Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

☎ +48 882 552 882

 

Wynajęcie samochodu to proces, który staje się coraz bardziej popularny. Takie usługi to ogromna wygoda dla każdego, kto potrzebuje sprawnego pojazdu na kilka dni. Jeśli zależy Ci na tym, by wypożyczony przez Ciebie samochód był nie tylko wygodny, ale również luksusowy, koniecznie zgłoś się do naszej firmy!

 

Wynajem samochodów ekonomicznych i luksusowych w Warszawie

 

Mieszkańcy Warszawy mogą korzystać z naszej wypożyczalni samochodów luksusowych. Warto jednak przy tym podkreślić, że nasze usługi przeznaczone są dla klientów z całej Polski! Jesteśmy bowiem w stanie podstawić wybrany pojazd w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce. Nie musisz zatem specjalnie marnować czasu po to, by dojechać na nasz parking. Zajmiemy się wszystkim kompleksowo tak, żebyś mógł korzystać z naszego pojazdu jak najszybciej.

 

Korzystanie z wypożyczalni samochodów to także minimum formalności! Uzupełnieniem wszelkich niezbędnych dokumentów zajmują się nasi pracownicy - Ty musisz jedynie wybrać najbardziej pasujące do Ciebie auto i je zarezerwować. Czynność taką wykonuje się za pośrednictwem Internetu, a wypełnienie takiego wniosku zajmuje niecałą minutę! Nie musisz także martwić się wpłacaniem kaucji - możesz do woli korzystać z naszych luksusowych pojazdów, a całym rozliczeniem zajmiemy się na koniec.

 

Oferta wynajmu samochodów dotyczy przede wszystkim klientów, którzy cenią sobie wygodę, a także luksus. Najwyższa jakość oferowanych przez nas usług z pewnością przypadnie do gustu każdemu - nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów - możesz zatem liczyć na naszą pomoc i wsparcie na każdym etapie wynajmowania samochodu.

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Warszawie?

 

Ceny za wynajem aut różnią się w zależności od wybranej marki, modelu oraz czasu trwania jazdy. Za auto w segmencie B zapłacisz u nas prawie 80 zł za dobę, natomiast jeśli chcesz wynająć pojazd w segmencie Sportowym, cena dochodzi nawet do 1300 zł za dobę.

 

 

 

Czytaj więcej...

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Warszawie?

 

Wychodzimy z założenia, że im mniej dokumentów do wypełnienia, tym procedura wynajmu jest szybsza. Dlatego u nas jedynymi formalnościami, które będziesz musiał spełnić, jest podpisanie umowy i okazanie aktualnego prawa jazdy, dowodu osobistego lub paszportu.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Warszawie?

 

W naszej wypożyczalni nie istnieją wygórowane wymagania co do cech osoby kierującej wypożyczonym samochodem. Klient musi jedynie być pełnoletni, posiadać aktualny dokument tożsamości - dowód osobisty albo paszport oraz ważne prawo jazdy.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Warszawie?

Zaufanie i wzajemny szacunek w kontaktach z klientem to podstawa. Zaliczki oraz związane z nimi okoliczności rodzą niepotrzebne nieporozumienia, spory o zwrot oraz o stan techniczny auta. Aby oszczędzić nieprzyjemności sobie i Tobie, zrezygnowaliśmy z nich.

 

 

 

Zarezerwuj online!

Szeroki wybór aut

 

Jako ekskluzywna wypożyczania samochodów sportowych, luksusowych oraz ekonomicznych posiadamy w swojej ofercie naprawdę szeroki wybór doskonałych pojazdów. Dzięki temu każdy nawet najbardziej wymagający klient na pewno odnajdzie tam coś idealnego dla siebie. Proponujemy samochody luksusowe oraz sportowe, których prowadzenie jest prawdziwą przyjemnością. Przekonało się o tym już mnóstwo klientów - nie tylko z Warszawy, ale również z całej Polski. Co jednak ważniejsze - możesz się o tym przekonać także Ty! Z uwagi na to, że posiadamy w ofercie eleganckie i oryginalne auta, jesteśmy w stanie zaproponować swoim klientom również wynajem krótkoterminowy, na przykład na jakąś ważną uroczystość. Oferta taka jest bardzo atrakcyjna - dojechanie na ślub luksusowym samochodem to z pewnością marzenie wielu młodych par!

 

Współpraca z naszą wypożyczalnią samochodów to przede wszystkim minimum formalności, a maksimum zadowolenia. Jako kierowca nie musisz się niczym martwić. Jesteśmy w stanie udzielić Ci wsparcia na każdym etapie naszej współpracy - nawet wówczas, gdy samochód ulegnie awarii. Od razu Cię jednak uspokajamy - takie sytuacje praktycznie w ogóle się nie zdarzają, gdyż nasze samochody są w doskonałym stanie! Prowadzimy również całodobową infolinię, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, nasi profesjonalni konsultanci chętnie je rozwieją!

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Warszawa Lotnisko

Menu