Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Piekary Śląskie

☎ +48 882 552 882

 

Wybierasz się na wyjazd służbowy, a może na wycieczkę? Potrzebujesz auta w celach firmowych lub nie możesz aktualnie skorzystać ze swojego pojazdu? Zapraszamy do współpracy! Oferujemy wynajem samochodów w Piekarach Śląskich w konkurencyjnych cenach i na jasnych oraz dogodnych warunkach.

 

Wypożyczalnia aut w Piekarach Śląskich – luksusowa flota

Nasza wypożyczalnia jest wyposażona w samochody wysokiej klasy. Dysponujemy zarówno modelami sportowymi, jak i luksusowymi oraz eleganckimi. Wszystkie pojazdy są zadbane, ponieważ poddajemy je regularnym przeglądom. Dzięki temu wyróżniają się pod względem komfortu jazdy, bezpieczeństwa i osiągów. W naszej flocie znajdują się prestiżowe modele takich marek jak Mercedes, BMW czy Audi. Każdy samochód posiada pełne ubezpieczenie, dlatego możesz liczyć na szybką pomoc w razie ewentualnych problemów. Nasza infolinia działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z tego powodu zawsze jesteśmy w stanie szybko rozwiązać konkretny problem.

 

Wypożyczalnia aut - Piekary Śląskie

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów w Piekarach Śląskich? Wynajem auta jest wygodnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zwiedzić najbliższą okolicę lub wybierasz się na spotkanie biznesowe i potrzebujesz wygodnego środka transportu. Z naszych usług nierzadko korzystają także osoby, które np. z powodu trwającej naprawy nie mają dostępu do własnego pojazdu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i firmami. Mimo że wypożyczenie krótkoterminowe jest najczęściej wybieraną usługą, to nadal oferujemy też długoterminowe. To wygodna propozycja dla wszystkich, którzy z różnych powodów nie chcą kupować własnego auta. Często korzystają z niej przedsiębiorstwa chcące ograniczyć formalności związane z ubezpieczeniami czy naprawami, a nadal potrzebują nowego i sprawnego samochodu.

 

Wynajem samochodów w Piekarach Śląskich – dogodne warunki współpracy

Posiadane przez nas pojazdy to wysokiej klasy auta, które możemy Ci przekazać bez licznych i skomplikowanych formalności w konkurencyjnych cenach. Proponujemy dogodne warunki najmu – klient musi posiadać ukończony 21. rok życia, ważne prawo jazdy (co najmniej od roku) i ważny dowód osobisty bądź inny dokument tożsamości. Nie wymagamy wpłaty kaucji, a pełne ubezpieczenie auta jest zapewnione bez udziału własnego klienta.

Idąc z duchem czasu, uruchomiliśmy też platformę, na której możesz wynająć wybrany przez siebie pojazd przez internet. Czynność ta powinna zająć parę chwil.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajmij samochód do ślubu!

Nasze ekskluzywne samochody są także dostępne dla par młodych, które chcą pojawić się na ceremonii w dobrym stylu! Możesz wybrać auto spośród licznej floty, które najbardziej Ci się podoba. Oferujemy nie tylko wynajem, ale zapewniamy także elegancko ubranego kierowcę oraz przygotowanie pojazdu do uroczystości. Zostanie wyczyszczony, nawoskowany i udekorowany w estetyczny sposób.

Menu