Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała

 

 

"Futuryzming" to niezwykłe poczucie spełnienia, z wyobrażania sobie jutra zanim ono nadejdzie. To zerwanie na stałe, ze sztampowatymi szablonami. To poręczenie, że desygnujemy najlepszą mutację naszego przyszłego horyzontu. "F U T U R Y Z M I N G"   T O   M Y ...i to właśnie my pragniemy zabrać cię w nową, fascynującą podróż po wypożyczalni jakiej jeszcze nie znałeś. Ale zanim to nastąpi sprawdź co cię czeka!

Sprawdź poniżej co możesz zyskać lub od razu połącz się z naszym specjalistą, chyba że wolisz sprawdzić cennik i warunki poprzez formularz online?

 

 

 

 

"Auto jak na wystawę"

Niezależnie od okoliczności, samochód otrzymasz w idealnym stanie, czysty i pachnący, a jego blask będzie szedł idealnie w parze z poczuciem prestiżu, które będzie otaczało cię za każdym razem kiedy wsiądziesz do naszego samochodu.  Nie możesz się doczekać? Zobacz wszystkie nasze samochody, sprawdź dostępność online lub zadzwoń!

 

  

Masz obawy, że wpłacony depozyt nigdy do ciebie nie wróci? Boisz się, że po zwrocie auta będziemy szukać dziury w całym? Nie chcesz  blokować środków, ani czekać na ich zwrot? Badania wykazują, że conajmniej 55% osób stojących przed koniecznością wynajmu pojazdu obawia się o swój potencjalnie wpłacony depozyt. Twoim obawom mówimy stanowcze NIE! Dla nas twój komfort i bezpieczeństwo jest najważniejsze! Jeśli należysz do wspomnianych powyżej 55% osób to sprawdź dostępność samochodów, a podczas rezerwacji wybierz ten dodatek i ciesz się brakiem      konieczności wpłacania kaucji! Skorzystaj również z możliwości sprawdzenia wszystkich naszych samochodów lub połącz się bezpłatnie z naszym      konsultantem.

 
 
 

"Pełna ochrona"

Obawiasz się, że wynajęty pojazd zostanie uszkodzony, a ty zostaniesz obciążony kosztami naprawy? Z badań wynika, że conajmniej 40% osób nie wypożycza samochodu z obawy na nieprzewidziane koszty dodatkowe. Z nami nie musisz się o to martwić, możesz skupić się na bezpiecznym podróżowaniu bez obaw o swój portfel. Dbamy o twój komfort oferując zniesienie udziału własnego w szkodzie. Dowiedz się więcej przechodząc do sekcji FAQ lub połącz się bezpłatnie z naszym specjalistą i skonsultuj idealny dla siebie scenariusz.

 
 
  

"Błyskotliwy personel"

Gwarantujemy, że nasz personel tworzą ludzie z niezwykłą pasją i zamiłowaniem do motoryzacji. Dzięki temu każdy kontakt z naszą obsługą zapamiętasz jako wspaniałe doznanie. Wszyscy nasi współpracownicy przygotowani są nawet na największe wyzwania, tylko po to aby zapewnić tobie bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Elegancki "look" i najwyższy poziom obsługi gwarantuje, iż nasz personel będzie mówił "twoim językiem". Zadzwoń do nas i sprawdź jak możemy tobie pomóc w realizacji wynajmu samochodu lub przejdź do formularza online.

 

 

"Gwarancja mobilności 24/7"

Każdy nasz pojazd przechodzi cykliczne inspekcje stanu technicznego oraz wizualnego z częstotliwością wyższą niż czarterowe statki powietrzne, mimo to może dojść do nieprzewidzianej awarii mechanicznej wypożyczonego samochodu. Na ratunek przychodzi nasza usługa Assistance 24/7, a w niej gwarancja samochodu zastępczego na cały okres najmu, darmowy pobyt w hotelu, holowanie pojazdu na terenie UE bez limitu km. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zawsze dotrzesz tam gdzie zmierzasz.

 

 

"Tryb INCOGNITO"

Zazwyczaj wypożyczając luksusowy samochód, który posiada oznaczenia "rent a car" lub reklamę wypożyczalni w formie naklejek oraz paska pod tablicą rejestracyjną nie czujemy się z tym komfortowo. Mimo, że wypożyczony samochód którym podróżujemy może być niższej klasy niż ten, który posiadamy u siebie na placu to podczas ważnych spotkań biznesowych widoczne oznaczenia reklamowe wypożyczalni mogą bardzo negatywnie wpłynąć na twój wizerunek. Na ten problem nadchodzi tryb INCOGNITO, w którym "zamrożone" są nasze samochody od początku do końca dając gwarancję anonimowości każdemu, dla kogo jest to ważne.

 

 

Bezpieczeństwo twoich środków

Ruszając z nami w podróż masz gwarancję bezpieczeństwa swoich środków pieniężnych. Aby móc świadczyć usługi z najwyższym poziomem bezpieczeństwa, regularnie odnawiamy certyfikat PCI DSS (globalny standard bezpieczeństwa w posługiwaniu się danymi kart płatniczych). Wpłacony przez ciebie depozyt zostanie zwrócony maksymalnie do 48 godzin roboczych od zwrotu samochodu, a jeśli nie chcesz wpłacać kaucji oraz wyeliminować odpowiedzialność za szkody na pojeździe wybierz odpowiedni dodatek i ciesz się stuprocentowym bezpieczeństwem.

 

☎ +48 882 552 882

 

Bielsko-Biała to miejscowość położona w województwie śląskim, będąca w samym centrum aglomeracji bielskiej. Stanowi ważny węzeł komunikacyjny – przebiegają przez nią: drogi ekspresowe S1 i S52, dwie drogi krajowe oraz drogi wojewódzkie. Bielsko-Biała to dobra baza wypadowa do popularnych ośrodków wypoczynkowych (Zakopane, Wisła, Jastrzębie Zdrój) i dużych centrów kulturalno-przemysłowych (Kraków, Katowice). Niedaleko znajdują się także przejścia graniczne z Czechami i Słowacją. Trasy te można pokonać autobusem, pociągiem albo samochodem. To właśnie ten ostatni środek transportu jest z pewnością najbardziej komfortowy i bezpieczny, dlatego rekomendujemy wynajem auta Premium, sportowego lub ekonomicznego w wypożyczalni samochodów w Bielsku-Białej.

 

Wypożyczalnia samochodów osobowych w Bielsku-Białej – bogata oferta

 

Klienci naszej wypożyczalni samochodów mogą liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług. Do naszej floty dobieramy tylko takie modele i marki, które są prestiżowe i dostarczają przyjemności z jazdy. W naszej ofercie znajdują się samochody ekonomiczne, luksusowe i sportowe renomowanych producentów. Zapewniamy bogate wyposażenie każdego pojazdu, niezależnie czy usługa dotyczy wynajmu krótko-, czy długoterminowego. Pomagamy przy wynajmie na doby, weekendy, tygodnie, a nawet miesiące. Potrafimy dostosować się do potrzeb naszych klientów.

 

Wypożyczalnia samochodów sportowych w Bielsku-Białej – wysokie standardy obsługi

 

Poszukujesz wypożyczalni samochodów sportowych w Bielsku-Białej? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Spełniamy najbardziej stanowcze i wyrafinowane gusta motoryzacyjne. Nasza firma została stworzona z pasji do jazdy oraz marzeń o przestrzeni pełnej nowoczesnych i luksusowych samochodów, z którego wyjeżdżasz upragnionym autem poza miasto, w służbową podróż czy na wymarzone wakacje w górach lub za granicą. Obsługujemy zarówno klientów polskich, jak i tych przyjeżdżających do naszego kraju. Doskonale rozumiemy, że się spieszysz i nie chciałbyś, aby wszelkie szczegóły zeszły na dalszy plan. Dlatego my także nie jesteśmy drobiazgowi i nie naliczamy opłat za niewielkie spóźnienie czy odświeżenie samochodu. Obsługujemy dokładnie tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani – z atencją, otwartością i profesjonalizmem.

 

Zarezerwuj online!

 

Spectrum Cars – wypożycz luksusowe auto i ciesz się przyjemnością płynącą z jazdy

 

Każdy nasz pojazd jest dokładnie czyszczony i dezynfekowany oraz przygotowany pod względem estetycznym do wymagań klienta. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo podróży, dlatego przed wypożyczeniem sprawdzamy pojazd pod kątem technicznym. Każdy rok przynosi też nowe wyzwania i zakupy. Funkcjonujemy zgodnie z trendami, dlatego znajdziesz u nas też najnowsze modele. Sportowe auta zapewniają wrażenia zbliżone do prowadzenia samochodu rajdowego, zaś wynajem aut klasy Premium to wyraz prestiżu i wygody. Nasze pojazdy posiadają szereg funkcji dodatkowych, dzięki którym jazda będzie prosta i przyjemna. Są to między innymi: czujniki parkowania, klimatyzacja, kamera cofania, tempomat, wielofunkcyjna kierownica, tryby jazdy, reflektory LED czy system start-stop. Aby skorzystać z usług wypożyczalni samochodów w Bielsku-Białej, wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy. Resztą formalności, w tym dostarczeniem auta pod wskazany adres, zajmiemy się my.

 

Wypożyczenie auta w Bielsko - Białej - to musisz wiedzieć!

 

 

 

Czytaj więcej...

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Bielsku - Białej?

 

Kosztu wynajmu nie da się określić z góry, jeśli nie dokonasz wyboru dotyczącego konkretnego modelu. Cena za dzień jest ściśle uzależniona od danego samochodu. Chcesz znać wartości orientacyjne? Zazwyczaj jest to od 300 do 900 zł za dzień.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Bielsku - Białej?

 

Mimo że początkowo wynajem auta w Bielsku - Białej może wydawać się skomplikowany, rzeczywistość okazuje się być zupełnie inna. Zawsze zależy nam na Twoim komforcie, dlatego nie wymagamy wypełniania zbędnych formalności. Najważniejszą z nich jest przede wszystkim uprzednia rezerwacja wybranego samochodu.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Bielsku - Białej?

 

Czy z wynajętego przez Ciebie pojazdu może dowolnie korzystać osoba trzecia? Warto pamiętać, że nie ma takiej możliwości. Byłoby to dodatkowe obciążenie dla Ciebie w przypadku nieszczęśliwego wypadku. Nie chcąc obarczać naszych klientów dodatkowym ryzykiem, wykluczyliśmy tę opcję.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Bielsku - Białej?

 

Kaucja wcale nie powinna kojarzyć się klientom negatywnie - przede wszystkim z uwagi na swoją zwrotność. Przy chęci wypożyczenia danego samochodu w Bielsku - Białej wymagamy uiszczenia kaucji, jednak należy pamiętać, że jest to standardowa procedura, która ma miejsce w przypadku każdego auta. W przypadku chęci wynajmu auta bez kaucji wystarczy dokupić dodatkowe ubezpieczenie na samochód za symboliczną kwotę.

 

 

 

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Pszczyna Wadowice Oświęcim

Menu