Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Chrzanów

☎ +48 882 552 882

 

Jeśli chcesz wynająć auto w Chrzanowie, skorzystaj z usług naszej wypożyczalni. Dzięki temu bez zbędnych formalności i ukrytych kosztów wynajmiesz luksusowy samochód dostosowany do Twoich potrzeb. Posiadamy bowiem wysoce rozbudowaną flotę samochodów sportowych i premium. Każdy fan motoryzacji będzie zachwycony możliwością wyboru spośród wspaniałych pojazdów. Wszystkie samochody z naszej oferty są gwarancją dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Proces wynajmu jest bardzo prosty i maksymalnie zoptymalizowany, co pozwoliło nam skrócić ilość formalności do absolutnego minimum. Wypożyczalnia samochodów - bez kaucji, z pełnym ubezpieczeniem, bez zbędnych formalności. Skorzystaj z naszych usług w mieście Kraków i ciesz się z rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb.

 

Wypożyczalnia samochodów - nasze usługi w Chrzanowie

 

W naszej wypożyczalni realizujemy usługi wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Samochody wypożyczamy na terenie całego kraju, również w miejscowości Chrzanów. Wynajem krótkoterminowy rekomendujemy osobom, które potrzebują samochód na weekend, kilka dni lub kilka tygodni. Wynajem długoterminowy to zaś świetna alternatywa dla osób, które potrzebują samochód na dłużej niż trzy miesiące. W tym przypadku przez cały okres trwania umowy możesz kilkukrotnie wymienić auto, co kilka miesięcy. Dzięki temu cały czas będziesz mógł odkrywać kolejne tajniki motoryzacyjnego świata. Warto podkreślić, że nie weryfikujemy zdolności kredytowej naszych klientów. Wynajem długoterminowy, w przeciwieństwie do leasingu, nie wpływa na zdolność kredytową.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajem samochodów Chrzanów - warunki

 

W trosce o wysoki poziom komfortu i zadowolenia naszych klientów, wszystkie usługi realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów obsługi. Jeśli masz jakiekolwiek indywidualne, specjalne życzenia - zadzwoń do nas i opowiedz o swoich potrzebach, a my postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. Aby zarezerwować samochód, musisz jedynie skorzystać z naszej strony internetowej. Proces wynajmu jest wyjątkowo prosty, a umowa jasna i klarowna, wolna od haczyków zapisanych drobnym druczkiem. Wszystkie samochody wynajmujemy bez kaucji i z pełnym ubezpieczeniem. W przypadku wynajmu krótkoterminowego nie będziesz ponosił odpowiedzialności za szkody, nawet jeśli to Ty będziesz sprawcą wypadku. W przypadku wynajmu długoterminowego możesz zaś zostać obciążony, ale maksymalnie do kwoty 5 000 złotych. Wybrany przez Ciebie samochód dostarczymy bezpośrednio pod adres, jaki wpiszesz na etapie dokonywania zamówienia.

 

Co warto wiedzieć o wynajmie samochodów w Chrzanowie?

Masz pytania? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki zbiór najważniejszych informacji.

 

 

Czytaj więcej...

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Chrzanowie?

To z pewnością jedna z najbardziej interesujących kwestii, jeśli zastanawiasz się nad możliwością wypożyczenia auta. Co musisz wiedzieć na ten temat? Przede wszystkim warto zaznaczyć, że koszt uzależniony jest od danego modelu - zwykle jest to od 300 do 900 zł za dzień.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Chrzanowie?

Wielu klientów obawia się, że formalności związanych z wypożyczeniem auta w Chrzanowie może być zbyt dużo, aby cały proces był opłacalny pod względem czasowym. Nic bardziej mylnego! Wystarczy dokonać stosownej rezerwacji - wszystkie inne formalności nie zajmą więcej niż kilkanaście minut.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Chrzanowie?

Często klienci naszej wypożyczalni zastanawiają się, kto tak naprawdę może prowadzić wypożyczone przez nich auto. Czy możliwe jest zaproszenie za kierownicę kogoś innego? Niestety nie - jako wypożyczający masz wyłączne prawo do kierowania pojazdem.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Chrzanowie?

Kaucja rzeczywiście jest wymagana do wypożyczenia interesującego Cię auta, jednak zapewniamy, że jest to całkowicie standardowa procedura, którą stosujemy w przypadku wszystkich wypożyczeń. Dzięki niej wypożyczone przez Ciebie auto zyskuje pewnego rodzaju zabezpieczenie finansowe w formie kaucji.

 

 

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Jaworzno Mysłowice Oświęcim

Menu