Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Małopolskie

☎ +48 882 552 882

 

Czasem zdarzają się sytuacje, w których potrzebujemy wysokiej klasy samochodu, jednak nie mamy do niego dostępu. Może to być ważna podróż służbowa, wyjątkowe spotkanie czy inny powód. W takich chwilach warto zgłosić się do nas - profesjonalnej wypożyczalni aut, gdzie znajdziesz wyjątkowe pojazdy.

 

Wynajem samochodów - małopolskie

 

Jesteśmy rzetelną firmą, o ugruntowanej pozycji na rynku, która sprawnie funkcjonuje już od wielu lat. Zajmujemy się wynajmowaniem wysokiej klasy samochodów różnych marek. Przez cały okres działalności zdobywamy cenne doświadczenie, które pozwoliło nam przygotować wyjątkową ofertę dostosowaną do potrzeb i wymagań naszych klientów. Funkcjonujemy na terenie całej Polski, w tym także w województwie małopolskim. Oferujemy trzy możliwości wynajmu samochodów: krótkoterminowy, długoterminowy, a także okazjonalny.

 

Na wynajem krótkoterminowy powinny zdecydować się osoby, które poszukują luksusowego samochodu na weekend czy na wakacyjną podróż. To też świetne rozwiązanie w sytuacji, kiedy w jakiś sposób straciliśmy dostęp do swojego prywatnego pojazdu (np. na skutek awarii), a potrzebujemy środka transportu.

 

Oferta wynajmu długoterminowego jest z kolei skierowana do wszystkich, którzy chcą wypożyczyć samochód na więcej niż 3 miesiące. To doskonała propozycja dla firm, które chciałyby np. rozbudować flotę posiadanych pojazdów, jednak nie chcą brać auta w leasing. To spore ułatwienie, ponieważ wynajem nie ma żadnego wpływu na zdolność kredytową, a dodatkowo koszty z nim związane można doliczyć do wydatków prowadzenia działalności.

 

Ostatnia z dostępnych u nas opcji, czyli wynajem okazjonalny, jest skierowany do osób, które planują wesele w związku z zawarciem związku małżeńskiego. Wypożyczamy luksusowe samochody, które doskonale sprawdzą się jako auta do ślubu. Zadbamy o ich przystrojenie, dzięki czemu będą wyglądać wspaniale i pasować do podniosłej atmosfery tego wyjątkowego dnia. Co więcej - istnieje też opcja wynajęcia samochodu wraz z profesjonalnym kierowcą, który będzie je prowadził. Dzięki takiemu rozwiązaniu młoda para będzie mogła w pełni oddać się przeżywaniu wspólnych, radosnych chwil.

 

Postaw na wysokiej jakości usługi i piękne auta

 

Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ jesteśmy profesjonalistami i świetnie znamy się na tym, co robimy. Aby wynająć u nas samochód, wystarczy, że skorzystasz z bardzo prostego formularza znajdującego się na naszej stronie i wypełnisz informacje od kiedy i do kiedy, a także gdzie potrzebujesz auta, a następnie wybierzesz model, który chcesz od nas wypożyczyć. To spore ułatwienie, które idzie w parze z kolejnym atutem - czyli minimum formalności, których wymagamy od klientów. Nasze umowy są proste i przejrzyste, a warunki jasne i klarowne. Nigdzie nie ma ukrytych opłat ani tzw. “drobnego druczku”. Ponadto jako jedna z niewielu firm w kraju oferujemy możliwość wynajmu samochodu bez kaucji. Oznacza to, że nie musisz się obawiać, że po oddaniu nam będziemy doszukiwać się choćby najmniejszych uszkodzeń.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo na drodze jest bardzo istotne. Z tego względu wszystkie oferowane przez nas pojazdy przechodzą regularne kontrole i są na bieżąco serwisowane. Jeśli chcesz wynająć wysokiej klasy auto, to skorzystaj z naszej wypożyczalni aut luksusowych. Małopolska to jedno z województw, na których terenie działamy. Zapraszamy.

 

Nasze wypożyczalnie samochodów w Małopolskim znajdziesz w takich miejscach jak:

 

Kraków Kraków Lotnisko Balice Oświęcim Chrzanów Wadowice

Menu