Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Świętochłowice

☎ +48 882 552 882

 

Jako profesjonalna wypożyczalnia aut prowadzimy wynajem samochodów w Świętochłowicach. Oferujemy usługi wypożyczania pojazdów klasy premium oraz ekonomicznych na terenie całego kraju, również w Twoich okolicach. Potrzebujesz auta? Niezależnie od przedziału czasowego, w jakim potrzebny będzie pojazd, jesteśmy w stanie zaoferować Ci podróże autami najwyższej klasy, które z pewnością zrobią wrażenie na drogach. Dzięki naszym usługom wypożyczalni samochodów w Twoim mieście możesz otrzymać auto bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres. W celu pozyskania wybranego modelu danej marki nie musisz wychodzić z domu – odpowiednio przygotowanego dostarczymy do Ciebie w dogodnym terminie.

 

Wypożyczalnia aut - Świętochłowice


W ramach usługi wynajmu samochodów w Świętochłowicach oferujemy możliwość wypożyczenia aut luksusowych i ekonomicznych, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Możesz z nich korzystać zarówno do przemieszczania się na co dzień, jak i na specjalne okazje.

 

Samochód możesz wypożyczyć na krótki okres, jeśli Twój pojazd jest czasowo niedostępny i potrzebujesz wygodnej oraz komfortowej alternatywy. Poszukując zastępstwa dla swojego auta, nie musisz decydować się na banalne rozwiązania. Wręcz przeciwnie – czasowa przerwa to idealna okazja do skorzystania z innego poziomu przemieszczania się zapewnianego przez nasze luksusowe modele. Posiadamy rozbudowaną flotę, w której znajdziesz najbardziej cenione marki, które zachwycą każdego miłośnika czterech kółek. Wypożyczalnia aut w Świętochłowicach umożliwia korzystanie z modeli klasy premium, dzięki którym każda codzienna podróż stanie się niezwykłą przyjemnością.

 

Wypożyczalnia samochodów Świętochłowice - również dla firm


Wynajem samochodów w Świętochłowicach jest możliwy również na dłuższy czas. To niezwykle przydatne rozwiązanie, jeśli Twoje auto jest niedostępne przez okres kilku tygodni, a nawet miesięcy, a Ty potrzebujesz wygodnego środka transportu każdego dnia. Dzięki naszej firmie możesz korzystać z wyjątkowego komfortu jazdy niezależnie od okazji.

 

Długoterminowy wynajem samochodów dla świętochłowiczan i nie tylko to świetna alternatywa dla leasingu, który może być problematyczny dla wielu właścicieli firm. Nasza usługa nie wymaga dopełniania wielu formalności. Nie wymagamy również zdolności kredytowej. Sam wynajem nie wpływa też na Twoją zdolność kredytową, dlatego z naszych usług możesz korzystać bez obaw o negatywne skutki.

 

Zarezerwuj online!

 

Wypożyczalnia aut Świętochłowice - na specjalne okazje


Luksusowe samochody są świetną opcją w przypadku szczególnych uroczystości, kiedy wyjątkowo ważny jest wysoki komfort jazdy, a także odpowiedni wygląd pojazdu. Nasza usługa idealnie sprawdzi się więc w przypadku specjalnych okazji, takich jak ślub. Oferujemy wynajem aut do ślubu, które dzięki starannemu przygotowaniu doskonale prezentują się w tym wyjątkowym dniu. Wiemy, jak ważna jest odpowiednia prezencja samochodu, dlatego na życzenie klienta dobieramy specjalne dekoracje, które dodatkowo podkreślą rangę tego niezwykłego dnia.

 

FAQ:

 

1. Ile kosztuje wynajem samochodu w Świętochłowicach?

 

Wynajem samochodu w Świętochłowicach kosztuje 79 złotych dla aut kompaktowych, ok. 300-500 złotych na dobę dla modeli premium. Natomiast wypożyczenie pojazdu najwyższej klasy to koszt 700-1300 zł/dobę. Oczywiście podane kwoty są przybliżone. Cena może się różnić w zależności od wybranego modelu samochodu oraz okresu najmu. Jeśli chcesz poznać szczegółowe koszty wypożyczenia danego pojazdu, skontaktuj się z nami lub skorzystaj z kalkulatora dostępnego w zakładce: https://spectrumcars.pl/wybierz-auto/.

 

2. Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Świętochłowicach?

 

Zależy nam na zaoszczędzeniu czasu klientów, dlatego ograniczamy formalności do niezbędnego minimum. Wynajem samochodu w Świętochłowicach wymaga zaledwie podpisania umowy najmu oraz okazania dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu) i prawa jazdy. Przedsiębiorstwa i organizacje są zobowiązane dodatkowo do przedstawienia wydruku z CEIDG lub KRS.

 

3. Kto może prowadzić wynajęte auto w Świętochłowicach?

 

Najemcą samochodu może być każda osoba, która ukończyła 21 lat i posiada niezbędne uprawnienia pozwalające na kierowanie pojazdem od co najmniej roku. Ponadto osoba wynajmująca pojazd w Świętochłowicach musi mieć ważny dokument tożsamości i prawo jazdy.

 

Wypożyczalnia może odmówić wynajmu osobie, która została pozbawiona praw do prowadzenia pojazdów i toczy się przeciw niej postępowanie mogące doprowadzić do pozbawienia praw do kierowania pojazdami.

 

4. Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Świętochłowicach?

 

Wynajem samochodu w Świętochłowicach nie wymaga wpłacania kaucji przy wyborze wynajmu z pełnym ubezpieczeniem. Dzięki temu możesz być pewien, że wypożyczalni nie będzie doszukiwała się usterek podczas zwrotu pojazdu. Należy jednak pamiętać, że tydzień przed planowanym wynajmem pojazdu Najemca jest zobowiązany do wpłaty na rzecz wynajmującego zadatku w wysokości 50% kwoty wskazanej jako całkowity koszt najmu.

 

Zarezerwuj online!

Menu