Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Wodzisław Śląski

☎ +48 882 552 882

 

Ciężko obecnie wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez udziału pojazdów mechanicznych, jakimi są powszechne na naszych drogach samochody. Dzięki nim łatwo i szybko możemy dostać się z punktu A, do punktu B, przewieźć do domu zakupy czy dokonać przeprowadzki.

Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy koniecznie potrzebujemy środka transportu, a z różnych powodów nie mamy dostępu do prywatnego samochodu, lub po prostu nie chcemy z niego korzystać? Wtedy na pomoc przychodzi nasza wypożyczalnia aut.

 

Wypożyczalnia samochodów - Wodzisław Śląski

 

Działamy na krajowym rynku już od długiego czasu, udostępniając naszym klientom wysokiej jakości samochody luksusowe i sportowe bez kaucji. Podczas tworzenia umów wynajmu aut postawiliśmy na jasność i prostotę - nie znajdziesz w nich żadnych ukrytych zapisów czy zawiłości prawnych.

Chcąc ułatwić naszym klientom dokonywanie rezerwacji, zaprojektowaliśmy specjalny system, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Umożliwia on dokonanie rezerwacji pojazdu w mniej niż minutę - jak więc widać bardzo niewiele dzieli Cię od możliwości podróżowania wymarzonym samochodem w wyznaczonym przez Ciebie terminie.

W naszej wypożyczalni możesz liczyć zarówno na wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Pierwsza opcja to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują samochodu na kilka dni, np. na wyjazd na wakacje czy w delegację. Druga możliwość, a zatem wynajem długoterminowy, to opcja dla osób, które chcą np. rozbudować flotę pojazdów firmowych, jednak nie chcą lub nie mogą brać kolejnego auta w leasing. Dzięki wynajmowi długoterminowemu zyskują łatwy dostęp do wysokiej klasy samochodów, które mogą być wykorzystywane do różnych celów.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajmując pojazd u nas, możesz liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, ale też możesz spać spokojnie. Wszystkie nasze pojazdy są w pełni ubezpieczone, a nawet jeśli pojazd zostanie uszkodzony z Twojej winy, to nie obciążymy Cię kosztami jego naprawy.

Doskonale wiemy, jak istotny dla naszych klientów jest czas. Z tego względu oferujemy także możliwość podstawienia auta w dowolne miejsce w kraju. Możesz być pewien, że zarezerwowany przez Ciebie samochód pojawi się we wskazanym przez Ciebie miejscu, w danym dniu i o danej godzinie, a Ty od razu będziesz mógł z niego korzystać.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Nasza wypożyczalnia samochodów funkcjonuje na Polskim rynku już od długiego czasu. Przez cały okres naszego funkcjonowania poszerzamy naszą flotę i usprawniamy realizowane przez nas usługi i powiązane z nimi procedury. Dzięki temu, korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie i szybko.

Posiadamy ogromną flotę pojazdów ekonomicznych, luksusowych i sportowych, więc jesteśmy przekonani, że znajdziesz odpowiednią opcję dla siebie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty. Nie zwlekaj dłużej i zarezerwuj swoje wymarzone auto w naszej wypożyczalni już dziś!

Menu