Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Opolskie

☎ +48 882 552 882

 

Życie pisze czasem różne scenariusze. Niektóre z nich, całkiem nagłe, mogą wymagać od nas posiadania środka transportu najszybciej, jak to tylko możliwe. Zarówno w takich, jak i w całkowicie zaplanowanych sytuacjach, w których potrzebujesz samochodu - możesz skorzystać z oferty naszej profesjonalnej wypożyczalni.

 

Wypożyczalnia samochodów - woj. opolskie

 

Jesteśmy profesjonalną firmą, która od lat zajmuje się wynajmem samochodów wysokiej klasy w całym kraju. Posiadamy ogromne doświadczenie, które pozwoliło nam na ułożenie wyjątkowej oferty, w której każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie. Jeśli więc potrzebujesz dobrego auta, to skorzystaj z naszej wypożyczalni samochodów osobowych. Opolskie to jeden z regionów, na którego terenie działamy. Możesz wypożyczyć u nas samochód na 3 sposoby - wynajem długoterminowy, krótkoterminowy oraz na specjalne okazje.

 

Pierwsza z metod, czyli wynajem długoterminowy idealnie sprawdzi się dla osób, które planują wypożyczyć pojazd na okres dłuższy niż 3 miesiące. To świetna propozycja dla przedsiębiorców, którzy nie chcą korzystać z leasingu, a mają potrzebę rozszerzenia floty pojazdów firmowych. Należy tutaj wspomnieć, że korzystając z tej opcji, nie wpływamy w żaden sposób na swoją zdolność kredytową, a dodatkowo możemy doliczyć koszty do wydatków firmowych.

 

Wynajem krótkoterminowy ma z kolei nieco inną formułę. To oferta dla osób, które potrzebują samochodu na weekend, kilka dni czy na dwutygodniowe wakacje. Stanowi to też wyjście awaryjne dla kierowców, których prywatny pojazd uległ uszkodzeniu - mogą oni krótkoterminowo wynająć auto na czas naprawy własnego.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym wydarzeniem dla wielu ludzi jest ślub. Z tego względu postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i zaproponować specjalną ofertę wynajmu samochodu do ślubu. Zostanie on ozdobiony wedle waszego życzenia, tak aby pasował do stylistyki całego przyjęcia. Co ważne - istnieje możliwość zatrudnienia prywatnego kierowcy, który poprowadzi dla Was wypożyczone auto, a Wy będziecie mogli skupić się na celebrowaniu święta.

 

Znamy potrzeby i możliwości klientów naszej wypożyczalni samochodów w Opolskim. Ceny, które proponujemy, są więc różnorodne i każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Mamy ugruntowaną pozycję na rynku i jesteśmy rzetelną firmą. Staramy się maksymalnie ułatwić proces rezerwacji pojazdu, dlatego też odbywa się ona przez specjalny formularz na naszej stronie, w którym wystarczy wpisać daty od kiedy i do kiedy, a także miejsce, gdzie chcemy odebrać i gdzie zwrócić samochód, a wyświetlą nam się pojazdy, które w danym terminie możemy zarezerwować. Ponadto stawiamy na jawność i przejrzystość, dlatego wszystkie nasze umowy są proste i łatwe do zrozumienia.

 

W naszej flocie znajdują się bogato wyposażone auta wysokiej klasy, które nie tylko świetnie wyglądają, ale mają też odpowiednią moc. Wiemy też, jak duże znaczenie na drodze ma poziom bezpieczeństwa, dlatego wszystkie nasze samochody przechodzą regularne kontrole i są serwisowane na bieżąco, dzięki czemu zawsze możesz być pewien, że przekazywany w Twoje ręce pojazd jest w pełni sprawny.

 

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej wypożyczalni luksusowych samochodów w opolskim i innych województwach na terenie Polski.

 

Nasze wypożyczalnie samochodów w Opolskim znajdziesz w takich miejscach jak:

 

Opole

Menu