Panel klienta

☎ +48 882 552 882

 

Ze względu na rangę i wagę wydarzenia, jakim jest w życiu wielu osób ślub, wymaga ono bardzo szczegółowego planu, dzięki czemu młoda para będzie mogła skupić się na sobie i celebracji własnego święta. Jednym z ważniejszych elementów jest sposób, w który dotrzecie na miejsce ceremonii. Dla wielu oczywistym wyborem będzie prywatny samochód odpowiednio przystrojony, żeby pasował stylistycznie do wydarzenia. Istnieje też opcja dla fanów klasyki - podróż karetą z zaprzężonymi końmi, która idealnie sprawdzi się, jeśli zależy wam na bajkowym efekcie. Masz też jeszcze jedną możliwość, a jest nią wynajem auta do ślubu w Rybniku od naszej firmy.

 
SpectrumCars - wynajem samochodu do ślubu w Rybniku
 

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się profesjonalnym wynajmem pojazdów na ślub i nie tylko. Posiadamy liczne samochody luksusowe i sportowe, które możesz wynająć jako auto do ślubu w Rybniku.

 

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

 

Po pierwsze: szeroki wybór pojazdów. Nasze samochody to wysokiej klasy auta, które często są marzeniem wielu kierowców. Ślub to natomiast idealna okazja, by pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Dzięki naszej firmie możesz zajechać na miejsce, gdzie odbywa się Twoja ceremonia w wielkim stylu.

 

Po drugie: prosta umowa. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego warunki najmu samochodu na ślub w Rybniku w naszej firmie są bardzo proste. Nigdzie nie stosujemy zapisów drobnym druczkiem czy sztuczek prawnych. Do tego jako jedna z niewielu firm nie wymagamy wpłacenia kaucji na poczet wynajętego pojazdu.

 

Aby jeszcze bardziej ułatwić naszym klientom zamówienie wymarzonego auta na ślub w Rybniku, wdrożyliśmy specjalny system on-line, który pozwala na błyskawiczną rezerwację wybranego pojazdu (poniżej minuty). Bezpieczeństwo ma znaczenie i doskonale o tym wiemy, dlatego nasze pojazdy są w pełni ubezpieczone i chronione, a Ty nie musisz nic dopłacać z tego względu. Kolejnym atutem jest też możliwość dostarczenia przez nas auta w dowolnie wskazane przez klienta miejsce. Dzięki temu nie musisz przyjeżdżać do naszego biura, a wszystkie formalności są skrócone do minimum.

 

Jak już wspomnieliśmy, w dniu ślubu młoda para powinna się skupić na sobie i łączącym ich uczuciu. W końcu to wspólne święto i początek nowej drogi życia. Z tego względu dajemy naszym klientom możliwość wynajęcia profesjonalnego kierowcy, który będzie elegancko ubrany i przygotowany do kierowania wybranym przez Was pojazdem. Sam samochód również będzie odpowiednio przyszykowany: całkowicie umyty i przystrojony specjalnie dla Was.

 

Zarezerwuj online!

 
Auto do ślubu Rybnik - postaw na nasze usługi!
 

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży i doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Sprawimy, że Wasz ślub będzie naprawdę wyjątkowy. Nasi dotychczasowi usługobiorcy w swoich opiniach wyraźnie udowadniają, że warto nam zaufać i wynająć samochód i to nie tylko na ślub. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Menu