Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Piekary Śląskie

☎ +48 882 552 882

 

Wybierasz się na wyjazd służbowy, a może na wycieczkę? Potrzebujesz auta w celach firmowych lub nie możesz aktualnie skorzystać ze swojego pojazdu? Zapraszamy do współpracy! Oferujemy wynajem samochodów w Piekarach Śląskich w konkurencyjnych cenach i na jasnych oraz dogodnych warunkach.

 

Wypożyczalnia aut w Piekarach Śląskich – luksusowa flota

Nasza wypożyczalnia jest wyposażona w samochody wysokiej klasy oraz samochody klasy ekonomicznej. Dysponujemy zarówno modelami sportowymi, jak i luksusowymi oraz ekonomicznymi. Wszystkie pojazdy są zadbane, ponieważ poddajemy je regularnym przeglądom. Dzięki temu wyróżniają się pod względem komfortu jazdy, bezpieczeństwa i osiągów. W naszej flocie znajdują się prestiżowe modele takich marek jak Skoda, Ford, Mercedes, BMW czy Audi. Każdy samochód posiada pełne ubezpieczenie, dlatego możesz liczyć na szybką pomoc w razie ewentualnych problemów. Nasza infolinia działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z tego powodu zawsze jesteśmy w stanie szybko rozwiązać konkretny problem.

 

Wypożyczalnia aut - Piekary Śląskie

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów w Piekarach Śląskich? Wynajem auta jest wygodnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zwiedzić najbliższą okolicę lub wybierasz się na spotkanie biznesowe i potrzebujesz wygodnego środka transportu. Z naszych usług nierzadko korzystają także osoby, które np. z powodu trwającej naprawy nie mają dostępu do własnego pojazdu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i firmami. Mimo że wypożyczenie krótkoterminowe jest najczęściej wybieraną usługą, to nadal oferujemy też długoterminowe. To wygodna propozycja dla wszystkich, którzy z różnych powodów nie chcą kupować własnego auta. Często korzystają z niej przedsiębiorstwa chcące ograniczyć formalności związane z ubezpieczeniami czy naprawami, a nadal potrzebują nowego i sprawnego samochodu.

 

Wynajem samochodów w Piekarach Śląskich – dogodne warunki współpracy

Posiadane przez nas pojazdy to wysokiej klasy auta, które możemy Ci przekazać bez licznych i skomplikowanych formalności w konkurencyjnych cenach. Proponujemy dogodne warunki najmu – klient musi posiadać ukończony 21. rok życia, ważne prawo jazdy (co najmniej od roku) i ważny dowód osobisty bądź inny dokument tożsamości. Nie wymagamy wpłaty kaucji, a pełne ubezpieczenie auta jest zapewnione bez udziału własnego klienta.

Idąc z duchem czasu, uruchomiliśmy też platformę, na której możesz wynająć wybrany przez siebie pojazd przez internet. Czynność ta powinna zająć parę chwil.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajmij samochód do ślubu!

Nasze ekskluzywne samochody są także dostępne dla par młodych, które chcą pojawić się na ceremonii w dobrym stylu! Możesz wybrać auto spośród licznej floty, które najbardziej Ci się podoba. Oferujemy nie tylko wynajem, ale zapewniamy także elegancko ubranego kierowcę oraz przygotowanie pojazdu do uroczystości. Zostanie wyczyszczony, nawoskowany i udekorowany w estetyczny sposób.

 

FAQ:

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Piekarach Śląskich?

 

Nasza wypożyczalnia samochodów ma bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny względem innych firm oferujących takie usługi. Możesz u nas wynająć na przykład Mercedesa klasy Premium za niecałe trzysta złotych na jeden dzień. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszego kalkulatora, by poznać dokładny koszt. Cena różni się ze względu na wybrany model i liczbę dni.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Piekarach Śląskich?

 

W naszej wypożyczalni dbamy o komfort i zadowolenie naszych klientów, dlatego ograniczyliśmy formalności do obowiązkowego minimum. W związku z tym, by wynająć od nas samochód musisz być posiadaczem ważnego prawa jazdy, a także innego dokumentu tożsamości, który będzie potwierdzeniem danych znajdujących się w prawie jazdy.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Piekarach Śląskich?

 

Samochody, które znajdują się w naszej ofercie to pojazdy wysokiej klasy, którymi jazda należy do przyjemnych i komfortowych. W związku z tym zadbaliśmy o atrakcyjne ceny, które pozwalają na wynajęcie ekskluzywnego samochodu niemal każdej osobie, która chciałaby takim pojazdem trochę pojeździć. Wystarczy, że będziesz pełnoletnim posiadaczem ważnego prawa jazdy.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Piekarach Śląskich?

 

Jesteśmy z jedną z niewielu wypożyczalni, która na każdym kroku idzie na rękę wynajmującemu. Ekskluzywne samochody możesz wynająć u nas bez wpłaty kaucji przy wyborze pełnego ubezpieczenia, co dodatkowo usprawnia cały proces wynajmu. Jeżeli jednak chcesz się w jakiś sposób zabezpieczyć, mamy opcję kaucji wynoszącej 500-7000 zł. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty!

 

Zarezerwuj online!

Menu