 

Oferta dla nowożeńców - wypożyczalnia samochodów do ślubu w Katowicach - SpectrumCars

 

Planujecie ślub na terenie miasta Katowice? SpectrumCars oferuje wynajem samochodu idealnego na taką okazję. Zapewniamy wygodną obsługę i jasną współpracę - zadbamy o to, aby dołożyć swoją cegiełkę do tego ważnego dla Was dnia, przykładając maksimum uwagi nawet do najmniejszych detali związanych z przygotowaniem auta do ślubu.

 

Oferujemy bardzo atrakcyjnie przygotowane usługi wynajmu samochodu. Jako wynajmujący od nas wybrany model nie musicie martwić się nadmiarem formalności czy ukrytymi kosztami - u nas nie płacicie kaucji! Samochody weselne, tak jak przy standardowym wynajmie, są regularnie poddawane przeglądom technicznym i objęte niezbędnymi polisami ubezpieczeniowymi.

 

Cena wynajmu samochodu pozostaje możliwie najbardziej przystępna - często sportowe samochody SpectrumCars na wesele, ślub lub do ślubnej sesji są znacznie tańszą opcją niż luksusowe auta ślubne wypożyczane prywatnie przez indywidualnych właścicieli!

 

Pojazdy można wygodnie i w parę chwil zarezerwować na naszej stronie internetowej lub telefonicznie - gwarantujemy przejrzyste warunki wynajmu, dowozimy auto w dowolne miejsce, w większości przypadków nie pobieramy kaucji. Co więcej, nasze auta objęte są pełnym ubezpieczeniem AC. Jedynym problemem może okazać się podjęcie decyzji co do konkretnego modelu - wśród samochodów klasy premium znajdują się bowiem prawdziwe perły motoryzacji:

 

 

A może zawiezie Was do ślubu BMW M3 Competiton?!

 

Sprawdź wszystkie samochody

 

 

 

Katowice - wynajem samochodu na wesele, ślub i inne okazje

 

Oferta wynajmu auta ślubnego (Katowice) w wypożyczalni samochodów SpectrumCars to rozwiązanie, z którego warto skorzystać. Zaufało nam już wielu nowożeńców, którym zaoferowaliśmy korzystny i uczciwy wynajem sportowych samochodów.

 

Dla pewności oferujemy dodatkową gwarancję - jeśli zdarzy się cokolwiek nieprzewidzianego, co nie zostało wcześniej uzgodnione w umowie, zwracamy 100% poniesionych kosztów. Dzięki temu otrzymujecie dodatkowe zapewnienie, że nasze auta oznaczają pewność i profesjonalizm.

 

Poznaj #spectrum: działania
 

Obrazek 1


Wypełnij formularz online


 

Wypełnij formularz na dole strony, skorzystaj z kontaktu telefonicznego lub zamelduj się na naszym instagramie - wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada.
 

Obrazek 2


Poczekaj na ofertę


 

Po złożeniu zapytania przedstawimy ci indywidualną ofertę wynajmu samochodu do ślubu dopasowaną do twoich potrzeb.

 

Obrazek 3


Podpisz umowę

 


Podpisz umowę, wpłać zaliczkę i w spokoju oczekuj jednego z najważniejszych chwil w swoim życiu. Resztę zostaw nam!

 

 
 

 

Menu