Panel klienta

„.”

 

samochody luksusowe


samochody sportowe


samochody SUV

   

Ekskluzywna wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych marek premium

Bielsko-Biała to miejscowość położona w województwie śląskim, będąca w samym centrum aglomeracji bielskiej. Stanowi ważny węzeł komunikacyjny – przebiegają przez nią: drogi ekspresowe S1 i S52, dwie drogi krajowe oraz drogi wojewódzkie. Bielsko-Biała to dobra baza wypadowa do popularnych ośrodków wypoczynkowych (Zakopane, Wisła, Jastrzębie Zdrój) i dużych centrów kulturalno-przemysłowych (Kraków, Katowice). Niedaleko znajdują się także przejścia graniczne z Czechami i Słowacją. Trasy te można pokonać autobusem, pociągiem albo samochodem. To właśnie ten ostatni środek transportu jest z pewnością najbardziej komfortowy i bezpieczny, dlatego rekomendujemy wynajem auta Premium lub sportowego lub w wypożyczalni samochodów sportowych i luksusowych w Bielsku-Białej.

 

 

Wypożyczalnia samochodów luksusowych w Bielsku-Białej – bogata oferta

Klienci naszej wypożyczalni samochodów mogą liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług. Do naszej floty dobieramy tylko takie modele i marki, które są prestiżowe i dostarczają przyjemności z jazdy. W naszej ofercie znajdują się samochody luksusowe i sportowe renomowanych producentów. Zapewniamy bogate wyposażenie każdego pojazdu, niezależnie czy usługa dotyczy wynajmu krótko-, czy długoterminowego. Pomagamy przy wynajmie na doby, weekendy, tygodnie, a nawet miesiące. Potrafimy dostosować się do potrzeb naszych klientów.

 

 

Wypożyczalnia samochodów sportowych w Bielsku-Białej – wysokie standardy obsługi

Szukasz najwyższej jakości usług, które może dostarczyć wypożyczalnia samochodów sportowych (Bielsko-Biała)? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Spełniamy najbardziej stanowcze i wyrafinowane gusta motoryzacyjne. Nasza firma została stworzona z pasji do jazdy oraz marzeń o przestrzeni pełnej nowoczesnych i luksusowych samochodów, z którego wyjeżdżasz upragnionym autem poza miasto, w służbową podróż czy na wymarzone wakacje w górach lub za granicą. Obsługujemy zarówno klientów polskich, jak i tych przyjeżdżających do naszego kraju. Doskonale rozumiemy, że się spieszysz i nie chciałbyś, aby wszelkie szczegóły zeszły na dalszy plan. Dlatego my także nie jesteśmy drobiazgowi i nie naliczamy opłat za niewielkie spóźnienie czy odświeżenie samochodu. Obsługujemy dokładnie tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani – z atencją, otwartością i profesjonalizmem.

 

 

Spectrum Cars – wypożycz luksusowe auto i ciesz się przyjemnością płynącą z jazdy

Każdy nasz pojazd jest dokładnie czyszczony i dezynfekowany oraz przygotowany pod względem estetycznym do wymagań klienta. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo podróży, dlatego przed wypożyczeniem sprawdzamy pojazd pod kątem technicznym. Każdy rok przynosi też nowe wyzwania i zakupy. Funkcjonujemy zgodnie z trendami, dlatego znajdziesz u nas też najnowsze modele. Sportowe auta zapewniają wrażenia zbliżone do prowadzenia samochodu rajdowego, zaś wynajem aut klasy Premium to wyraz prestiżu i wygody. Nasze pojazdy posiadają szereg funkcji dodatkowych, dzięki którym jazda będzie prosta i przyjemna. Są to między innymi: czujniki parkowania, klimatyzacja, kamera cofania, tempomat, wielofunkcyjna kierownica, tryby jazdy, reflektory LED czy system start-stop. Aby skorzystać z usług wypożyczalni samochodów sportowych i luksusowych w Bielsku-Białej, wystarczy zadzwonić lub utworzyć rezerwację poprzez panel rezerwacji online. Resztą formalności, w tym dostarczeniem auta pod wskazany adres, zajmiemy się my.

 

 

 

Wypożyczenie auta w Bielsku - Białej - to musisz wiedzieć!

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Bielsku - Białej?

Kosztu wynajmu nie da się określić z góry, jeśli nie dokonasz wyboru dotyczącego konkretnego modelu. Cena za dzień jest ściśle uzależniona od danego samochodu i długości trwania najmu. Chcesz znać wartości orientacyjne? Zazwyczaj jest to od 130 do 2000 zł za dzień.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Bielsku - Białej?

Mimo że początkowo wynajem auta w Bielsku - Białej może wydawać się skomplikowany, rzeczywistość okazuje się być zupełnie inna. Zawsze zależy nam na Twoim komforcie, dlatego nie wymagamy wypełniania zbędnych formalności. Najważniejszą z nich jest przede wszystkim uprzednia rezerwacja wybranego samochodu.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Bielsku - Białej?

Prowadzić pojazd mogą jedynie osoby wskazanie w umowie najmu. Na twoją prośbę możemy dopisać dodatkowego kierowcę - taka usługa jest bezpłatna.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Bielsku - Białej?

Kaucja wcale nie powinna kojarzyć się klientom negatywnie - przede wszystkim z uwagi na swoją zwrotność. Przy chęci wypożyczenia danego samochodu w Bielsku - Białej wymagamy uiszczenia kaucji, jednak należy pamiętać, że jest to standardowa procedura, która ma miejsce w przypadku każdego auta. Dla osób chcących wynająć samochód bez kaucji, wprowadziliśmy taką możliwość. Wybór opcji bez kaucji wiąże się z dopłatą ok. 20% do kosztów wynajmu.

 

 

 


 Zobacz wszystkie auta Rezerwacje online Kup na prezent Zadzwoń

 

 
 

Menu