Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Pszczyna

☎ +48 882 552 882

 

Nasza firma działa na terenie całego kraju. Wynajmujemy auta również w Pszczynie. W naszej ofercie znaleźć można wiele ciekawych propozycji samochodów luksusowych, sportowych i premium. Korzystanie z naszych usług to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Zróżnicowana oferta samochodowa pozwala nam sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego wielbiciela motoryzacji. Dbamy o wysoki poziom komfortu i zadowolenia naszych klientów, dlatego maksymalnie uprościliśmy proces rezerwacji, który wolny jest od zbędnej ilości dokumentacji. Umowa jest jasna i klarowna. Nie trzeba więc doszukiwać się ukrytych informacji, zapisanych drobnym drukiem. Wypożyczalnia samochodów Spectrumcars - bez kaucji, bez zbędnych formalności, szybko, łatwo i przejrzyście. Te słowa najbardziej trafnie opisują sposób działania naszej firmy i to, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i skorzystania z naszych usług, które są dedykowane właśnie dla Ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów - nasze usługi dostępne w mieście Pszczyna

 

Wypożyczamy samochody krótkoterminowo i długoterminowo. Wynajem krótkoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku osób, które potrzebują auta wyłącznie na weekend, kilka dni lub kilka tygodni. Jeśli więc planujesz krótki wypad za miasto lub odwiedziny u rodziny w innym mieście, takie rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne. Wynajem długoterminowy to zaś świetna alternatywa dla osób, które chcą wypożyczyć samochód na dłużej niż 3 miesiące. Opcja ta nie wpływa na zdolność kredytową. Klienci korzystający z wynajmu długoterminowego mogą co kilka miesięcy zmieniać samochody, dzięki czemu stale można testować kolejne motoryzacyjne perełki. Przy podpisywaniu umowy nie weryfikujemy historii kredytowej zamawiających.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajem samochodów Pszczyna - warunki

 

Aby skorzystać z usług naszej wypożyczalni, wystarczy zarezerwować auto online, a my podstawimy wybrany pojazd pod wskazany przez Ciebie adres. Intuicyjna platforma internetowa przeprowadzi Cię przez cały proces składania zamówienia. Za pośrednictwem Internetu dokonujemy już wszelkich formalności, dlatego proces przekazania samochodu jest maksymalnie zoptymalizowany. Zasady współpracy z naszą wypożyczalnią są bardzo proste. Pojazdy udostępniamy bez kaucji, wraz z pełnym ubezpieczeniem. W przypadku wynajmu krótkoterminowego nie będziesz ponosił odpowiedzialności za poniesione szkody, nawet jeśli to Ty będziesz sprawcą wypadku lub kolizji. W przypadku wynajmu długoterminowego możesz zostać obciążony, jednakże maksymalnie do kwoty 5 000 złotych.

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Bielsko Biała Żory Oświęcim

Menu