Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Racibórz

☎ +48 882 552 882

 

Nasza wypożyczalnia świadczy usługi wynajmu aut na terenie całej Polski, również Raciborza. Samochody dostarczamy w wybrane miejsce w określonym terminie. Możesz u nas wynająć pojazd bez kaucji i ukrytych kosztów. Posiadamy auta zarówno luksusowe, jak i sportowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

 

Wypożyczalnia samochodów Racibórz - nasza flota

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem aut sportowych, luksusowych w klasie premium. Posiadamy samochody marki Audi, BMW, Mercedes, Ford, Hyundai oraz Lexus. Wśród naszej floty znajdziesz pojazdy typu SUV, Sedan oraz sportowe. W skład wypożyczalni wchodzi m.in. Ford Mustang GT V8, Ford Mustang GT, BMW F30 318D, Mercedes CLS 220D 4MATIC oraz Audi A5 I FL SPORTBACK. Jeśli chcesz poznać wszystkie dostępne pojazdy, przejdź do zakładki “Samochody”. Jeśli auto, które Cię interesuje, nie jest dostępne, skontaktuj się z naszą wypożyczalnią. Poinformujemy Cię, kiedy będzie możliwe jego ponowne wynajęcie.

 

Wypożyczalnia aut Racibórz - wynajem krótko- i długoterminowy

Nasza wypożyczalnia oferuje długoterminowy i krótkoterminowy wynajem aut. Wybierając pierwszą opcję, otrzymujesz pełne ubezpieczenie, dzięki któremu jesteś zabezpieczony przed nieprzewidzianymi zdarzeniami. Ponadto nie musisz martwić się o wymianę opon, serwis ani załatwianie ubezpieczeń - wszystko to zrobimy za Ciebie. Decydując się na wynajem długoterminowy, możesz zmieniać model auta co kilka miesięcy i dostarczać sobie nowych, wyjątkowych wrażeń. Podczas zawierania umowy nie będziemy sprawdzali Twoich dokumentów finansowych ani weryfikowali Cię w żadnych zewnętrznych bazach. Dodatkowo nie będziesz musiał tracić czasu na podpisywanie wielu dokumentów. Wystarczy, że złożysz podpis na umowie, a my wydamy Ci auto w zaledwie kilka minut.

Decydując się na wynajem krótkoterminowy, nie jesteś obciążony żadnymi kosztami naprawy w przypadku uszkodzenia pojazdu, nawet jeśli wina leży po Twojej stronie. Ponadto nie będziesz musiał martwić się wpłacaniem kaucji i zakupem ubezpieczenia. Otrzymasz od nas polisę, dzięki której będziesz mógł być spokojny o swoje bezpieczeństwo.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem danego auta i nie chcesz, aby ktoś Cię ubiegł, wejdź w zakładkę “Zarezerwuj online”, a następnie wskaż miejsce, datę i godzinę odbioru oraz zwrotu. Jeśli pojazd jest dostępny we wskazanym przez Ciebie okresie, wybierz opcję “Rezerwuj teraz”. Jeśli jednak auto jest niedostępne, zmień termin lub przejrzyj inne modele. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas pojazd dostosowany do swoich potrzeb i upodobań.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajem samochodów Racibórz - dlaczego warto wybrać naszą wypożyczalnię?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać naszą firmę? Otóż oferujemy wynajem samochodów bez kaucji, dzięki czemu możesz być pewien, że nie będziemy szukać dziury w całym podczas zwrotu pojazdu. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze auta były odpowiednio zadbane. Są one regularnie sprawdzane i testowane, aby zagwarantować klientom pełne bezpieczeństwo i komfort jazdy. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Menu