Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Świętokrzyskie

☎ +48 882 552 882

 

Potrzebujesz wysokiej klasy samochodu do podróży służbowej? A może chciałbyś zbudować flotę pojazdów dla swojego przedsiębiorstwa, ale nie chcesz kupować kilku aut na raz? W takim wypadku znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Wypożyczalnia samochodów - Świętokrzyskie

 

Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się wynajmem samochodów. Działamy na rynku od wielu lat i posiadamy olbrzymie doświadczenie, które pozwala nam na dostosowanie oferty do potrzeb i wymagań naszych klientów. Wypożyczamy auta na terenie całej Polski, także w województwie świętokrzyskim. U nas wynajmiesz wysokiej klasy pojazd na trzy sposoby: długoterminowo, krótkoterminowo i na specjalną okazję.

 

Pierwsza z opcji, czyli wynajem długoterminowy, jest skierowana do osób, które potrzebują samochodu na dłużej niż trzy miesiące. Idealnie nada się więc dla przedsiębiorców, którzy nie chcą brać auta w leasingu, jednak potrzebują oni kolejnych pojazdów do swojej floty. Dodatkowym plusem jest natomiast to, że wypożyczenie nie ma żadnego wpływu na zdolność kredytową i co więcej - koszty takiej usługi można włączyć do całkowitych wydatków firmowych.

 

Wynajem krótkoterminowy jest natomiast świetną propozycją dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują samochodu np. na wypad na weekend lub na dwutygodniowe wakacje. Będzie to też doskonałe rozwiązanie, jeśli Twój prywatny samochód uległ awarii i znajduje się w naprawie, a Ty musisz pozostać mobilny.

 

Jak już wspomnieliśmy - dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb naszych klientów, dlatego oprócz standardowej formy wynajmu mamy także opcję wypożyczenia samochodu wysokiej klasy do ślubu. To wyjątkowy dzień, w którym para młoda nie powinna sobie odmawiać przyjemności, dlatego przejażdżka luksusowym pojazdem będzie świetnym pomysłem. Co także istotne - u nas auto do ślubu możecie wynająć wraz z profesjonalnym kierowcą, który będzie nim kierował, a wy będziecie mogli poświęcić sobie całą uwagę.

 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

 

Po pierwsze: łatwość złożenia rezerwacji. Wystarczy, że skorzystasz z formularza na naszej stronie, określisz czas, a także gdzie chcesz wynająć pojazd, a następnie wybierzesz samochód, który Cię interesuje. Prawda, że proste? Kolejną kwestią są formalności, a w zasadzie ich minimum, które wymagamy, abyś mógł pożyczyć u nas auto. Nasze umowy nie są skomplikowane, a warunki jasne i klarowne, nic nie jest zapisane drobnym druczkiem. Ponadto masz możliwość wypożyczenia pojazdu wysokiej klasy bez kaucji, dzięki czemu będziesz pewny, że nie egzekwujemy dodatkowych opłat po zwrocie samochodu.

 

Istotnym atutem, którym także możemy się pochwalić, są atrakcyjne przedziały cenowe - każdy znajdzie pojazd odpowiadający nie tylko swoim potrzebom i wymaganiom, ale także możliwościom finansowym.

 

Nasza flota pojazdów zawiera wiele wyjątkowych modeli światowych, renomowanych marek. Wśród nich posiadamy auta z różnych segmentów, jedne bardziej miejskie, inne bardziej sportowe - łączy je jednak jedno - wszystkie są zadbane i świetnie się prezentują. Wynajmując u nas samochód, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo - każde auto, które wypożyczamy, podlega regularnej kontroli i serwisowi, a wszystkie ewentualne usterki są usuwane na bieżąco. Wybierz wynajem samochodów luksusowych w Świętokrzyskiem i baw się dobrze!

 

Nasze wypożyczalnie samochodów w Świętokrzyskim znajdziesz w takich miejscach jak:

 

Kielce

Menu