Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Żory

☎ +48 882 552 882

 

Jeśli szukasz pomysłu na wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub chcesz sprawić przyjemność sobie, świetnie trafiłeś. Nasza wypożyczalnia samochodów, dostępna również w Żorach ma do zaoferowania wszystko, co najlepsze w autach.

 

Duży wybór luksusowych marek

 

W naszej ofercie znajdują się marki samochodów, którymi zawsze chciałeś jeździć. Możesz wybierać między innymi spośród najnowszych modeli Maserati, BMW, Porsche, czy Mercedesów. Wynajęcie auta w Żorach możesz potraktować jako test jakości pojazdu przed jego kupnem, sposób na bardzo przyjemną wycieczkę lub po prostu dla sprawienia sobie radości. Klienci, którzy szukają u nas możliwości wynajęcia samochodu na wesele, oczywiście również mogą skorzystać z takiej usługi, wybierając opcję z naszym kierowcą lub bez.

 

Wypożyczalnia samochodów Żory - bezpieczeństwo i zaufanie

 

To, co wyróżnia nas wśród innych podobnych firm, to sposób, w jaki traktujemy naszych klientów. Wypożyczalnia samochodów działająca na terenie Żor oferuje swoje usługi bez kaucji. Oznacza to, że nie doszukujemy się drobiazgów, które miałyby podwyższyć cenę wynajmu. Istnieje u nas również możliwość wynajęcia samochodu z gwarancją braku udziału własnego w szkodzie.

Staramy się, aby kontakt z naszą firmą był jak najprzyjemniejszy dla użytkownika. Dlatego nasi konsultanci dostępni są 24 godziny na dobę. Rezerwacja samochodu trwa kilka minut i jest wyjątkowo prosta. Jednocześnie zapewniamy, że jeśli nastąpi jakieś nieporozumienie wynikające z naszego niedopatrzenia, bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność i ponosimy 100% kosztów.

 

Rodzaje usług

 

Wynajem samochodów w Żorach odbywa się na zasadzie:

  • najmu krótkoterminowego na wakacyjny wypad lub np. jako auto zastępcze dla miłośników nowoczesnej motoryzacji,
  • najem długoterminowy na co najmniej 3 miesiące, jeśli lubisz co jakiś czas sprawdzić inny model samochodu,
  • wynajem do ślubu.

 

Zarezerwuj online!

 

Prosto, szybko, wygodnie

 

Bez względu na okoliczności, możesz liczyć na podstawienie samochodu w dowolny zakątek kraju i dostępność wszystkich aut widocznych na stronie w ekspresowym tempie. Dbamy również o to, żeby niezbędne formalności ograniczyć do minimum, więc proces wydawania pojazdu trwa tyle, co zaparzenie dobrej kawy. Warunki wynajmu są proste i jasne. Także w tym aspekcie nie musisz się więc obawiać niemiłych niespodzianek, na które nie wyraziłeś zgody. A jeśli bardzo zależy ci na czasie, możesz zarezerwować wybrany model w niecałą minutę dzięki zakładce "Panel rezerwacji" na naszej stronie.

Reasumując, korzystając z naszej wypożyczalni samochodów dostępnej w Żorach, decydujesz się na bezpieczną transakcję oraz wiele radości z jazdy.

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Rybnik Pszczyna Bielsko Biała

Menu