Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Częstochowa

☎ +48 882 552 882

 

Spectrumcars to wypożyczalnia samochodów luksusowych, dzięki której możesz wynająć auto w Częstochowie. Nasi pracownicy dostarczą Ci samochód na podany przez ciebie adres w dogodnym terminie. Dzięki bogatej ofercie możesz wybrać samochód spośród wielu dostępnych. Posiadamy auta sportowe, luksusowe oraz premium. Taka różnorodność gwarantuje wiele wrażeń oraz emocji, na które nie możesz pozwolić sobie codziennie. Naszym głównym celem jest zachowanie najwyższych standardów obsługi, a co za tym idzie - samochód możesz wypożyczyć bez kaucji oraz bez innych ukrytych kosztów. Dbamy o zapewnienie najwyższego poziomu komfortu oraz zadowolenia, dzięki czemu samochód możesz wypożyczyć już w kilka minut. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

Wypożyczalnia samochodów Częstochowa

 

Samochody wynajmujemy na terenie całego kraju, a co za tym idzie, również w Częstochowie. Wynajem aut do ślubu jest jedną z usług, które oferujemy. Podróż luksusowym samochodem w jednym z najważniejszych dni w życiu jest czymś, czego pragnie wiele osób. Dzięki nam możesz zrealizować to marzenie. Oferujemy również wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy aut luksusowych oraz sportowych. Wynajem krótkoterminowy polecamy wszystkim, którzy potrzebują samochodu na kilka dni lub kilka tygodni. Jest to świetne rozwiązanie podczas wyjazdu na wakacje lub w przypadku, gdy prywatny samochód ulegnie awarii. Wynajem długoterminowy polecamy osobom, które potrzebują samochodu na więcej niż 3 miesiące. Takie rozwiązanie sprawdza się np. w przypadku właścicieli firm, którzy nie chcą brać samochodu w leasing. Aby skorzystać z usługi wynajmu długoterminowego, nie musisz udokumentować swojej zdolności kredytowej.

 

Wynajem luksusowych aut Częstochowa

 

Samochody, które posiadamy w naszej ofercie, dostarczamy pod adres, który wpiszesz podczas dokonywania zamówienia. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy, że zarezerwujesz auto online. Nasze umowy są jasne i czytelne, wolne od jakichkolwiek haczyków wpisywanych drobnym druczkiem. Dzięki temu wynajem pojazdu jest szybki i prosty. Nie musisz podpisywać wielu dokumentów, nawet w przypadku wypożyczania drogiego samochodu. Jeżeli wynająłeś samochód krótkoterminowo, nie ponosisz żadnych opłat za spowodowanie szkód. W przypadku wynajmu długoterminowego możesz zostać obciążony kwotą do maksymalnie 5000 zł. Dzięki temu, wypożyczenie samochodu w naszej firmie, to gwarancja zadowolenia. Nasza firma posiada samochody luksusowe takich marek jak Aston Martin, Mercedes, BMW, Maserati. Każdy z nich cechuje się czym innym, dzięki czemu możesz wybrać, który pojazd najlepiej spełni twoje oczekiwania.

 

Zarezerwuj online!

 

Wypożyczalnia samochodów sportowych Częstochowa

 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wiele samochodów sportowych. Każdy klient może zasiąść za kierownicą pojazdów, które posiadają ponad 400KM. Gwarantują one niezapomniane wrażenia z jazdy oraz wiele pozytywnych emocji, które będą wam towarzyszyć nawet po wyjściu z samochodu. Przejażdżka takim samochodem może być dobrym pomysłem na prezent lub zrealizowanie swoich własnych marzeń. Jeśli chcesz się przekonać, dlaczego warto nas wybrać - zapraszamy do kontaktu i przetestuj naszą wypożyczalnię samochodów w Częstochowie.

Menu