Panel klienta

„.”


Wypożyczalnia samochodów sportowych OpoleKtóre #spectrum wybierasz?
 

spectrum: mocy

Zobacz samochody

spectrum: oszczędności

Zobacz samochody

spectrum: luksusu

Zobacz samochodyPoznaj #spectrum: korzyści
 


spectrum: satysfakcji

nasz zespół tworzą pasjonaci motoryzacji, stojący w gotowości podjąć każde wyzwanie, pozostając na straży twojego zadowolenia. Nie bez przyczyny nasze usługi w Google oceniane są na 4,8 (300+opinii).spectrum: marzeń

każda podróż naszymi samochodami staje się sceną dla twoich motoryzacyjnych fantazji. Sprawdź na własnej skórze jak luksus spotyka się z emocjami!


spectrum: wyboru

około 30 samochodów sportowych i luksusowych sprawia, że każdy znajdzie dla siebie pojazd dostosowany do aktualnych potrzeb i sytuacji.


spectrum: bezpieczeństwa

wyróżnia nas dbałość i regularna inspekcja techniczna naszych samochodów, dzięki temu wiesz, że zawsze bezpiecznie dotrzesz do celu!


spectrum: swobody

to ty decydujesz kiedy i w jakim miejscu odbierzesz i zwrócisz samochód. Zmiana planów? Możesz bezpłatnie anulować rezerwację do 24h przed wydaniem!


spectrum: wygody

nie musisz myć, ani tankować samochodu przed zwrotem. Dla twojej wygody zrobimy to za ciebie!


spectrum: szybkości

wiemy jak cenny jest czas każdego z was, dlatego wyeliminowaliśmy wszystkie zbędne procedury i papierologię! Jesteśmy "papperless" - nie marnujemy papieru do podpisywania umów i protokołów, co sprawia że wszystkie procedury przebiegają szybko i ekologicznie!


spectrum: usług

robimy to, na czym najlepiej się znamy. Nasi specjaliści szyją na miarę każdą z naszych usług. Oferujemy:
-wynajem krótkoterminowy (okazjonalny)
-wynajem długoterminowy (pow. 3 msc)
-wynajem do ślubu
-vouchery prezentowe
-wynajem z obsługą przy lotniskach
-wynajem z OC sprawcy lub Assistance
-wynajem limuzyny z kierowcą


spectrum: ochrony

każdy nasz samochód objęty jest polisą OC/AC/NNW/Assistance 24h. Dodatkowo chronimy twój portfel oferując pakiety redukcji udziału własnego jak również wynajem bez kaucji!


spectrum: mocy

o wyjątkowości naszej floty decyduje nie tylko komfort i prestiż. Jeśli duża moc i przeciążenia boczne wzbudzają uśmiech na twojej twarzy, to wiedz, że jesteś w dobrym miejscu!

Poznaj #spectrum: działania
 

Obrazek 1


Wypełnij formularz online


 

Sprawdź ceny i dostępność pojazdów klikając w przycisk poniżej. Możesz również napisać do nas na czacie lub zadzwonić - wybierz samodzielnie najlepszy dla siebie scenariusz.Obrazek 2


Poczekaj na potwierdzenie


 

Po złożeniu rezerwacji otrzymasz wiadomość SMS oraz e-mail z potwierdzeniem. Aby zatwierdzić rezerwację postępuj zgodnie ze wskazówkami z wiadomości e-mail.Obrazek 3


Odbierz Samochód

 


24 godziny przed planowanym wydaniem samochodu otrzymasz SMS oraz e-mail z przypisanym pracownikiem, który będzie odpowiedzialny za wydanie samochodu. Łap chwile i ruszaj w podróż w nieznane!

Wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych Opole

Są miasta idealne wprost dla miłośników szybkiej jazdy, dla których gratką jest wynajem samochodów sportowych. Opole posiada tor wyścigowy, na którym wszyscy uzależnieni od adrenaliny i mocnych wrażeń motoryzacyjnych mogą sprawdzić swoje umiejętności. Co prawda nasza wypożyczalnia nie zezwala na użytkowanie samochodu w warunkach toru wyścigowego, natomiast adrenalinę możesz przenieść na publiczne drogi!

 

Najwyższej klasy auta prestiżowych marek oferuje nasza wypożyczalnia aut sportowych. Opole posiada także liczne tereny podmiejskie, na których w granicach dopuszczalnych przez przepisy można zakosztować swobody. Nie muszą już Państwo inwestować wysokich sum na zakup superauta, gdyż na każdą przygodę możecie mieć inne i porównać ich osiągi. Takie możliwości otwiera właśnie wynajem aut sportowych. Opole zapewnia możliwość odbioru zamówionego auta w wybranych lokalizacjach na życzenie klienta lub w naszym punkcie odbioru przy dworcu PKP. Jeśli mają Państwo specjalne życzenia dotyczące miejsca podstawienia samochodu, elastyczne podejście do klienta gwarantuje Spectrumcars – renomowana wypożyczalnia samochodów sportowych.

 

Opole to także miasto, które przyciąga swoim urokiem turystów, chcących odwiedzić stolicę festiwalu piosenki. Aby zaoszczędzić czas, ograniczamy do minimum formalności związane z wypożyczeniem i umożliwiamy naszym klientom wynajem samochodów luksusowych bez kaucji. Opole obejmuje obszar naszej działalności, zatem z łatwością znajdziecie Państwo wymarzone, ekskluzywne auto dzięki szerokiej ofercie, jaką posiada nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych. Opole jest także miejscem, w którym siedziby ma wiele firm, zatem wybierając się w podróż służbową do dawnej stolicy Górnego Śląska, warto zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia, a jednym z nich jest wysokiej klasy auto, które zaprezentuje Państwa profesjonalizm. W takim przypadku najlepszą opcja jest wynajem aut luksusowych.

 

Opole umożliwia odbiór auta we wskazanej lokalizacji, dzięki czemu szybko i wygodnie wsiądą Państwo do wybranego przez siebie auta. Gwarancję komfortu i bezpieczeństwa otrzymują Państwo dzięki regularnym przeglądom, którym podlegają wszystkie auta z floty, jaką posiada nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych. Opole jest otwarte na wszystkich, którzy chcą zaznać prawdziwego luksusu, a pomoże w tym wynajem samochodów luksusowych. Opole czeka!

 

 

 

Luksusowe, sportowe samochody na wynajem

Swoim klientom proponujemy jedynie nowoczesne, a co ważniejsze - doskonale prezentujące się samochody. Nasza wypożyczalnia samochodów działa nie tylko w Opolu, ale również wielu innych miastach. Nasi pracownicy podstawią wybrany przez Ciebie pojazd w dowolne miejsce. Dobrą wiadomością jest również to, że jako nasz klient nie musisz martwić się żadnymi formalnościami. Zajmiemy się całą sprawą kompleksowo - wystarczy że skorzystasz z panelu rezerwacyjnego i wybierzesz najbardziej odpowiednie dla Ciebie auto. Dalsza część realizacji takiego zamówienia leży już po naszej stronie. Nasi pracownicy przed wydaniem auta sprawdzą dokładnie jego stan techniczny, a także przygotują wybrany samochód pod względem czystości.

 

Wynajem luksusowego auta to nie tylko prestiż, ale również bezpieczeństwo! Do Twojej dyspozycji są jedynie nowoczesne, a także zadbane pojazdy, które posiadają ważny przegląd. W przypadku jakiejkolwiek awarii - które zdarzają się jednak niezwykle rzadko - masz nasze całkowite wsparcie. Bez problemu dostarczymy Ci odpowiednie auto zastępcze, a także kompleksowo zajmiemy się całą sprawą tak, żebyś nie musiał niczym się martwić!

 

 

 

Wypożyczalnia samochodów premium Opole

Oferta naszej wypożyczalni samochodów przeznaczona jest dla klientów z województwa opolskiego, a także wielu innych miejsc w Polsce. Korzystać z niej mogą również goście z zagranicy - jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Szeroki wybór sportowych i eleganckich samochodów sprawia, że z pewnością znajdziesz ten najbardziej odpowiedni dla siebie! Zainteresowanym oferujemy wynajem długoterminowy bądź krótkoterminowy, na przykład na jakieś istotne wydarzenie. Z pewnością wiele osób chciałoby jechać do ślubu jakimś oryginalnym pojazdem. Jeśli zatem marzysz o takiej wspaniałej przejażdżce - nie zwlekaj!

 

Jeżeli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości co do naszej współpracy, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Infolinia czynna jest całą dobę, zatem służymy swoim klientom nieustannie. Proces rezerwacji oraz dostarczenia samochodu pod wybrany przez klienta adres nie trwa tak długo jak większość osób to sobie wyobraża - nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by wszystko przebiegło błyskawicznie. Jeżeli zatem zależy Ci na czasie i chcesz jak najszybciej wyruszyć w podróż, to chętnie Ci w tym pomożemy. Z naszej atrakcyjnej oferty skorzystało już tysiące zadowolonych klientów z całej Polski o czym świadczy ponad 200 pięciogwiazdkowych ocen w naszej wizytówce Google.

 

 

 

Najczęstsze pytania dotyczące wypożyczania aut w Opolu

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Opolu?

Decydując się na wynajem auta u nas, stawiasz na bardzo atrakcyjne ceny. Za wypożyczenie samochodu w Opolu w najtańszym wariancie na jedną dobę zapłacisz już od 133 złotych. To, ile będziesz musiał zapłacić za naszą usługę, zależy od tego na jak długi okres chcesz pożyczyć pojazd oraz jaka jest jego klasa. Za najwyższy segment samochodów zapłacisz do 2000zł za dobę.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Opolu?

Aby móc wypożyczyć pojazd w naszej wypożyczalni, należy spełnić następujące warunki: mieć ukończone 21 lat, uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii B minimum od roku, brak zatargów z prawem. Podczas podpisywania umowy będzie konieczne okazanie odpowiednich dokumentów potwierdzających tożsamość i posiadane uprawnienia (dowód osobisty/paszport, prawo jazdy).

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Opolu?

Osobą uprawnioną do prowadzenia wynajętego auta jest wyłącznie kierowca, który podpisał z nami umowę, chyba że najemca poprosił o dopisanie dodatkowego kierowcy do umowy - jest to możliwe bez dodatkowych opłat.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Opolu?

Nie, wpłata kaucji nie jest konieczna. Jeśli zechcesz wpłacić kaucję, wówczas wypożyczenie będzie tańsze o około 20%. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, okazujemy im z naszej strony zaufanie, a oni odwdzięczają nam się dokładnie tym samym, dbając o wynajęte przez siebie samochody.

Menu