Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Opole

☎ +48 882 552 882

 

Wynajęcie komfortowego samochodu na długą bądź krótką podróż jest naprawdę bardzo korzystne. Jako specjaliści w tej dziedzinie jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom jedynie najlepsze rozwiązania - sprawdź sam, jak świetna jest nasza oferta!

 

Luksusowe, sportowe, ekonomiczne samochody na wynajem

 

Swoim klientom proponujemy jedynie nowoczesne, a co ważniejsze - doskonale prezentujące się samochody. Nasza wypożyczalnia samochodów działa nie tylko w Opolu, ale również wielu innych miastach! Nasi pracownicy podstawią wybrany przez Ciebie pojazd w dowolne miejsce. Dobrą wiadomością jest również to, że jako nasz klient nie musisz martwić się żadnymi formalnościami. Zajmiemy się całą sprawą kompleksowo - wystarczy że wejdziesz na naszą stronę internetową i wybierzesz najbardziej odpowiednie dla Ciebie auto. Dalsza część realizacji takiego zamówienia leży już po naszej stronie. Nasi pracownicy sprawdzą dostępność wybranego modelu, a także przygotują wybrany samochód do drogi. Co ważne, nie musisz wcale wpłacać nam żadnego zadatku - po prostu korzystaj z wybranego auta do woli, a kwestiami rozliczeniowymi zajmiemy się nieco później. Warunki naszej współpracy są zawsze proste i jasne dla klientów - w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, chętnie je dla Ciebie rozwiejemy!

Wynajem luksusowego auta to nie tylko prestiż, ale również bezpieczeństwo! Do Twojej dyspozycji są jedynie nowoczesne, a także zadbane pojazdy, które posiadają ważny przegląd. W przypadku jakiejkolwiek awarii - które zdarzają się jednak niezwykle rzadko - masz nasze całkowite wsparcie. Bez problemu dostarczymy Ci odpowiednie auto zastępcze, a także kompleksowo zajmiemy się całą sprawą tak, żebyś nie musiał niczym się martwić!

 

Zarezerwuj online!

 

Wypożyczalnia samochodów Opole

 

Oferta naszej wypożyczalni samochodów przeznaczona jest dla klientów z województwa opolskiego, a także wielu innych miejsc w Polsce. Korzystać z niej mogą również goście z zagranicy - jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Szeroki wybór sportowych i eleganckich samochodów sprawia, że z pewnością znajdziesz ten najbardziej odpowiedni dla siebie! Zainteresowanym oferujemy wynajem długoterminowy bądź krótkoterminowy, na przykład na jakieś istotne wydarzenie. Z pewnością wiele osób chciałoby jechać do ślubu jakimś oryginalnym pojazdem. Jeśli zatem marzysz o takiej wspaniałej przejażdżce - nie zwlekaj!

 

Jeżeli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości co do naszej współpracy, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Infolinia czynna jest całą dobę, zatem służymy swoim klientom nieustannie. Proces rezerwacji oraz dostarczenia samochodu pod wybrany przez klienta adres nie trwa wcale długo - nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by wszystko przebiegło błyskawicznie. Jeżeli zatem zależy Ci na czasie i chcesz jak najszybciej wyruszyć w podróż, to chętnie Ci w tym pomożemy. Z naszej atrakcyjnej oferty skorzystało już wielu zadowolonych klientów z całej Polski.

 

Najczęstsze pytania dotyczące wypożyczania aut w Opolu

 

 

Czytaj więcej...

Ile kosztuje wynajem samochodu w Opolu?

 

Decydując się na wynajem auta u nas, stawiasz na bardzo atrakcyjne ceny. Za wypożyczenie samochodu w Opolu w najtańszym wariancie na jedną dobę zapłacisz już od 79 złotych. To, ile będziesz musiał zapłacić za naszą usługę, zależy od tego, na ile chcesz pożyczyć pojazd, jaka jest jego klasa oraz gdzie go odbierasz i zwracasz.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Opolu?

 

Aby móc wypożyczyć pojazd w naszej wypożyczalni, musisz spełnić następujące warunki: mieć ukończone 21 lat, uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii B minimum od roku, brak zatargów z prawem (musisz być niekarany), a podczas podpisywania umowy musisz okazać odpowiednie dokumenty potwierdzające tożsamość i posiadane uprawnienia.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Opolu?

 

Osobą uprawnioną do prowadzenia wynajętego auta jest wyłącznie kierowca, który podpisał z nami umowę, chyba że najemca wyznaczył i wpisał do umowy dodatkową osobę posiadającą stosowne upoważnienie. Nie może to być natomiast znajomy czy ktoś z rodziny bez wcześniejszego wpisania go do dokumentu.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Opolu?

 

Nie, wypożyczenie samochodu w naszej wypożyczalni nie jest związane z obowiązkową kaucją pod warunkiem wykupienia pełnego ubezpieczenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, okazujemy im z naszej strony zaufanie, a oni odwdzięczają nam się dokładnie tym samym, dbając o wynajęte przez siebie samochody.

 

 

Menu