Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Kielce

☎ +48 882 552 882

 

Potrzebujesz pilnie wynająć samochód do ślubu albo na wakacje? A może prowadzisz firmę i chcesz podróżować w celach biznesowych? Trafiłeś idealnie – prowadzimy wypożyczalnię samochodów Spectrumcars na terenie Kielc oraz w jego okolicach. W naszej flocie dostępne są samochody luksusowe oraz sportowe. Naszą ofertę kierujemy do zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dlatego oferujemy wynajem aut luksusowych w Kielcach krótkoterminowy oraz długoterminowy.

 

Dlaczego warto krótkoterminowo wypożyczyć samochód w Kielcach?

 

Kiedy zdecydujesz się na wynajem krótkoterminowy, podstawimy Ci samochód w dowolny zakątek naszego kraju. Dzięki temu zyskasz czas oraz komfort. Za samochody, które wynajmujemy, nie pobieramy kaucji. U nas otrzymasz również pełne ubezpieczenie przed nieprzewidzianymi zdarzeniami. Samochód wydamy Ci nawet w kilka minut.

 

Potrzebujesz wypożyczyć samochód sportowy na dłuższy okres?

 

Kupienie samochodu należy do jednej z ważniejszych inwestycji. Jeśli nie jesteś na nią przygotowany, wynajmij u nas auto sportowe na dłuższy czas. Na Twoje specjalne życzenie dostosujemy ofertę indywidualnie dla Ciebie. Wiemy, że każdy z naszych klientów ma inne potrzeby, dlatego postaramy się zrobić wszystko, abyś odczuwał satysfakcję po zakończeniu współpracy z nami. Każdy samochód, który jest widoczny na naszej stronie internetowej, będzie do Twojej dyspozycji. Nie musisz podpisywać żadnych dokumentów w naszej siedzibie, a wszystkich formalności dopełnimy online. Wynajmujemy auta bez BIK/BIG oraz KRD.

 

A może chcesz wypożyczyć samochód luksusowy w Kielcach na ślub?

 

Wiemy, że zawarcie związku małżeńskiego należy do jednej z ważniejszych uroczystości, dlatego proponujemy Ci wynajem samochodu do ślubu. Oferujemy Ci podstawienie samochodu, dokładne umycie na zewnątrz oraz wewnątrz. Jeśli będziesz mieć życzenie, udekorujemy również Twój samochód. Dodatkowo poprowadzi go elegancko ubrany kierowca.

 

To nie wszystko! Proponujemy Ci…

 

Jeśli masz samochód, ale obawiasz się, że może on stracić na wartości, możesz auto wstawić do naszej wypożyczalni. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mieć możliwość wypracowania sobie dochodu pasywnego.

 

 

Jakie samochody wypożyczamy w Kielcach?

 

W naszej ofercie znajdziesz auta znanych marek: Mercedes, Audi, Ford, Jaguar, BMW oraz Aston Martin. Jesteśmy świadomi tego, że nasi klienci mają wygórowane oczekiwania, dlatego oferujemy wypożyczenie samochodów klasy Premium. Każdy z dostępnych u nas samochodów doskonale się prezentujemy. Jeśli prowadzisz firmę, koszty eksploatacji samochodu możesz dopisać do księgi przychodów i rozchodów.

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Kielcach?

 

Wynajem auta wcale nie jest taki drogi, jak się może zdawać. Jeśli marzysz o komfortowych markach, jak Mercedes AMG, za dobę zapłacisz ponad 800 zł. Natomiast, gdy w głowie Ci nieco tańsze, ale równie wygodne auto, jak Audi A5 - koszt wyniesie prawie 300 zł za dobę.

 

 

Czytaj więcej...

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Kielcach?

 

Papierkowa robota w żadnej sytuacji nie jest przyjemna, z tego względu chcemy jej Tobie oszczędzić. Aby wynająć auto w naszej wypożyczalni, wystarczą dokument tożsamości oraz prawo jazdy. Po naszej stronie leży sporządzenie umowy i jej dostarczenie.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Kielcach?

 

Nie mamy wygórowanych wymagań względem kierowców naszych pojazdów. Dlatego auto wynajęte w naszej wypożyczalni w Kielcach może prowadzić osoba, która jest pełnoletnia, okazała aktualne prawo jazdy oraz ważny dokument tożsamości - paszport lub dowód osobisty.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Kielcach?

 

Zazwyczaj większość firm wynajmujących auta wymaga wpłaty kaucji, która jest zwracana po powrocie auta i sprawdzeniu jego stanu. My jednak zrezygnowaliśmy z tego działania, ponieważ uważamy, że każdemu klientowi należy się zaufanie i szacunek.

 

 

 

Zarezerwuj online!

 

Zapewniamy profesjonalną obsługę

 

Jesteśmy zespołem specjalistów, dlatego oferujemy Ci również fachową obsługę. Jeśli masz jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Natomiast jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości. Zależy nam na Twoim zadowoleniu oraz aby jazda samochodem wypożyczonym u nas była dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty. Zachęcamy również do pozostawienia swojej opinii na temat współpracy z nami. Jesteśmy wdzięczni dotychczasowym Klientom za ich pozytywne rekomendacje.

Menu