Panel klienta

„.”


Wynajem krótkoterminowy samochodów sportowych i luksusowych

 

Jesteśmy profesjonalnie działającą wypożyczalnią samochodów sportowych oraz luksusowych. Naszym klientom oferujemy wynajem krótkoterminowy samochodów, na bardzo dogodnych i przejrzystych warunkach. Wynajem krótkoterminowy aut jest dobrym rozwiązaniem przede wszystkim dla biznesmenów czy też dla turystów. Naszym atutem jest bardzo przystępna cena oraz ekspresowa realizacja wszelkich zleceń. Z oferowanych przez naszą wypożyczalnię usług klienci mogą skorzystać w dowolnym momencie.

 

Krótkoterminowa wypożyczalnia samochodów zaspokoi oczekiwania każdej osoby, która będzie chciała zdecydować się na wypożyczenie samochodu. To odpowiednia propozycja dla kierowców, którzy musieli oddać swój samochód do mechanika lub też planują romantyczny wypad za miasto ze swoją ukochaną. Jeśli ktoś lubi sportowe auta i duże prędkości, oferta naszej wypożyczalni stworzona jest właśnie dla niego. Samochody można wynająć na dowolny okres czasu, może to być jedna doba, cały weekend lub też nawet tydzień. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Poznaj #spectrum: działania
 

Obrazek 1


Wypełnij formularz online


 

Sprawdź ceny i dostępność pojazdów klikając w przycisk poniżej. Możesz również napisać do nas na czacie lub zadzwonić - wybierz samodzielnie najlepszy dla siebie scenariusz.Obrazek 2


Poczekaj na potwierdzenie


 

Po złożeniu rezerwacji otrzymasz wiadomość SMS oraz e-mail z potwierdzeniem. Aby zatwierdzić rezerwację postępuj zgodnie ze wskazówkami z wiadomości e-mail.Obrazek 3


Odbierz Samochód

 


24 godziny przed planowanym wydaniem samochodu otrzymasz SMS oraz e-mail z przypisanym pracownikiem, który będzie odpowiedzialny za wydanie samochodu. Łap chwile i ruszaj w podróż w nieznane!

Menu