Panel klienta

☎ +48 882 552 882

 

Nasza wypożyczalnia działa na terenie całego kraju. Wynajmujemy auta również w Rudzie Śląskiej. Zajmujemy się wynajmem samochodów luksusowych, sportowych i premium. Każdy pojazd z naszej wysoce rozbudowanej oferty jest gwarancją dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Dzięki zróżnicowanej flocie samochodów wszyscy wielbiciele motoryzacji z pewnością odnajdą samochód idealnie dostosowany do swoich potrzeb. Proces wypożyczania aut został przez nas maksymalnie zoptymalizowany, nie musisz się więc obawiać zbędnej dokumentacji oraz haczyków w umowie zapisanych drobnym druczkiem. Wypożyczalnia samochodów - bez kaucji i bez zbędnych formalności. Właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Nie zwlekaj i zarezerwuj wymarzony samochód już dziś.

 

Wypożyczalnia samochodów - nasze usługi na terenie Rudy Śląskiej

 

Nasza firma świadczy usługi na rzecz kierowców zainteresowanych wynajmem krótkoterminowym i długoterminowym. Wynajem krótkoterminowy rekomendujemy osobom, które potrzebują samochód wyłącznie na weekend, kilka dni lub kilka tygodni. Jest to również świetna alternatywa dla osób, których samochód uległ awarii i został unieruchomiony w warsztacie na dłuższy czas. Wynajem długoterminowy rekomendujemy zaś osobom, które potrzebują samochód na dłużej niż trzy miesiące. Opcja ta jest nieco bardziej wygodna niż leasing, ponieważ nie wpływa ona na zdolność kredytową w przyszłości. Warto podkreślić, że przy podpisywaniu umowy nie weryfikujemy historii kredytowej naszych klientów. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z wynajmu długoterminowego, pamiętaj, że co kilka miesięcy możesz wymienić samochód na inny. Dzięki temu stale i bez ograniczeń będziesz mógł zapoznawać się z kolejnymi efektownymi samochodami.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajem samochodów w miejscowości Ruda Śląska - warunki

 

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, wystarczy, że zarezerwujesz auto online. Cały proces rezerwacji odbywa się za pośrednictwem Internetu, dzięki czemu jesteśmy w stanie skrócić czas przekazania pojazdu. Warunki współpracy z naszą wypożyczalnią są jasne, proste i klarowne. Umowa jest wolna od jakichkolwiek kruczków i haczyków zapisywanych drobnym druczkiem. Wypożyczamy samochody w Rudzie Śląskiej bez kaucji i z pełnym ubezpieczeniem. W przypadku wynajmu krótkoterminowego nie ponosisz odpowiedzialności za poniesione szkody, a w przypadku wynajmu długoterminowego możesz zostać obciążony maksymalnie do 5 000 złotych. Wybrany przez Ciebie samochód na etapie rezerwacji podstawimy pod wskazany przez Ciebie adres.

 

Wypożyczenie auta w Rudzie Śląskiej - to musisz wiedzieć!

 

 

Czytaj więcej...

Ile kosztuje wynajem samochodu w Rudzie Śląskiej?

 

Cena za wynajem pojazdu w Rudzie Śląskiej zależna jest od wielu czynników. Na jej wysokość wpływ mają m.in. czas, na który wynajmuje się auto, klasę pojazdu, a także miejsce odbioru i zwrotu. W przypadku wspomnianego miasta ceny zaczynają się od 295 złotych.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Rudzie Śląskiej?

 

Aby móc wynająć od nas auto w Rudzie Śląskiej, musisz okazać ważny dokument tożsamości i prawo jazdy, a także podpisać umowę. Nie ma jednak powodów do obaw - dokument jest przejrzysty i łatwy w zrozumieniu, pozbawiony dziwnych zapisów czy dopisków małym druczkiem.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Rudzie Śląskiej?

 

Osobą uprawnioną do prowadzenia pojazdu otrzymanego z naszej wypożyczalni samochodów jest kierowca, który podpisywał umowę. W niektórych sytuacjach może być to również osoba upoważniona przez najemcę, która spełnia odpowiednie warunki (m.in. posiadanie prawa jazdy min. od roku).

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Rudzie Śląskiej?

 

Chcąc wyjść naprzeciw naszym klientom, ustaliliśmy, że nie będziemy pobierać kaucji za wynajęcie samochodu z naszej wypożyczalni. Oznacza to, że wybierając nasz wynajem aut, nie musisz doliczać sobie dodatkowych pieniędzy, z których przez cały okres użytkowania samochodu nie będziesz mógł skorzystać.

 

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Katowice Zabrze Gliwice

Menu