Panel klienta

„.”


Co wybierasz?

samochody luksusowe


samochody sportowe


samochody SUV


 

 

 

 

 

 

 

Jak to działa?
Wypełnij formularz online

Sprawdź ceny i dostępność
pojazdów klikając w przycisk
"Zarezerwuj".
Możesz również napisać do
nas na czacie lub zadzwonić -
w zależności od tego, która
metoda najbardziej ci
odpowiada.

Proces jest łatwy i przyjemny,
a cała procedura nie powinna
zająć więcej niż kilka minut!


Poczekaj na potwierdzenie

Po złożeniu rezerwacji
otrzymasz wiadomość SMS
oraz e-mail z potwierdzeniem
jak również dalszymi
wskazówkami dot.
zatwierdzenia zamówienia.
Postępuj zgodnie ze 
wskazówkami.

Odbierz samochód

Łap chwile i ruszaj w drogę!
Gdziekolwiek nie postanowisz
wyruszyć nasz samochód
dowiezie cię tam szybko i
bezpiecznie.
 

 

Wynajem aut sportowych i luksusowych Częstochowa

Spectrumcars to wypożyczalnia samochodów luksusowych i sportowych, dzięki której możesz wynająć auto w Częstochowie. Główny punkt odbioru samochodów znajduje się przy dworcu głównym PKP, natomiast jeśli masz takie życzenie to nasi pracownicy dostarczą Ci samochód na podany przez ciebie adres w dogodnym terminie. Dzięki bogatej ofercie możesz wybrać samochód spośród wielu dostępnych. Posiadamy auta SUV, sportowe oraz luksusowe limuzyny marki premium. Taka różnorodność gwarantuje wiele wrażeń oraz emocji, na które nie możesz pozwolić sobie codziennie. Naszym głównym celem jest zachowanie najwyższych standardów obsługi, a co za tym idzie - samochód możesz wypożyczyć bez kaucji oraz bez innych ukrytych kosztów. Dbamy o zapewnienie najwyższego poziomu komfortu oraz zadowolenia, dzięki czemu samochód możesz wypożyczyć już w kilka minut.

 

  

Ekskluzywna wypożyczalnia samochodów Częstochowa

Samochody wynajmujemy na terenie całego kraju, a co za tym idzie, również w Częstochowie. Wynajem aut do ślubu jest jedną z usług dodatkowych, które oferujemy. Podróż luksusowym samochodem w jednym z najważniejszych dni w życiu jest czymś, czego pragnie wiele osób. Dzięki nam możesz zrealizować to marzenie. Oferujemy dostosowany do potrzeb wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy aut luksusowych oraz sportowych.

Wynajem krótkoterminowy polecamy wszystkim, którzy potrzebują samochodu na kilka dni lub kilka tygodni. Jest to świetne rozwiązanie podczas wyjazdu na wakacje lub w przypadku, gdy prywatny samochód ulegnie awarii. Wynajem długoterminowy polecamy osobom, które potrzebują samochodu na więcej niż 3 miesiące. Takie rozwiązanie sprawdza się np. w przypadku właścicieli firm, którzy nie chcą brać samochodu w leasing. Aby skorzystać z usługi wynajmu długoterminowego, nie musisz udokumentować swojej zdolności kredytowej.

  

 

Wynajem luksusowych, sportowych aut Częstochowa

Samochody, które posiadamy w naszej ofercie możesz odebrać i zwrócić przy dworcu głównym PKP. Dostarczamy również auta pod adres, który wpiszesz podczas dokonywania zamówienia. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy, że zarezerwujesz auto online. Zasady wypożyczenia, które regulują Ogólne Warunki Umowy są jasne i czytelne, wolne od jakichkolwiek haczyków wpisywanych drobnym druczkiem - z resztą są one jawne i możesz się z nimi zapoznać przed dokonaniem rezerwacji. Nie musisz podpisywać wielu dokumentów, nawet w przypadku wypożyczania drogiego samochodu wystarczą dwa podpisy na tablecie i możesz ruszać w trasę. 

 

 

Wypożyczalnia samochodów sportowych Częstochowa

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wiele samochodów sportowych. Każdy klient może zasiąść za kierownicą pojazdów, które posiadają ponad 600KM. Gwarantują one niezapomniane wrażenia z jazdy oraz wiele pozytywnych emocji, które będą wam towarzyszyć nawet po wyjściu z samochodu. Przejażdżka takim samochodem może być dobrym pomysłem na prezent lub zrealizowanie swoich własnych marzeń. Jeśli chcesz się przekonać, dlaczego warto nas wybrać - zapraszamy do kontaktu i przetestuj naszą wypożyczalnię samochodów w Częstochowie.

 

 

 

FAQ - Najczęstsze pytania dotyczące wypożyczania aut w Częstochowie

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Częstochowie?

Wielu kierowców może zastanawiać się, czy wypożyczenie samochodu w Częstochowie będzie w ogóle opłacalne. Nie da się ustalić wspólnego kosztu dla każdego rodzaju wynajmu, ponieważ ten czynnik ściśle uzależniony jest od wybranego przez Ciebie modelu oraz czasu trwania wypożyczenia. Najczęściej ceny za dzień wahają się od 130 zł do 2000 zł.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Częstochowie?

Choć wypożyczenie auta może na pierwszy rzut oka wydawać się procesem dość skomplikowanym, rzeczywistość jest zupełnie inna - zwłaszcza w SpectrumCars! Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego możesz być pewien, że wszystkie formalności ograniczamy do niezbędnego minimum. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom IT, wydanie samochodu trwa w granicach 10-15 minut natomiast zwrot maksymalnie 5 minut.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Częstochowie?

Z uwagi na bezpieczeństwo nie należy powierzać kontroli nad wypożyczonym samochodem osobom trzecim. To Tobie ufamy jako wypożyczającemu, powierzając Ci jeden z najlepszych egzemplarzy naszej szerokiej floty aut. Nasza propozycja jest więc przeznaczona wyłącznie dla Ciebie. Jeśli jest taka konieczność, przed wydaniem samochodu możemy dopisać do umowy dodatkowego kierowcę - ta usługa jest bezpłatna.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Częstochowie?

Nie, nie wymagamy tego, abyś mógł bez żadnych przeszkód wypożyczyć wybrany przez Ciebie samochód. Ufamy Ci i wierzymy, że odpowiednio zadbasz o nasz pojazd. A jeśli zechcesz wpłacić kaucję, wypożyczenie samochodu będzie cię kosztowało ok. 20% mniej.

 

 

 
 
 
 

Menu