Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Chorzów

☎ +48 882 552 882

 

Jeśli szukasz samochodu do wynajęcia, skorzystaj z usług naszej wypożyczalni samochodów w Chorzowie! Tego rodzaju usługi cieszą się coraz większą popularnością. Wynajętym samochodem można dziś pojechać na ślub, na wakacje, w podróż służbową, a nawet za granicę. Wynajem aut sprawdza się zarówno w mniejszych, jak i większych miastach, w których samochód zapewni Ci swobodę poruszania się. Warto pamiętać, że takie rozwiązanie jest w zgodzie z ekologicznym trybem życia, ponieważ im mniejsza ilość aut krążących po mieście, tym mniejsza emisja szkodliwych spalin. W naszej wypożyczalni samochodów w Chorzowie znajdziesz wiele modeli aut znanych marek - wystarczy, że powiesz nam, jakie są Twoje potrzeby, a my wybierzemy najlepsze auto dla Ciebie. U nas możesz liczyć także na przejrzyste warunki umowy. Bierzemy pod uwagę przede wszystkim indywidualne wymogi.

 

Bezpieczeństwo i pewność - wynajem aut w Chorzowie

 

Nasza wypożyczalnia samochodów w Chorzowie zapewnia wszystko, czego oczekujesz od wynajmu aut. To gwarancja mobilności i bezpieczeństwa. Zajmujemy się wynajmem samochodów już od wielu lat, dzięki czemu zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Właśnie dlatego naszym klientom niezmiennie oferujemy najlepsze samochody i najkorzystniejsze warunki umowy. Wiemy, jakie potrzeby mogą mieć nasi klienci i staramy się wychodzić im naprzeciw, dostosowując odpowiednio naszą ofertę, proponując atrakcyjne ceny i wprowadzając nowe rozwiązania. Nasza oferta obejmuje wynajem krótkoterminowy, długoterminowy (przekraczający 3 miesiące), a także okazjonalny (na przykład do ślubu). Niezależnie od tego, na jaki okres chcesz wynająć auto, postaramy się tak dostosować ofertę, aby była zgodna z Twoimi wymaganiami.

 

Dla kogo jest wynajem długoterminowy auta w Chorzowie?

 

Długoterminowym wynajmem najczęściej zainteresowani są przedsiębiorcy, którym nie opłaca się kupować auta w leasingu. Za wynajmem często przemawia fakt, że usługę wypożyczenia auta można potraktować jako dodatkowy wydatek firmy, a nie ma on też wpływu na zdolność kredytową. Jeśli mowa o wynajmie krótkoterminowym, czyli takim na weekend lub kilka tygodni, zazwyczaj decydują się na niego osoby, planujące wyjazd służbowy do innego miasta lub wakacje. Wynajem auta w wypożyczalni samochodów w Chorzowie pozwoli Ci na swobodne poruszanie się nawet z dużą ilością bagażu. Carsharing sprawdza się także w sytuacji, gdy Twoje prywatne auto jest tymczasowo uszkodzone lub oddane do naprawy. Najbardziej luksusowe auta to z kolei dobry pomysł w przypadku eleganckiej uroczystości - na przykład ślubu. Nasza oferta obejmuje także wynajem auta z szoferem.

 

Zarezerwuj online!

 

Godna zaufania wypożyczalnia samochodów - Chorzów

 

Jeśli chcesz zarezerwować samochód w naszej wypożyczalni samochodów w Chorzowie, wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza na naszej stronie internetowej i wybrać pojazd, który Cię interesuje. Zawsze dostosowujemy ofertę do klienta i przedstawiamy mu jasne warunki umowy tak, aby nie pozostawiały żadnych wątpliwości - możesz być pewien, że formalności nie będą trwać długo, ponieważ zostały przez nas ograniczone do niezbędnego minimum. W ofercie znajdziesz zróżnicowane pojazdy sportowe, miejskie i luksusowe.

 

FAQ

Ile kosztuje wynajem samochodu w Chorzowie?

 

Na naszej stronie w odpowiedniej zakładce znajdziesz ceny za jeden dzień wypożyczenia, które uzależnione są od wybranego auta. Przykładowo – za wynajęcie Mercedesa C200D Avantgarde 136 KM zapłacisz 295 zł, natomiast za Skodę Fabię III + LPG z 2019 roku tylko 89 zł.

 

Czytaj więcej...

Jakie wymogi należy spełnić, aby wynająć auto w Chorzowie?

 

Nasza oferta skierowana jest do każdej osoby, która chce wynająć samochód. Możesz skorzystać z auta niezależnie od tego, czy jest turystą czy lokalnym biznesmenem oraz na jak długo chce wynająć dany pojazd. Wystarczy prawo jazdy kategorii B oraz dokument tożsamości.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Chorzowie?

 

Wynajęty samochód w Chorzowie może poprowadzić każdy, kto posiada ważne prawo jazdy kategorii B i dokonał u nas najmu na podstawie umowy. Trzeba podkreślić, że kierowcę stanowi jedynie osoba, która została podana na dokumencie oraz złożyła swój podpis.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Chorzowie?

 

Odpowiedź brzmi – to zależy. Szanujemy naszych klientów, dlatego umożliwiamy wynajęcie samochodu bez konieczności wpłaty kaucji. Jeżeli natomiast chcesz ją zapłacić, jej wysokość rośnie proporcjonalnie do coraz wyższego poziomu luksusu auta.

 

 

SpectrumCars to liderzy w branży wynajmu aut

 

Jesteśmy dla Ciebie – wynajmiemy Ci samochód na krótko bądź długo, w zależności od Twoich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy także pojazdy luksusowe, z wyższej półki. Nie ma dla nas znaczenia, czy wpłacisz kaucję – to zależy od Ciebie. Nasze samochody są zadbane, przygotowane do tego, żebyś mógł wsiąść za kierownicę. Potrzebujesz auta na już? Nie ma sprawy! Skontaktuj się z nami!

 

Zarezerwuj online!

Menu