Panel klienta

☎ +48 882 552 882

 

Samochody to najczęściej używany środek transportu, ponieważ są wygodne, zapewniają niezależność oraz umożliwiają dostanie się praktycznie w każde miejsce. Jeśli chcesz skorzystać z pojazdu klasy premium lub uwielbiasz motoryzację, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni samochodów. Olkusz jest jednym z miast, w których możesz skorzystać z tej usługi. Zachęcamy do współpracy!

 

Wypożyczalnia samochodów Olkusz - zróżnicowana flota aut premium

 

Chcąc trafić w gusta szerokiego grona klientów, postanowiliśmy przygotować zróżnicowaną flotę pojazdów. Każdy z prezentowanych modeli spełnia wysokie standardy oraz zapewnia pełen komfort jazdy. Dysponujemy samochodami premium, które zaskakują niesamowitymi osiągami, nowoczesnymi systemami oraz bezpieczeństwem jazdy. W naszej flocie znajdują się auta znanych i cenionych marek, jak Audi, Mercedes Benz, BMW, Ford czy Porsche. Wolisz pokonywać drogę za pomocą sportowego samochodu, który ma niesamowite przyspieszenie? A może zależy Ci na bezpiecznej jeździe SUV-em? Chcesz cieszyć się maksymalnym komfortem, jeżdżąc limuzyną? W każdym przypadku możesz u nas znaleźć odpowiedni pojazd, który na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 

Zarezerwuj online!

 

Krótkoterminowy wynajem samochodów w Olkuszu jest przede wszystkim skierowany do osób, które nie posiadają lub nie mogą aktualnie skorzystać ze swojego pojazdu (np. w związku z prowadzonymi pracami serwisowymi), a potrzebują dobrej klasy pojazdu, który umożliwi codzienne wykonywaniu obowiązków. Krótki okres wypożyczenia jest także zalecany osobom podróżującym, znajdującym się obecnie w okolicach Olkusza w związku z obowiązkami zawodowymi czy z powodów prywatnych.

 

Natomiast wynajem długoterminowy jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie chcą kupować własnego pojazdu, a zależy im na wygodzie i braku skomplikowanych formalności. Wypożyczając auto na dłuższy okres, nie trzeba pamiętać o opłatach za ubezpieczenie, przeglądach technicznych i innych ważnych aspektach posiadania własnego pojazdu. To bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla firm.

 

Wypożyczalnia samochodów Olkusz - przystępne warunki współpracy

 

Zależy nam przede wszystkim na Twoim zadowoleniu, dlatego zawsze kierujemy się profesjonalizmem i chętnie pomagamy naszym klientom. Stworzyliśmy prosty w obsłudze system rezerwacji online, dzięki któremu zaledwie w kilka minut możesz wybrać samochód oraz dogodny termin. To nie wszystko, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych wypożyczalni nie wymagamy wpłaty kaucji. Zapewniamy wynajem krótko oraz długoterminowy, a ponadto prowadzimy infolinię 24 godziny na dobę. Nasi konsultanci oferują pomoc w każdej chwili. Dbając o Twoją satysfakcję, umożliwiamy wynajem na bezpiecznych warunkach. Jeśli z jakiegoś powodu popełnimy jakikolwiek błąd, zwrócimy wszystkie poniesione koszty. Oferujemy także wypożyczenie luksusowego pojazdu na wesela.

 

Jeśli chcesz, możesz również wstawić do nas swój samochód, dzięki czemu będzie generował dodatkowe zyski, a równocześnie nie straci na wartości podczas stania w garażu. Zapraszamy do współpracy.

Menu