Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Poznań

☎ +48 882 552 882

 

Poszukujesz luksusowego, sportowego lub ekonomicznego samochodu na wynajem? Trafiłeś zatem idealnie. Proponujemy swoim klientom jedynie najlepsze auta znanych marek, z których mogą korzystać do woli!

 

Wypożyczalnia samochodów Poznań

 

Nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych, sportowych, ekonomicznych działa w Poznaniu oraz innych miastach! Z tych profesjonalnych usług mogą bowiem korzystać osoby z całej Polski. Jesteśmy w stanie dostarczyć dla klienta wybrane przez niego auto w dogodne dla niego miejsce. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, gdyż jako klient nie musisz wcale marnować czasu i pieniędzy po to, by dojechać na nasz parking. Możesz wsiąść do naszego samochodu praktycznie wszędzie - na przykład przesiadając się z pociągu czy samolotu.

 

Korzystanie z naszych usług niesie ze sobą znacznie więcej zalet. Główną z nich jest fakt, że proponujemy sportowe i eleganckie samochody, które znane są nie tylko z doskonałego wyglądu, ale również niezwykłego komfortu jazdy. Mercedes, Porsche czy Ford Mustang - to od Ciebie zależy, którym z tych wspaniałych aut będziesz jeździł i na jak długo je wypożyczysz. Jazda takim samochodem to luksus i wygoda, każda podróż - bez względu na czas jej trwania, będzie zatem ogromną przyjemnością, zarówno dla kierowcy, jak i wszystkich współpasażerów.

 

Dbamy o wygodę, a także czas naszych klientów, zatem nasza wypożyczalnia samochodów sportowych oszczędzi Ci również zbędnych formalności. Zajmiemy się sporządzeniem umowy, a także innymi dokumentami. Pamiętaj, że jako klient luksusowej wypożyczalni, nie musisz martwić się o żadne kaucje czy zadatki. Po prostu korzystasz z wybranego przez siebie samochodu do woli, a kwestię wszelkich rozliczeń zostawiamy na koniec. Jesteśmy również w stanie zagwarantować wsparcie w przypadku jakiejkolwiek awarii pojazdu, chociaż z uwagi na stan naszych samochodów, zdarzają się one niezwykle rzadko. Nie musisz się niczym martwić.

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Poznaniu?

 

Wynajem luksusowego auta części osób kojarzy się z drogą zachcianką. Jednak wysokie ceny nie stanowią reguły. W naszej wypożyczalni za najtańsze auta zapłacisz tylko trochę poniżej 80 zł za jeden dzień jazdy, natomiast za najdroższe - prawie 1300 zł za dobę.

 

 

 

Czytaj więcej...

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Poznaniu?

 

Oddając się przyjemności, nikt nie myśli o wypełnianiu niepotrzebnych formularzy, wielu umów i podpisywaniu klauzuli. Dlatego, aby wynająć samochód w naszej wypożyczalni, musisz mieć ze sobą dokument tożsamości i prawo jazdy - wystarczą do podpisania umowy.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Poznaniu?

 

Kierowcą wynajętego auta może zostać niemal każdy, nie chcemy ograniczać się tylko do konkretnej grupy. Osoba wynajmująca musi mieć skończone 18 lat, posiadać aktualne prawo jazdy, a także okazać dokument tożsamości, którym może być dowód osobisty lub paszport.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Poznaniu?

 

Kaucja ma na celu zabezpieczenie wypożyczalni przed ewentualnym uszkodzeniem auta przez klienta w trakcie jazdy. Zwrot następuje dopiero po gruntownej analizie stanu pojazdu. Dla nas takie działanie jest niestosowne wobec klienta, dlatego zrezygnowaliśmy z kaucji przy wyborze wynajmu z ubezpieczeniem.

 

 

 

Zarezerwuj online!

Najlepsze samochody na wynajem

 

Oferta proponowanych przez nas samochodów jest bardzo szeroka, zatem z pewnością znajdziesz tam takie auto, które nie tylko spodoba Ci się pod względem wyglądu, ale także komfortu jazdy. Korzystanie z wypożyczalni samochodów sportowych w Poznaniu oraz innych miastach w całej Polsce to gwarancja całkowitej satysfakcji. Rezerwacji wybranego przez Ciebie pojazdu możesz dokonać za pośrednictwem Internetu - wypełnienie takiego wniosku trwa mniej niż minutę! Jako specjaliści szanujemy czas zarówno swój, jak i Twój. Postaw zatem na usługi premium, które na pewno Cię nie rozczarują!

 

Jako firma, która posiada jedynie eleganckie i oryginalne auta, jesteśmy w stanie również wypożyczyć któryś z pojazdów na specjalną okazję, taką jak ślub. Z takiej oferty skorzystało już wielu zadowolonych klientów w Polsce. Sprawdź zatem sam, jak łatwo i przyjemnie jest korzystać z naszych samochodów. Warto jeszcze raz podkreślić, że korzystanie z naszych usług to minimum formalności, za to maksimum zadowolenia!

Menu