Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

 

 

"Futuryzming" to niezwykłe poczucie spełnienia, z wyobrażania sobie jutra zanim ono nadejdzie. To zerwanie na stałe, ze sztampowatymi szablonami. To poręczenie, że desygnujemy najlepszą mutację naszego przyszłego horyzontu. "F U T U R Y Z M I N G"   T O   M Y ...i to właśnie my pragniemy zabrać cię w nową, fascynującą podróż po wypożyczalni jakiej jeszcze nie znałeś. Ale zanim to nastąpi sprawdź co cię czeka!

Sprawdź poniżej co możesz zyskać lub od razu połącz się z naszym specjalistą, chyba że wolisz sprawdzić cennik i warunki poprzez formularz online?

 

 

 

 

"Auto jak na wystawę"

Niezależnie od okoliczności, samochód otrzymasz w idealnym stanie, czysty i pachnący, a jego blask będzie szedł idealnie w parze z poczuciem prestiżu, które będzie otaczało cię za każdym razem kiedy wsiądziesz do naszego samochodu.  Nie możesz się doczekać? Zobacz wszystkie nasze samochody, sprawdź dostępność online lub zadzwoń!

 

  

Masz obawy, że wpłacony depozyt nigdy do ciebie nie wróci? Boisz się, że po zwrocie auta będziemy szukać dziury w całym? Nie chcesz  blokować środków, ani czekać na ich zwrot? Badania wykazują, że conajmniej 55% osób stojących przed koniecznością wynajmu pojazdu obawia się o swój potencjalnie wpłacony depozyt. Twoim obawom mówimy stanowcze NIE! Dla nas twój komfort i bezpieczeństwo jest najważniejsze! Jeśli należysz do wspomnianych powyżej 55% osób to sprawdź dostępność samochodów, a podczas rezerwacji wybierz ten dodatek i ciesz się brakiem      konieczności wpłacania kaucji! Skorzystaj również z możliwości sprawdzenia wszystkich naszych samochodów lub połącz się bezpłatnie z naszym      konsultantem.

 
 
 

"Pełna ochrona"

Obawiasz się, że wynajęty pojazd zostanie uszkodzony, a ty zostaniesz obciążony kosztami naprawy? Z badań wynika, że conajmniej 40% osób nie wypożycza samochodu z obawy na nieprzewidziane koszty dodatkowe. Z nami nie musisz się o to martwić, możesz skupić się na bezpiecznym podróżowaniu bez obaw o swój portfel. Dbamy o twój komfort oferując zniesienie udziału własnego w szkodzie. Dowiedz się więcej przechodząc do sekcji FAQ lub połącz się bezpłatnie z naszym specjalistą i skonsultuj idealny dla siebie scenariusz.

 
 
  

"Błyskotliwy personel"

Gwarantujemy, że nasz personel tworzą ludzie z niezwykłą pasją i zamiłowaniem do motoryzacji. Dzięki temu każdy kontakt z naszą obsługą zapamiętasz jako wspaniałe doznanie. Wszyscy nasi współpracownicy przygotowani są nawet na największe wyzwania, tylko po to aby zapewnić tobie bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Elegancki "look" i najwyższy poziom obsługi gwarantuje, iż nasz personel będzie mówił "twoim językiem". Zadzwoń do nas i sprawdź jak możemy tobie pomóc w realizacji wynajmu samochodu lub przejdź do formularza online.

 

 

"Gwarancja mobilności 24/7"

Każdy nasz pojazd przechodzi cykliczne inspekcje stanu technicznego oraz wizualnego z częstotliwością wyższą niż czarterowe statki powietrzne, mimo to może dojść do nieprzewidzianej awarii mechanicznej wypożyczonego samochodu. Na ratunek przychodzi nasza usługa Assistance 24/7, a w niej gwarancja samochodu zastępczego na cały okres najmu, darmowy pobyt w hotelu, holowanie pojazdu na terenie UE bez limitu km. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zawsze dotrzesz tam gdzie zmierzasz.

 

 

"Tryb INCOGNITO"

Zazwyczaj wypożyczając luksusowy samochód, który posiada oznaczenia "rent a car" lub reklamę wypożyczalni w formie naklejek oraz paska pod tablicą rejestracyjną nie czujemy się z tym komfortowo. Mimo, że wypożyczony samochód którym podróżujemy może być niższej klasy niż ten, który posiadamy u siebie na placu to podczas ważnych spotkań biznesowych widoczne oznaczenia reklamowe wypożyczalni mogą bardzo negatywnie wpłynąć na twój wizerunek. Na ten problem nadchodzi tryb INCOGNITO, w którym "zamrożone" są nasze samochody od początku do końca dając gwarancję anonimowości każdemu, dla kogo jest to ważne.

 

 

Bezpieczeństwo twoich środków

Ruszając z nami w podróż masz gwarancję bezpieczeństwa swoich środków pieniężnych. Aby móc świadczyć usługi z najwyższym poziomem bezpieczeństwa, regularnie odnawiamy certyfikat PCI DSS (globalny standard bezpieczeństwa w posługiwaniu się danymi kart płatniczych). Wpłacony przez ciebie depozyt zostanie zwrócony maksymalnie do 48 godzin roboczych od zwrotu samochodu, a jeśli nie chcesz wpłacać kaucji oraz wyeliminować odpowiedzialność za szkody na pojeździe wybierz odpowiedni dodatek i ciesz się stuprocentowym bezpieczeństwem.

 

☎ +48 882 552 882

 

Wynajęcie samochodu to proces, który staje się coraz bardziej popularny. Takie usługi to ogromna wygoda dla każdego, kto potrzebuje sprawnego pojazdu na kilka dni. Jeśli zależy Ci na tym, by wypożyczony przez Ciebie samochód był nie tylko wygodny, ale również luksusowy, koniecznie zgłoś się do naszej firmy!

 

Wynajem samochodów ekonomicznych i luksusowych w Warszawie

 

Mieszkańcy Warszawy mogą korzystać z naszej wypożyczalni samochodów luksusowych. Warto jednak przy tym podkreślić, że nasze usługi przeznaczone są dla klientów z całej Polski! Jesteśmy bowiem w stanie podstawić wybrany pojazd w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce. Nie musisz zatem specjalnie marnować czasu po to, by dojechać na nasz parking. Zajmiemy się wszystkim kompleksowo tak, żebyś mógł korzystać z naszego pojazdu jak najszybciej.

 

Korzystanie z wypożyczalni samochodów to także minimum formalności! Uzupełnieniem wszelkich niezbędnych dokumentów zajmują się nasi pracownicy - Ty musisz jedynie wybrać najbardziej pasujące do Ciebie auto i je zarezerwować. Czynność taką wykonuje się za pośrednictwem Internetu, a wypełnienie takiego wniosku zajmuje niecałą minutę! Nie musisz także martwić się wpłacaniem kaucji - możesz do woli korzystać z naszych luksusowych pojazdów, a całym rozliczeniem zajmiemy się na koniec.

 

Oferta wynajmu samochodów dotyczy przede wszystkim klientów, którzy cenią sobie wygodę, a także luksus. Najwyższa jakość oferowanych przez nas usług z pewnością przypadnie do gustu każdemu - nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów - możesz zatem liczyć na naszą pomoc i wsparcie na każdym etapie wynajmowania samochodu.

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Warszawie?

 

Ceny za wynajem aut różnią się w zależności od wybranej marki, modelu oraz czasu trwania jazdy. Za auto w segmencie B zapłacisz u nas prawie 80 zł za dobę, natomiast jeśli chcesz wynająć pojazd w segmencie Sportowym, cena dochodzi nawet do 1300 zł za dobę.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Warszawie?

 

Wychodzimy z założenia, że im mniej dokumentów do wypełnienia, tym procedura wynajmu jest szybsza. Dlatego u nas jedynymi formalnościami, które będziesz musiał spełnić, jest podpisanie umowy i okazanie aktualnego prawa jazdy, dowodu osobistego lub paszportu.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Warszawie?

 

W naszej wypożyczalni nie istnieją wygórowane wymagania co do cech osoby kierującej wypożyczonym samochodem. Klient musi jedynie być pełnoletni, posiadać aktualny dokument tożsamości - dowód osobisty albo paszport oraz ważne prawo jazdy.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Warszawie?

Zaufanie i wzajemny szacunek w kontaktach z klientem to podstawa. Zaliczki oraz związane z nimi okoliczności rodzą niepotrzebne nieporozumienia, spory o zwrot oraz o stan techniczny auta. Aby oszczędzić nieprzyjemności sobie i Tobie, zrezygnowaliśmy z nich.

 

 

 

 

Zarezerwuj online!

Szeroki wybór aut

 

Jako ekskluzywna wypożyczania samochodów sportowych, luksusowych oraz ekonomicznych posiadamy w swojej ofercie naprawdę szeroki wybór doskonałych pojazdów. Dzięki temu każdy nawet najbardziej wymagający klient na pewno odnajdzie tam coś idealnego dla siebie. Proponujemy samochody luksusowe oraz sportowe, których prowadzenie jest prawdziwą przyjemnością. Przekonało się o tym już mnóstwo klientów - nie tylko z Warszawy, ale również z całej Polski. Co jednak ważniejsze - możesz się o tym przekonać także Ty! Z uwagi na to, że posiadamy w ofercie eleganckie i oryginalne auta, jesteśmy w stanie zaproponować swoim klientom również wynajem krótkoterminowy, na przykład na jakąś ważną uroczystość. Oferta taka jest bardzo atrakcyjna - dojechanie na ślub luksusowym samochodem to z pewnością marzenie wielu młodych par!

 

Współpraca z naszą wypożyczalnią samochodów to przede wszystkim minimum formalności, a maksimum zadowolenia. Jako kierowca nie musisz się niczym martwić. Jesteśmy w stanie udzielić Ci wsparcia na każdym etapie naszej współpracy - nawet wówczas, gdy samochód ulegnie awarii. Od razu Cię jednak uspokajamy - takie sytuacje praktycznie w ogóle się nie zdarzają, gdyż nasze samochody są w doskonałym stanie! Prowadzimy również całodobową infolinię, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, nasi profesjonalni konsultanci chętnie je rozwieją!

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Warszawa Lotnisko

Menu