Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Chrzanów

☎ +48 882 552 882

 

Jeśli chcesz wynająć auto w Chrzanowie, skorzystaj z usług naszej wypożyczalni. Dzięki temu bez zbędnych formalności i ukrytych kosztów wynajmiesz luksusowy samochód dostosowany do Twoich potrzeb. Posiadamy bowiem wysoce rozbudowaną flotę samochodów sportowych i premium. Każdy fan motoryzacji będzie zachwycony możliwością wyboru spośród wspaniałych pojazdów. Wszystkie samochody z naszej oferty są gwarancją dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Proces wynajmu jest bardzo prosty i maksymalnie zoptymalizowany, co pozwoliło nam skrócić ilość formalności do absolutnego minimum. Wypożyczalnia samochodów - bez kaucji, z pełnym ubezpieczeniem, bez zbędnych formalności. Skorzystaj z naszych usług w mieście Kraków i ciesz się z rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb.

 

Wypożyczalnia samochodów - nasze usługi w Chrzanowie

 

W naszej wypożyczalni realizujemy usługi wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Samochody wypożyczamy na terenie całego kraju, również w miejscowości Chrzanów. Wynajem krótkoterminowy rekomendujemy osobom, które potrzebują samochód na weekend, kilka dni lub kilka tygodni. Wynajem długoterminowy to zaś świetna alternatywa dla osób, które potrzebują samochód na dłużej niż trzy miesiące. W tym przypadku przez cały okres trwania umowy możesz kilkukrotnie wymienić auto, co kilka miesięcy. Dzięki temu cały czas będziesz mógł odkrywać kolejne tajniki motoryzacyjnego świata. Warto podkreślić, że nie weryfikujemy zdolności kredytowej naszych klientów. Wynajem długoterminowy, w przeciwieństwie do leasingu, nie wpływa na zdolność kredytową.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajem samochodów Chrzanów - warunki

 

W trosce o wysoki poziom komfortu i zadowolenia naszych klientów, wszystkie usługi realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów obsługi. Jeśli masz jakiekolwiek indywidualne, specjalne życzenia - zadzwoń do nas i opowiedz o swoich potrzebach, a my postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. Aby zarezerwować samochód, musisz jedynie skorzystać z naszej strony internetowej. Proces wynajmu jest wyjątkowo prosty, a umowa jasna i klarowna, wolna od haczyków zapisanych drobnym druczkiem. Wszystkie samochody wynajmujemy bez kaucji i z pełnym ubezpieczeniem. W przypadku wynajmu krótkoterminowego nie będziesz ponosił odpowiedzialności za szkody, nawet jeśli to Ty będziesz sprawcą wypadku. W przypadku wynajmu długoterminowego możesz zaś zostać obciążony, ale maksymalnie do kwoty 5 000 złotych. Wybrany przez Ciebie samochód dostarczymy bezpośrednio pod adres, jaki wpiszesz na etapie dokonywania zamówienia.

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Jaworzno Mysłowice Oświęcim

Menu