Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Mikołów

☎ +48 882 552 882

 

Zajmujemy się wypożyczaniem samochodów luksusowych oraz sportowych marek BMW, Mercedes, Jaguar oraz innych. W naszej flocie znajdują się auta klasy Premium. Z usług możesz skorzystać także w Mikołowie oraz w okolicach tego miasta. Proponujemy wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?


Nasza wypożyczalnia samochodów działa na terenie całego kraju. Zrealizujemy każdy wynajem bez kaucji, z pełnym ubezpieczeniem i ochroną bez udziału własnego. Na Twoje życzenie samochód dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie naszego kraju i jak za granicą. Poszukujesz wypożyczalni samochodów w Mikołowie? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Podczas wynajmowania samochodu pomożemy Ci w dopełnieniu formalności. Rezerwacja wybranego pojazdu nie zajmie Ci dłużej niż 1 minutę. Nie sprawdzamy również BIG oraz KRD.

 

Dlaczego warto wynająć auto, jeśli prowadzisz firmę?


Bez względu na to, czy zamierzasz kupić auto, czy wziąć w leasing, zawsze jest to spory wydatek. Może okazać się, że będziesz potrzebować auta firmowego przez krótszy czas. Doskonałym rozwiązaniem jest wynajem samochodu z wypożyczalni samochodów na terenie Mikołowa. Dzięki temu nie zamrozisz pieniędzy. Będziesz mógł jeździć samochodem klasy Premium, a to sprawi, że wizerunek Twojej firmy będzie profesjonalny. Po trzecie, koszty związane z eksploatacją będziesz mógł odliczyć w KPiR, czyli Księdze Przychodów i Rozchodów. Jeśli dojdzie do szkody w trakcie użytkowania auta, Ty nie zapłacisz ani złotówki.

 

Dlaczego warto wynająć auto z wypożyczalni samochodów w Mikołowie, kiedy jesteś klientem indywidualnym?


Kierujemy tę propozycję dla kierowców, którzy z różnych względów musieli oddać samochód do naprawy, a obecnie nie posiadają swojego samochodu. Zachęcamy również do wypożyczenia samochodu w dniu ślubu. Podczas współpracy z nami, otrzymasz od nas posprzątane auto od zewnątrz i wewnątrz. Samochód możesz wynająć na dowolny okres. Może to być doba, dzień albo tydzień. Jeśli masz jakieś specjalne życzenia, chętnie zrealizujemy je w ramach świadczonej przez nas usługi.

 

Spełniaj marzenia z wypożyczalnią samochodów sportowych w Mikołowie


Nie każdy kierowca, który marzy o tym, aby stać się właścicielem auta sportowego, może pozwolić sobie na kupienie go. Z nami spełnisz to marzenie. Możesz wynająć samochód, usiąść za kierowcą i pomknąć przed siebie. Nie będziesz musiał martwić się o koszty utrzymania samochodu czy też jego naprawę. Podczas jazdy doświadczysz wszystkich wrażeń związanych z prowadzeniem auta o światowej sławie. Wystarczy, że sprawdzisz, które samochody są dostępne i wybierzesz jedno dla siebie.

 

Zarezerwuj online!

 

Wstaw auto do wypożyczalni


Jeśli już posiadasz samochód sportowy klasy Premium, wstaw go do wypożyczalni. Dzięki temu Ty nie będziesz obciążony kosztami utrzymania samochodu, a zyskasz możliwość wygenerowania sobie dochodu pasywnego.

 

Udzielimy Ci niezbędnego wsparcia


Na każdym etapie współpracy z nami udzielimy Ci wsparcia. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz wyjaśnimy wszystkie kwestie, które są dla Ciebie niejasne. Wierzymy w to, że dzięki profesjonalnemu wsparciu odczujesz satysfakcję ze współpracy z nami po jej zakończeniu. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Sprawdź już teraz, które auta na Ciebie czekają!

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Katowice Żory Ruda Śląska

Menu