Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Poznań

 

 

"Futuryzming" to niezwykłe poczucie spełnienia, z wyobrażania sobie jutra zanim ono nadejdzie. To zerwanie na stałe, ze sztampowatymi szablonami. To poręczenie, że desygnujemy najlepszą mutację naszego przyszłego horyzontu. "F U T U R Y Z M I N G"   T O   M Y ...i to właśnie my pragniemy zabrać cię w nową, fascynującą podróż po wypożyczalni jakiej jeszcze nie znałeś. Ale zanim to nastąpi sprawdź co cię czeka!

Sprawdź poniżej co możesz zyskać lub od razu połącz się z naszym specjalistą, chyba że wolisz sprawdzić cennik i warunki poprzez formularz online?

 

 

 

 

"Auto jak na wystawę"

Niezależnie od okoliczności, samochód otrzymasz w idealnym stanie, czysty i pachnący, a jego blask będzie szedł idealnie w parze z poczuciem prestiżu, które będzie otaczało cię za każdym razem kiedy wsiądziesz do naszego samochodu.  Nie możesz się doczekać? Zobacz wszystkie nasze samochody, sprawdź dostępność online lub zadzwoń!

 

  

Masz obawy, że wpłacony depozyt nigdy do ciebie nie wróci? Boisz się, że po zwrocie auta będziemy szukać dziury w całym? Nie chcesz  blokować środków, ani czekać na ich zwrot? Badania wykazują, że conajmniej 55% osób stojących przed koniecznością wynajmu pojazdu obawia się o swój potencjalnie wpłacony depozyt. Twoim obawom mówimy stanowcze NIE! Dla nas twój komfort i bezpieczeństwo jest najważniejsze! Jeśli należysz do wspomnianych powyżej 55% osób to sprawdź dostępność samochodów, a podczas rezerwacji wybierz ten dodatek i ciesz się brakiem      konieczności wpłacania kaucji! Skorzystaj również z możliwości sprawdzenia wszystkich naszych samochodów lub połącz się bezpłatnie z naszym      konsultantem.

 
 
 

"Pełna ochrona"

Obawiasz się, że wynajęty pojazd zostanie uszkodzony, a ty zostaniesz obciążony kosztami naprawy? Z badań wynika, że conajmniej 40% osób nie wypożycza samochodu z obawy na nieprzewidziane koszty dodatkowe. Z nami nie musisz się o to martwić, możesz skupić się na bezpiecznym podróżowaniu bez obaw o swój portfel. Dbamy o twój komfort oferując zniesienie udziału własnego w szkodzie. Dowiedz się więcej przechodząc do sekcji FAQ lub połącz się bezpłatnie z naszym specjalistą i skonsultuj idealny dla siebie scenariusz.

 
 
  

"Błyskotliwy personel"

Gwarantujemy, że nasz personel tworzą ludzie z niezwykłą pasją i zamiłowaniem do motoryzacji. Dzięki temu każdy kontakt z naszą obsługą zapamiętasz jako wspaniałe doznanie. Wszyscy nasi współpracownicy przygotowani są nawet na największe wyzwania, tylko po to aby zapewnić tobie bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Elegancki "look" i najwyższy poziom obsługi gwarantuje, iż nasz personel będzie mówił "twoim językiem". Zadzwoń do nas i sprawdź jak możemy tobie pomóc w realizacji wynajmu samochodu lub przejdź do formularza online.

 

 

"Gwarancja mobilności 24/7"

Każdy nasz pojazd przechodzi cykliczne inspekcje stanu technicznego oraz wizualnego z częstotliwością wyższą niż czarterowe statki powietrzne, mimo to może dojść do nieprzewidzianej awarii mechanicznej wypożyczonego samochodu. Na ratunek przychodzi nasza usługa Assistance 24/7, a w niej gwarancja samochodu zastępczego na cały okres najmu, darmowy pobyt w hotelu, holowanie pojazdu na terenie UE bez limitu km. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zawsze dotrzesz tam gdzie zmierzasz.

 

 

"Tryb INCOGNITO"

Zazwyczaj wypożyczając luksusowy samochód, który posiada oznaczenia "rent a car" lub reklamę wypożyczalni w formie naklejek oraz paska pod tablicą rejestracyjną nie czujemy się z tym komfortowo. Mimo, że wypożyczony samochód którym podróżujemy może być niższej klasy niż ten, który posiadamy u siebie na placu to podczas ważnych spotkań biznesowych widoczne oznaczenia reklamowe wypożyczalni mogą bardzo negatywnie wpłynąć na twój wizerunek. Na ten problem nadchodzi tryb INCOGNITO, w którym "zamrożone" są nasze samochody od początku do końca dając gwarancję anonimowości każdemu, dla kogo jest to ważne.

 

 

Bezpieczeństwo twoich środków

Ruszając z nami w podróż masz gwarancję bezpieczeństwa swoich środków pieniężnych. Aby móc świadczyć usługi z najwyższym poziomem bezpieczeństwa, regularnie odnawiamy certyfikat PCI DSS (globalny standard bezpieczeństwa w posługiwaniu się danymi kart płatniczych). Wpłacony przez ciebie depozyt zostanie zwrócony maksymalnie do 48 godzin roboczych od zwrotu samochodu, a jeśli nie chcesz wpłacać kaucji oraz wyeliminować odpowiedzialność za szkody na pojeździe wybierz odpowiedni dodatek i ciesz się stuprocentowym bezpieczeństwem.

 

☎ +48 882 552 882

 

Poszukujesz luksusowego, sportowego lub ekonomicznego samochodu na wynajem? Trafiłeś zatem idealnie. Proponujemy swoim klientom jedynie najlepsze auta znanych marek, z których mogą korzystać do woli!

 

Wypożyczalnia samochodów Poznań

 

Nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych, sportowych, ekonomicznych działa w Poznaniu oraz innych miastach! Z tych profesjonalnych usług mogą bowiem korzystać osoby z całej Polski. Jesteśmy w stanie dostarczyć dla klienta wybrane przez niego auto w dogodne dla niego miejsce. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, gdyż jako klient nie musisz wcale marnować czasu i pieniędzy po to, by dojechać na nasz parking. Możesz wsiąść do naszego samochodu praktycznie wszędzie - na przykład przesiadając się z pociągu czy samolotu.

 

Korzystanie z naszych usług niesie ze sobą znacznie więcej zalet. Główną z nich jest fakt, że proponujemy sportowe i eleganckie samochody, które znane są nie tylko z doskonałego wyglądu, ale również niezwykłego komfortu jazdy. Mercedes, Porsche czy Ford Mustang - to od Ciebie zależy, którym z tych wspaniałych aut będziesz jeździł i na jak długo je wypożyczysz. Jazda takim samochodem to luksus i wygoda, każda podróż - bez względu na czas jej trwania, będzie zatem ogromną przyjemnością, zarówno dla kierowcy, jak i wszystkich współpasażerów.

 

Dbamy o wygodę, a także czas naszych klientów, zatem nasza wypożyczalnia samochodów sportowych oszczędzi Ci również zbędnych formalności. Zajmiemy się sporządzeniem umowy, a także innymi dokumentami. Pamiętaj, że jako klient luksusowej wypożyczalni, nie musisz martwić się o żadne kaucje czy zadatki. Po prostu korzystasz z wybranego przez siebie samochodu do woli, a kwestię wszelkich rozliczeń zostawiamy na koniec. Jesteśmy również w stanie zagwarantować wsparcie w przypadku jakiejkolwiek awarii pojazdu, chociaż z uwagi na stan naszych samochodów, zdarzają się one niezwykle rzadko. Nie musisz się niczym martwić.

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Poznaniu?

 

Wynajem luksusowego auta części osób kojarzy się z drogą zachcianką. Jednak wysokie ceny nie stanowią reguły. W naszej wypożyczalni za najtańsze auta zapłacisz tylko trochę poniżej 80 zł za jeden dzień jazdy, natomiast za najdroższe - prawie 1300 zł za dobę.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Poznaniu?

 

Oddając się przyjemności, nikt nie myśli o wypełnianiu niepotrzebnych formularzy, wielu umów i podpisywaniu klauzuli. Dlatego, aby wynająć samochód w naszej wypożyczalni, musisz mieć ze sobą dokument tożsamości i prawo jazdy - wystarczą do podpisania umowy.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Poznaniu?

 

Kierowcą wynajętego auta może zostać niemal każdy, nie chcemy ograniczać się tylko do konkretnej grupy. Osoba wynajmująca musi mieć skończone 18 lat, posiadać aktualne prawo jazdy, a także okazać dokument tożsamości, którym może być dowód osobisty lub paszport.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Poznaniu?

 

Kaucja ma na celu zabezpieczenie wypożyczalni przed ewentualnym uszkodzeniem auta przez klienta w trakcie jazdy. Zwrot następuje dopiero po gruntownej analizie stanu pojazdu. Dla nas takie działanie jest niestosowne wobec klienta, dlatego zrezygnowaliśmy z kaucji przy wyborze wynajmu z ubezpieczeniem.

 

 

 

 

Zarezerwuj online!

Najlepsze samochody na wynajem

 

Oferta proponowanych przez nas samochodów jest bardzo szeroka, zatem z pewnością znajdziesz tam takie auto, które nie tylko spodoba Ci się pod względem wyglądu, ale także komfortu jazdy. Korzystanie z wypożyczalni samochodów sportowych w Poznaniu oraz innych miastach w całej Polsce to gwarancja całkowitej satysfakcji. Rezerwacji wybranego przez Ciebie pojazdu możesz dokonać za pośrednictwem Internetu - wypełnienie takiego wniosku trwa mniej niż minutę! Jako specjaliści szanujemy czas zarówno swój, jak i Twój. Postaw zatem na usługi premium, które na pewno Cię nie rozczarują!

 

Jako firma, która posiada jedynie eleganckie i oryginalne auta, jesteśmy w stanie również wypożyczyć któryś z pojazdów na specjalną okazję, taką jak ślub. Z takiej oferty skorzystało już wielu zadowolonych klientów w Polsce. Sprawdź zatem sam, jak łatwo i przyjemnie jest korzystać z naszych samochodów. Warto jeszcze raz podkreślić, że korzystanie z naszych usług to minimum formalności, za to maksimum zadowolenia!

Menu