Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Racibórz

Bezpłatna konsultacja wypożyczenia samochodu w Raciborzu:

☎ +48 882 552 882

 

Nasza wypożyczalnia świadczy usługi wynajmu aut na terenie całej Polski, również Raciborza. Samochody dostarczamy w wybrane miejsce w określonym terminie. Możesz u nas wynająć pojazd bez kaucji i ukrytych kosztów. Posiadamy auta zarówno ekonomiczne, luksusowe, jak i sportowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

 

Wypożyczalnia samochodów Racibórz - nasza flota

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem aut ekonomicznych, sportowych, luksusowych w klasie premium. Posiadamy samochody marki Skoda, Ford, BMW, Mercedes, Audi, Porsche. Wśród naszej floty znajdziesz pojazdy typu SUV, Hatchback, Sedan oraz sportowe. W skład wypożyczalni wchodzi m.in. Ford Mustang Mach-1, Porsche Macan, BMW Serii 3 oraz 5, Mercedes klasy C oraz CLA, Audi RS5, RS3 oraz A5, Skoda Fabia III. Jeśli chcesz poznać wszystkie dostępne pojazdy, przejdź do zakładki “Samochody”. Jeśli auto, które Cię interesuje, nie jest dostępne, skontaktuj się z naszą wypożyczalnią. Poinformujemy Cię, kiedy będzie możliwe jego ponowne wynajęcie.

 

 

Bezpłatna konsultacja wypożyczenia samochodu w Raciborzu:

☎ +48 882 552 882

 

 

Wypożyczalnia aut Racibórz - wynajem krótko- i długoterminowy

Nasza wypożyczalnia oferuje długoterminowy i krótkoterminowy wynajem aut. Wybierając pierwszą opcję, otrzymujesz pełne ubezpieczenie, dzięki któremu jesteś zabezpieczony przed nieprzewidzianymi zdarzeniami. Ponadto nie musisz martwić się o wymianę opon, serwis ani załatwianie ubezpieczeń - wszystko to zrobimy za Ciebie. Decydując się na wynajem długoterminowy, możesz zmieniać model auta co kilka miesięcy i dostarczać sobie nowych, wyjątkowych wrażeń. Podczas zawierania umowy nie będziemy sprawdzali Twoich dokumentów finansowych ani weryfikowali Cię w żadnych zewnętrznych bazach. Dodatkowo nie będziesz musiał tracić czasu na podpisywanie wielu dokumentów. Wystarczy, że złożysz podpis na umowie, a my wydamy Ci auto w zaledwie kilka minut.

 

Decydując się na wynajem krótkoterminowy, nie jesteś obciążony żadnymi kosztami naprawy w przypadku uszkodzenia pojazdu, nawet jeśli wina leży po Twojej stronie. Ponadto nie będziesz musiał martwić się wpłacaniem kaucji i zakupem ubezpieczenia. Otrzymasz od nas polisę, dzięki której będziesz mógł być spokojny o swoje bezpieczeństwo.

 

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem danego auta i nie chcesz, aby ktoś Cię ubiegł, wejdź w zakładkę “Zarezerwuj online”, a następnie wskaż miejsce, datę i godzinę odbioru oraz zwrotu. Jeśli pojazd jest dostępny we wskazanym przez Ciebie okresie, wybierz opcję “Rezerwuj teraz”. Jeśli jednak auto jest niedostępne, zmień termin lub przejrzyj inne modele. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas pojazd dostosowany do swoich potrzeb i upodobań.

 

 

Bezpłatna konsultacja wypożyczenia samochodu w Raciborzu:

☎ +48 882 552 882

Zarezerwuj online!

 

 

Wynajem samochodów Racibórz - dlaczego warto wybrać naszą wypożyczalnię?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać naszą firmę? Otóż oferujemy wynajem samochodów bez kaucji, dzięki czemu możesz być pewien, że nie będziemy szukać dziury w całym podczas zwrotu pojazdu. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze auta były odpowiednio zadbane. Są one regularnie sprawdzane i testowane, aby zagwarantować klientom pełne bezpieczeństwo i komfort jazdy. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

 

FAQ:

 

1. Ile kosztuje wynajem samochodu w Raciborzu?

 

Koszt wynajęcia najtańszego samochodu klasy B w Raciborzu wynosi około 100zł za dobę, samochody  premium oscylują w kwotach ok. 300-500 zł za dobę. Nieco więcej trzeba zapłacić za wypożyczenie pojazdu najwyższej klasy lub sportowego. W tym przypadku cena najmu to 700-1300zł/dobę.  Oczywiście podane kwoty są przybliżone. Jeśli chcesz poznać dokładny koszt wynajmu danego modelu samochodu w Raciborzu, skontaktuj się z nami lub skorzystaj z kalkulatora znajdującego się w zakładce: https://spectrumcars.pl/wybierz-auto/.

 

2. Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Raciborzu?

 

Nasza wypożyczalnia dokłada wszelkich starań, aby ograniczyć formalności do zbędnego minimum. Z tego względu podczas zawarcia umowy najmu wymagamy wyłącznie przedłożenia dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu) i prawa jazdy. W przypadku przedsiębiorców i organizacji wymagamy dodatkowo okazania aktualnego wydruku z CEIDG lub KRS.

 

3. Kto może prowadzić wynajęte auto w Raciborzu?

 

Wynajęte auto w Raciborzu może prowadzić każda osoba, która ukończyła 21 lat i posiada niezbędne uprawnienia pozwalające na kierowanie samochodem (minimum rok). Osoba ta nie może być pozbawiona praw do prowadzenia pojazdów i musi posiadać ważny dokument tożsamości oraz prawo jazdy. Ponadto przeciw wynajmującemu nie może toczyć się postępowanie, które mogłoby doprowadzić do pozbawienia go praw do kierowania autem.

 

4. Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Raciborzu?

 

Przy wynajmie samochodu w Raciborzu nie trzeba wpłacać kaucji przy wyborze wynajmu z pełnym ubezpieczeniem. Należy jednak pamiętać, że najemca ma obowiązek, nie później niż tydzień przed planowaną datą realizacji umowy, do wpłaty na rzecz wypożyczalni zadatku wynoszącego połowę kwoty wskazanej jako całkowity koszt najmu. Wpłaty można dokonać w formie gotówkowej, przelewem lub kartą płatniczą.

 

Bezpłatna konsultacja wypożyczenia samochodu w Raciborzu:

☎ +48 882 552 882

Zarezerwuj online!

Menu