Panel klienta

„.”

 

samochody luksusowe


samochody sportowe


samochody SUV

 

 

Potrzebujesz pilnie wynająć samochód do ślubu albo na wakacje? A może prowadzisz firmę i chcesz podróżować w celach biznesowych? Trafiłeś idealnie – prowadzimy wypożyczalnię samochodów sportowych i luksusowych, a Kielce są jedną z wielu naszych lokalizacji. W naszej flocie dostępne są samochody luksusowe oraz sportowe. Naszą ofertę kierujemy do zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dlatego oferujemy wynajem aut luksusowych w Kielcach krótkoterminowy oraz długoterminowy.

 

 

Dlaczego warto krótkoterminowo wypożyczyć samochód w Kielcach?

Jeśli zdecydujesz się na krótkoterminowy wynajem samochodu sportowego, będziesz miał możliwość odebrania go z naszego punktu odbioru w Kielcach przy dworcu PKP. To pozwoli Ci zaoszczędzić czas i zwiększy Twój komfort podróżowania. W naszej wypożyczalni aut sportowych nie wymagamy wpłaty kaucji za wynajem samochodów, również tych luksusowych. Każdy nasz pojazd jest objęty pełnym ubezpieczeniem OC/AC/NNW/Assistance. Podczas wizyty w naszym punkcie wydamy Ci samochód w ciągu kilku minut, abyś mógł jak najszybciej ruszyć w drogę.

 

 

Potrzebujesz wypożyczyć samochód luksusowy na dłuższy okres?

Kupienie samochodu należy do jednej z ważniejszych inwestycji. Jeśli nie jesteś na nią przygotowany, wynajmij u nas auto luksusowe na dłuższy czas. Na Twoje specjalne życzenie dostosujemy ofertę indywidualnie dla Ciebie. Wiemy, że każdy z naszych klientów ma inne potrzeby, dlatego postaramy się zrobić wszystko, abyś odczuwał satysfakcję po zakończeniu współpracy z nami. Każdy samochód, który jest widoczny na naszej stronie internetowej, będzie do Twojej dyspozycji. Nie musisz podpisywać żadnych dokumentów w naszej siedzibie, a wszystkich formalności dopełnimy online. Wynajmujemy auta bez BIK/BIG oraz KRD.

 

 

A może chcesz wypożyczyć luksusowy czy sportowy samochód w Kielcach do ślubu?

Wiemy, że zawarcie związku małżeńskiego należy do jednej z ważniejszych uroczystości, dlatego proponujemy Ci wynajem samochodu do ślubu. Oferujemy Ci podstawienie samochodu, dokładne umycie na zewnątrz oraz wewnątrz. Jeśli będziesz mieć życzenie, udekorujemy również Twój samochód. Dodatkowo poprowadzi go elegancko ubrany kierowca, nie ma również przeszkód abyś pojazd poprowadził ty lub twoja zaufana osoba.

 

 

Jakie samochody wypożyczamy w Kielcach?

W naszej ofercie znajdziesz auta znanych marek: Range Rover, Mercedes, Audi, Ford Mustang, Porsche czy BMW. Jesteśmy świadomi tego, że nasi klienci mają wygórowane oczekiwania, dlatego oferujemy wypożyczenie samochodów klasy Premium. Każdy z dostępnych u nas samochodów doskonale się prezentuje. 

 

 Zobacz wszystkie auta

 

Zapewniamy profesjonalną obsługę

Jesteśmy zespołem specjalistów, dlatego oferujemy Ci również fachową obsługę i doradztwo. Jeśli masz jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Natomiast jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości. Zależy nam na Twoim zadowoleniu oraz aby jazda samochodem wypożyczonym u nas była dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty. Zachęcamy również do pozostawienia swojej opinii na temat współpracy z nami. Jesteśmy wdzięczni dotychczasowym Klientom za ich pozytywne rekomendacje.

 

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Kielcach?

Wynajem auta wcale nie jest taki drogi, jak się może zdawać. Jeśli marzysz o najdroższych komfortowych markach, jak Range Rover SVR czy BMW M5, za dobę zapłacisz około 2000,00 zł. Natomiast, gdy w głowie Ci nieco tańsze, ale równie wygodne auto, jak BMW Serii 3 - koszt wyniesie poniżej 300 zł za dobę.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Kielcach?

Papierkowa robota w żadnej sytuacji nie jest przyjemna, z tego względu chcemy jej Tobie oszczędzić. Aby wynająć auto w naszej wypożyczalni, wystarczą dokument tożsamości oraz prawo jazdy. Po naszej stronie leży sporządzenie umowy i jej dostarczenie.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Kielcach?

Nie mamy wygórowanych wymagań względem kierowców naszych pojazdów. Dlatego auto wynajęte w naszej wypożyczalni w Kielcach może prowadzić osoba, która ukończyła 21 lat, okazała aktualne prawo jazdy (min. 1 rok) oraz ważny dokument tożsamości - paszport lub dowód osobisty.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Kielcach?

Zazwyczaj większość firm wynajmujących auta wymaga wpłaty kaucji, która jest zwracana po powrocie auta i sprawdzeniu jego stanu. My jednak zrezygnowaliśmy z tego działania, ponieważ uważamy, że każdemu klientowi należy się zaufanie i szacunek. Jeśli jednak chciałbyś wpłacić kaucję, uhonorujemy cię rabatem ok. 20%.

 

 


 Zobacz wszystkie auta Rezerwacje online Kup na prezent Zadzwoń

 
 

Menu