Panel klienta

 

 Rezerwacje online 882552882 Zobacz wszystkie samochody

 

 
Sprawdź ceny i dostępność pojazdów w
panelu rezerwacyjnym, napisz do nas
na czacie lub zadzwoń - w zależności od
tego, która metoda najbardziej ci odpowiada.

Proces jest łatwy i przyjemny, a cała
procedura nie powinna zająć więcej niż
kilka minut!
Po złożeniu rezerwacji otrzymasz
wiadomość SMS jak również e-mail z
potwierdzeniem oraz dalszymi wskazów-
kami dotyczącymi zatwierdzenia zamó-
wienia.

Jeśli nie widzisz wiadomości
e-mail sprawdź folder SPAM.
Łap chwile i ruszaj w drogę!
Gdziekolwiek nie postanowisz wyruszyć
nasz samochód dowiezie cię tam szybko i
bezpiecznie. 

    

  

 
 
 

                


Firma na 5 szczerze polecam.
Korzystam z nich w różnych sytuacjach
najczęśniej awaryjnych i zawsze gotowi
do pomocy. Szybka reakcja pod klienta
i taką właśnie współpracę sobie cenie.
Bardzo dbają o stałych klientów - 
poziom obsługi jest naprawdę wysoki.
Najważniejszym punktem jest uczciwo-
ść. Nigdy nie miałem problemu z depo-
zytem jak to bywało w innych firmach,
nie wciskali mi żadnych rys, a nawet 
miałem sytuację, że wyciągając walizkę
malutką rysę na bagażniku zrobiłem 
oddając samochód. Po czym usłysza-
łem żebym się nie przejmował.
Co mnie zaskoczyło pozytywnie rzecz
jasna (...).


Erick Fox

                


Z czystym sumieniem polecam 
Spectrumcars Obsługa od pierwszego
kontaktu po sam zwrot auta - pierwsza
klasa. Dokładają wszelkich starań
by klient był zadowolony w 100%. 
Bardzo fajne samochody i korzystne 
warunki wynajmu. Przez kilka dni
używałem ich AMG A45s - również pole-
cam, zabawa przednia. Wyglada na to że
Spectrum cars zyskało kolejnego lojal-
nego klienta.
artur mcarthur

               


Pierwszy raz współpracowałem z kimś
w tak jasny, rzeczowy i sprawny spo-
sób. Pan Rafał wszystko wytłumaczy, 
kontakt idealny, wydanie i odbiór to
formalność. 

Obsługa Klienta - 10/10
Jakość - 10/10
Czystość 10/10


Można brać i współpracować ze spoko-
jem.

Ja za jakiś czas wracam
Kamil Kaźmierczyk

  

ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE   -->

   

Chęć bliższego poznania Warszawy lub konieczność odwiedzenia stolicy w celach biznesowym nierzadko skłania poważanych biznesmenów do konieczności zorganizowania transportu, który godnie zajmie się aspektem logistycznym. Poruszanie się po dużym mieście pieszo lub tramwajem nie zawsze jest możliwe, zwłaszcza w przypadku klientów premium.


Nie dysponujemy stałą bazą samochodów w Warszawie, jednak profesjonalizm, którym się kierujemy, umożliwia nam wynajem samochodów także wiele kilometrów od siedziby głównej. W związku z tym można nas określić jako pełnoprawną warszawską wypożyczalnię samochodów, działającą przy lotniskach, która zawsze na czas dostarcza zamówione pojazdy.


Godnie reprezentujemy zarówno własne interesy, jak i dobre imię Klienta, który darząc nas zaufaniem, przekazuje w nasze ręce swoją reputację oraz biorąc nieco bardziej przyziemną kwestię – swoje zdrowie i życie. Jesteśmy wdzięczni za wasze zainteresowanie, które utwierdza nas w przekonaniu, że warto starać się o wasze zadowolenie.

 

Bogata oferta samochodów premium na lotnisku w Warszawie

 

Wymagający klient, cieszący się szacunkiem w społeczeństwie godzien jest najwyższej klasy samochodów. Nie zaskakuje nas więc wasza potrzeba do korzystania z tych dobrodziejstw techniki kojarzonych z klasą i elegancją. W związku z tym dysponujemy markowymi pojazdami dla klientów, którzy pragną przemieszczać się po Warszawie i jej okolicach.

Wynajem samochodów przy lotnisku Chopina na warszawskim Okęciu to dla nas drobnostka. Wachlarz modeli, którymi dysponujemy, pozwala na wybór spośród najbardziej uznanych znaczków firmowych, wielkości czy kolorów. Jest w czym wybierać.

Stawiamy na jakość obsługi, w związku z tym pojazdy, którymi dysponujemy kuszą nie tylko pięknym designem stworzonym przez mistrzów w dziedzinie motoryzacji, ale także czystością wnętrza i karoserii. Nasze usługi charakteryzuje też minimum formalności i jasne warunki wypożyczenia aut w okolicy warszawskich lotnisk. Zachęcamy zatem ponownie do przejrzenia bazy pojazdów, które czekają specjalnie przy lotnisku Okęcie w ramach wypożyczalni samochodów.

 

Wynajem aut na lotnisku w Warszawie - kontakt z zaufaną firmą

 

Nasza wypożyczalnia samochodów, realizująca swoje usługi w okolicach Okęcia, bogata jest nie tylko w asortyment, jakim są samochody, ale i posiada liczne pozytywne opinie świadczące o spełnieniu obietnic stawianych w ofertach reklamowych. Nasza praca polega bowiem nie tylko na wypożyczeniu auta, ale na wypożyczeniu niepozbawionym elegancji zauważalnej w pojazdach i obsłudze.

Aby skorzystać z oferowanej przez nas usługi dedykowanej Klientom o wysokiej pozycji społecznej, wystarczy zajrzeć o zakładki zawierającej podstawowe dane firmy i wykręcić znajdujący się tam numer telefonu. Wykwalifikowany i zawsze chętny do pomocy konsultant udzieli odpowiedzi na nurtujące kwestie i umówi się na warunki zawarcia umowy.
Po waszej stronie stoi głównie kwestia dostarczenia stosownych dokumentów i rzecz jasna decyzja o wyborze pojazdu, który spełnia wszystkie oczekiwania. Już teraz życzymy wspaniałej podróży i pobytu w Warszawie!

 

FAQ:

Ile kosztuje wynajem samochodu na lotnisku w Warszawie?

 

Chcesz wynająć auto na lotnisku w Warszawie, ale obawiasz się zbyt wysokich kosztów całej transakcji? Nie da się ukryć, że wynajem w takim miejscu może okazać się wyjątkowo wygodny. Możesz bez przeszkód wykorzystać taką możliwość, dostosowując warunki wynajmu do indywidualnej sytuacji finansowej. Koszt wypożyczenia auta jest ściśle uzależniony od wybranego przez Ciebie modelu - już w cenie 300 zł za dzień wypożyczenia możesz zyskać możliwość poruszania się komfortowym autem.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto na lotnisku w Warszawie?

 

Wypożyczenie auta na lotnisku w Warszawie oznacza przede wszystkim konieczność zapewnienia sobie wygodnego środka transportu w szybki i możliwe nieskomplikowany sposób. Biorąc to pod uwagę, procedurę wypożyczenia naszych aut ograniczyliśmy jedynie do niezbędnych formalności. Nie musisz martwić się nawet o przygotowanie stosownej umowy - wszystko to zrobimy za Ciebie, a następnie dostarczymy gotowy dokument do podpisu.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto na lotnisku w Warszawie?

 

Wiele wątpliwości może wzbudzać również kwestia uprawnień do prowadzenia wypożyczonego samochodu. Warto pamiętać, że jako osoba wypożyczająca masz wyłączne prawo do prowadzenia naszego pojazdu. Jest ono udzielane przy podpisywaniu umowy, po bezpośrednim okazaniu odpowiednich dokumentów, takich jak prawo jazdy oraz dowód tożsamości w postaci dowodu osobistego lub paszportu.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta na lotnisku w Warszawie?

 

Kaucja jest jedynym ze zdecydowanie najczęściej pojawiających się wymogów, jeśli chodzi o wypożyczenie konkretnego auta. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie wypożyczanego samochodu w formie zupełnie rutynowej czynności - całość kaucji zostaje zwrócona po zwróceniu auta i sprawdzeniu jego stanu technicznego. Możesz również wypożyczyć auto bez kaucji z pełnym ubezpieczeniem za symboliczną dopłatą.

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Warszawa

Menu