Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała

☎ +48 882 552 882

 

Bielsko-Biała to miejscowość położona w województwie śląskim, będąca w samym centrum aglomeracji bielskiej. Stanowi ważny węzeł komunikacyjny – przebiegają przez nią: drogi ekspresowe S1 i S52, dwie drogi krajowe oraz drogi wojewódzkie. Bielsko-Biała to dobra baza wypadowa do popularnych ośrodków wypoczynkowych (Zakopane, Wisła, Jastrzębie Zdrój) i dużych centrów kulturalno-przemysłowych (Kraków, Katowice). Niedaleko znajdują się także przejścia graniczne z Czechami i Słowacją. Trasy te można pokonać autobusem, pociągiem albo samochodem. To właśnie ten ostatni środek transportu jest z pewnością najbardziej komfortowy i bezpieczny, dlatego rekomendujemy wynajem auta Premium, sportowego lub ekonomicznego w wypożyczalni samochodów w Bielsku-Białej.

 

Wypożyczalnia samochodów osobowych w Bielsku-Białej – bogata oferta

 

Klienci naszej wypożyczalni samochodów mogą liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług. Do naszej floty dobieramy tylko takie modele i marki, które są prestiżowe i dostarczają przyjemności z jazdy. W naszej ofercie znajdują się samochody ekonomiczne, luksusowe i sportowe renomowanych producentów. Zapewniamy bogate wyposażenie każdego pojazdu, niezależnie czy usługa dotyczy wynajmu krótko-, czy długoterminowego. Pomagamy przy wynajmie na doby, weekendy, tygodnie, a nawet miesiące. Potrafimy dostosować się do potrzeb naszych klientów.

 

Wypożyczalnia samochodów sportowych w Bielsku-Białej – wysokie standardy obsługi

 

Poszukujesz wypożyczalni samochodów sportowych w Bielsku-Białej? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Spełniamy najbardziej stanowcze i wyrafinowane gusta motoryzacyjne. Nasza firma została stworzona z pasji do jazdy oraz marzeń o przestrzeni pełnej nowoczesnych i luksusowych samochodów, z którego wyjeżdżasz upragnionym autem poza miasto, w służbową podróż czy na wymarzone wakacje w górach lub za granicą. Obsługujemy zarówno klientów polskich, jak i tych przyjeżdżających do naszego kraju. Doskonale rozumiemy, że się spieszysz i nie chciałbyś, aby wszelkie szczegóły zeszły na dalszy plan. Dlatego my także nie jesteśmy drobiazgowi i nie naliczamy opłat za niewielkie spóźnienie czy odświeżenie samochodu. Obsługujemy dokładnie tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani – z atencją, otwartością i profesjonalizmem.

 

Zarezerwuj online!

 

Spectrum Cars – wypożycz luksusowe auto i ciesz się przyjemnością płynącą z jazdy

 

Każdy nasz pojazd jest dokładnie czyszczony i dezynfekowany oraz przygotowany pod względem estetycznym do wymagań klienta. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo podróży, dlatego przed wypożyczeniem sprawdzamy pojazd pod kątem technicznym. Każdy rok przynosi też nowe wyzwania i zakupy. Funkcjonujemy zgodnie z trendami, dlatego znajdziesz u nas też najnowsze modele. Sportowe auta zapewniają wrażenia zbliżone do prowadzenia samochodu rajdowego, zaś wynajem aut klasy Premium to wyraz prestiżu i wygody. Nasze pojazdy posiadają szereg funkcji dodatkowych, dzięki którym jazda będzie prosta i przyjemna. Są to między innymi: czujniki parkowania, klimatyzacja, kamera cofania, tempomat, wielofunkcyjna kierownica, tryby jazdy, reflektory LED czy system start-stop. Aby skorzystać z usług wypożyczalni samochodów w Bielsku-Białej, wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy. Resztą formalności, w tym dostarczeniem auta pod wskazany adres, zajmiemy się my.

 

Wypożyczenie auta w Bielsko - Białej - to musisz wiedzieć!

 

 

Czytaj więcej...

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Bielsku - Białej?

 

Kosztu wynajmu nie da się określić z góry, jeśli nie dokonasz wyboru dotyczącego konkretnego modelu. Cena za dzień jest ściśle uzależniona od danego samochodu. Chcesz znać wartości orientacyjne? Zazwyczaj jest to od 300 do 900 zł za dzień.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Bielsku - Białej?

 

Mimo że początkowo wynajem auta w Bielsku - Białej może wydawać się skomplikowany, rzeczywistość okazuje się być zupełnie inna. Zawsze zależy nam na Twoim komforcie, dlatego nie wymagamy wypełniania zbędnych formalności. Najważniejszą z nich jest przede wszystkim uprzednia rezerwacja wybranego samochodu.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Bielsku - Białej?

 

Czy z wynajętego przez Ciebie pojazdu może dowolnie korzystać osoba trzecia? Warto pamiętać, że nie ma takiej możliwości. Byłoby to dodatkowe obciążenie dla Ciebie w przypadku nieszczęśliwego wypadku. Nie chcąc obarczać naszych klientów dodatkowym ryzykiem, wykluczyliśmy tę opcję.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Bielsku - Białej?

 

Kaucja wcale nie powinna kojarzyć się klientom negatywnie - przede wszystkim z uwagi na swoją zwrotność. Przy chęci wypożyczenia danego samochodu w Bielsku - Białej wymagamy uiszczenia kaucji, jednak należy pamiętać, że jest to standardowa procedura, która ma miejsce w przypadku każdego auta. W przypadku chęci wynajmu auta bez kaucji wystarczy dokupić dodatkowe ubezpieczenie na samochód za symboliczną kwotę.

 

 

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Pszczyna Wadowice Oświęcim

Menu