Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Jastrzębie Zdrój

☎ +48 882 552 882

 

Wynajem auta jest wygodnym rozwiązaniem dla każdej osoby, która pilnie musi skorzystać z samochodu bez konieczności kupowania pojazdu. Nasza wypożyczalnia aut w Jastrzębiu-Zdroju posiada wysokiej jakości flotę oraz konkurencyjne ceny, zapraszamy!

 

Wynajem samochodów w Jastrzębiu-Zdroju – dlaczego warto?

Korzystanie z usług wypożyczalni samochodów w Jastrzębiu-Zdroju jest wygodnym rozwiązaniem w wielu sytuacjach. W większości przypadków z naszej oferty korzystają osoby, które przez pewien okres nie mają dostępu do własnego pojazdu (na przykład z powodu trwającej naprawy) lub przyjechały środkiem komunikacji zbiorowej, jednak chcą mieć możliwość wygodnego podróżowania po okolicach miasta w celu jego zwiedzania lub odbywania spotkań biznesowych.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami. Oferujemy nie tylko wynajem krótkoterminowy, ale również długoterminowy, co stanowi ciekawe rozwiązanie dla firm, które potrzebują nowych i zadbanych samochodów, jednak nie chcą dopełniać licznych formalności związanych z ubezpieczeniem czy naprawą. Nasza firma zawsze stara się dostosować do wymagań każdego klienta.

 

Wypożyczalnia aut w Jastrzębiu-Zdroju – dlaczego warto?

Oferowany wynajem samochodów w Jastrzębiu-Zdroju dotyczy samochodów sportowych i luksusowych. Dysponujemy pojazdami takich marek, jak Audi, Mercedes czy BMW. Wszystkie auta wyróżniają się pod względem wyglądu, osiągów i przede wszystkim komfortu jazdy. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających miłośników motoryzacji.

 

Dogodne warunki wynajmu samochodu – Jastrzębie-Zdrój

Oferujemy dogodne warunki wynajmu samochodu. Każdy pojazd jest objęty pełnym ubezpieczeniem i ochroną, co ważne, bez dodatkowych kosztów ze strony klienta. Warunki wypożyczenia auta są bardzo proste – najemca musi posiadać prawo jazdy minimum od roku, mieć ukończone 21 lat oraz być w posiadaniu dowodu osobistego. Wynajem nie wymaga wpłacania kaucji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie będziemy szukać usterek podczas zwrotu samochodu. Pojazd możemy podstawić w dowolne miejsce, dzięki czemu zaoszczędzisz czas. Nasza infolinia działa 24 godziny na dobę – zapewniamy wsparcie w przypadku ewentualnych problemów. Możesz zarezerwować wybrany samochód przez naszą platformę online w mniej niż minutę!

 

Zarezerwuj online!

 

Wypożyczalnia samochodów w Jastrzębiu-Zdroju – auto do ślubu

Zbliża się najważniejszy dzień w Twoim życiu, a Ty pragniesz przyjechać na ślub ekskluzywnym samochodem? Możemy w tym pomóc! Oferujemy nie tylko wynajem luksusowego auta, ale też podstawienie go w wybrane przez Ciebie miejsce. Nasze samochody są specjalnie przygotowywane do ceremonii – czyścimy je, woskujemy lakier oraz dekorujemy. Możesz samodzielnie prowadzić samochód lub skorzystać z pomocy naszego kierowcy, który dobierze strój odpowiednio do uroczystości.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz wypożyczyć samochód w Jastrzębiu-Zdroju, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy też do sprawdzenia oferty – informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Menu