Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Mikołów

☎ +48 882 552 882

 

Zajmujemy się wypożyczaniem samochodów ekonomicznych, luksusowych oraz sportowych marek BMW, Mercedes, Audi, Ford, Skoda oraz innych. W naszej flocie znajdują się auta klasy Premium oraz ekonomiczne miejskie pojazdy na każdą kieszeń. Z usług możesz skorzystać także w Mikołowie oraz w okolicach tego miasta. Proponujemy wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?


Nasza wypożyczalnia samochodów działa na terenie całego kraju. Zrealizujemy każdy wynajem bez kaucji, z pełnym ubezpieczeniem i ochroną bez udziału własnego. Na Twoje życzenie samochód dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie naszego kraju i jak za granicą. Poszukujesz wypożyczalni samochodów w Mikołowie? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Podczas wynajmowania samochodu pomożemy Ci w dopełnieniu formalności. Rezerwacja wybranego pojazdu nie zajmie Ci dłużej niż 1 minutę. Nie sprawdzamy również BIG oraz KRD.

 

Dlaczego warto wynająć auto, jeśli prowadzisz firmę?


Bez względu na to, czy zamierzasz kupić auto, czy wziąć w leasing, zawsze jest to spory wydatek. Może okazać się, że będziesz potrzebować auta firmowego przez krótszy czas. Doskonałym rozwiązaniem jest wynajem samochodu z wypożyczalni samochodów na terenie Mikołowa. Dzięki temu nie zamrozisz pieniędzy. Będziesz mógł jeździć samochodem klasy Premium, a to sprawi, że wizerunek Twojej firmy będzie profesjonalny. Po trzecie, koszty związane z eksploatacją będziesz mógł odliczyć w KPiR, czyli Księdze Przychodów i Rozchodów. Jeśli dojdzie do szkody w trakcie użytkowania auta, Ty nie zapłacisz ani złotówki.

 

Dlaczego warto wynająć auto z wypożyczalni samochodów w Mikołowie, kiedy jesteś klientem indywidualnym?


Kierujemy tę propozycję dla kierowców, którzy z różnych względów musieli oddać samochód do naprawy, a obecnie nie posiadają swojego samochodu. Zachęcamy również do wypożyczenia samochodu w dniu ślubu. Podczas współpracy z nami, otrzymasz od nas posprzątane auto od zewnątrz i wewnątrz. Samochód możesz wynająć na dowolny okres. Może to być doba, dzień albo tydzień. Jeśli masz jakieś specjalne życzenia, chętnie zrealizujemy je w ramach świadczonej przez nas usługi.

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Mikołowie?

 

Wypożyczenie u nas samochodu w Mikołowie nie należy do najdroższych usług. W najtańszej opcji, za jedną dobę wraz z odbiorem i zwrotem w tym samym miejscu, należy opłacić tylko 79 złotych, co naprawdę nie jest wygórowaną kwotą, biorąc pod uwagę m.in. klasę pojazdu oferowanego w tej cenie.

 

 

 

Czytaj więcej...

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Mikołowie?

 

Podstawowym wymaganiem, które należy spełnić, aby w ogóle móc wypożyczyć u nas samochód, jest ukończone 21 lat. Poza tym kierowca musi posiadać swoje uprawnienia od minimum roku i nie mogą toczyć się przeciwko niemu żadne postępowania związane ze wcześniejszą ich utratą lub spowodowaniem wypadku.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Mikołowie?

 

Zgodnie z podpisywaną podczas wynajmowania auta umową, osobą, która jest uprawniona do kierowania wypożyczonym u nas pojazdem, jest kierowcą, który wspomnianą umowę podpisał. Najemca może jednak w jej ramach wskazać osobę upoważnioną do kierowania autem, która także musi spełniać wszystkie formalności.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Mikołowie?

 

Jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów, dlatego nie pobieramy kaucji za wynajęcie pojazdu przy wybraniu odpowiedniej opcji. Decydując się na naszą wypożyczalnię, możesz więc być spokojny - nie będziesz musiał uszykować dodatkowej kwoty na opłaty przed wynajęciem pojazdu, co stanowi zarazem wyraz naszego zaufania do klienta.

 

 

 

 

Spełniaj marzenia z wypożyczalnią samochodów sportowych w Mikołowie


Nie każdy kierowca, który marzy o tym, aby stać się właścicielem auta sportowego, może pozwolić sobie na kupienie go. Z nami spełnisz to marzenie. Możesz wynająć samochód, usiąść za kierowcą i pomknąć przed siebie. Nie będziesz musiał martwić się o koszty utrzymania samochodu czy też jego naprawę. Podczas jazdy doświadczysz wszystkich wrażeń związanych z prowadzeniem auta o światowej sławie. Wystarczy, że sprawdzisz, które samochody są dostępne i wybierzesz jedno dla siebie.

 

Zarezerwuj online!

  

Udzielimy Ci niezbędnego wsparcia


Na każdym etapie współpracy z nami udzielimy Ci wsparcia. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz wyjaśnimy wszystkie kwestie, które są dla Ciebie niejasne. Wierzymy w to, że dzięki profesjonalnemu wsparciu odczujesz satysfakcję ze współpracy z nami po jej zakończeniu. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Sprawdź już teraz, które auta na Ciebie czekają!

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Katowice Żory Ruda Śląska

Menu