Panel klienta

☎ +48 882 552 882

 

Pragniesz wynająć samochód w Czeladzi? Zapoznaj się z prezentowaną ofertą i wybierz pojazd z naszej floty!

 

Wypożyczalnia samochodów Czeladź - nasza flota

 

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje klientom wynajem aut sportowych, luksusowych i premium. W naszej flocie znajdują się pojazdy wielu kultowych marek, jak Audi, BMW, Porsche, Mercedes, Ford i Skoda. Posiadamy najlepsze modele m.in. Mustanga GT oraz Mustanga Mach-1. Wszystkie oferowane auta są zadbane oraz w pełni sprawne. Stale poddajemy je restrykcyjnym kontrolom i testom. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy klientom wyłącznie to, co najlepsze.

 

Zarezerwuj online!

 

Wypożyczalnia samochodów w Czeladzi - wynajem krótkoterminowy

 

Nasza wypożyczalnia oferuje krótkoterminowy wynajem samochodów w Czeladzi. Gwarantujemy dogodne warunki i profesjonalną obsługę. Opcję tę dedykujemy głównie turystom oraz biznesmenom wyjeżdżającym w podróż służbową. Kierujemy ją również do osób, które oddały swój pojazd do warsztatu mechanicznego lub serwisu i potrzebują auta zastępczego. Z wynajmu krótkoterminowego często korzystają także pary planujące romantyczny wyjazd za miasto bądź miłośnicy szybkich, sportowych samochodów, którzy nie mają możliwości na co dzień poruszać się ekskluzywnymi pojazdami. Decydując się na wynajem krótkoterminowy auta z segmentu Sport, możesz przeżyć niezwykłą przygodę i poczuć prawdziwy zastrzyk adrenaliny. Jesteśmy przekonani, że będzie to dla Ciebie niezapomniane przeżycie.

 

Decydując się na krótkoterminowy wynajem auta w Czeladzi, możesz liczyć na atrakcyjne, przejrzyste warunki. Ponadto otrzymujesz gwarancję, że podstawimy pojazd w dowolne wybrane przez Ciebie miejsce. Dużą zaletą współpracy z naszą firmą jest również fakt, iż nie musisz martwić się wpłacaniem kaucji i licznymi formalnościami. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu online nie musisz podpisywać masy papierów, ani długo czekać na wydanie pojazdu. Warto również dodać, że decydując się na krótkoterminowy wynajem samochodu w Czeladzi, otrzymujesz ubezpieczenie przed nieprzewidzianymi zdarzeniami oraz nie pociągniemy Cię do odpowiedzialności za żadne szkody, nawet jeśli wynikną z Twojej winy.

 

Wypożyczalnia samochodów Czeladź - wynajem długoterminowy

 

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje również wynajem długoterminowy. Opcja ta dedykowana jest głównie osobom potrzebującym pojazd na co dzień, jednak nie chcą lub nie są w stanie zainwestować w jego zakup. Wynajem długoterminowy stanowi doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy marzą o poruszaniu się autem najwyższej klasy.

 

Wypożyczając pojazd u nas, nie musisz martwić się, że będziemy sprawdzali Twoją historię kredytową i weryfikowali dokumenty finansowe. Ponadto wszelkie czynności techniczne, jak wymiana opon, opłacenie ubezpieczeń czy serwis samochodu jest zupełnie poza Twoimi obowiązkami - wszystko zrobimy sami. Dużą zaletę wynajmu długoterminowego stanowi również fakt, iż możesz zmieniać pojazd co kilka miesięcy i dostarczać sobie nowe emocje. Dodatkowo nie musisz martwić się masą formalności - ograniczamy je do minimum!

Menu