Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała

☎ +48 882 552 882

 

Bielsko-Biała to miejscowość położona w województwie śląskim, będąca w samym centrum aglomeracji bielskiej. Stanowi ważny węzeł komunikacyjny – przebiegają przez nią: drogi ekspresowe S1 i S52, dwie drogi krajowe oraz drogi wojewódzkie. Bielsko-Biała to dobra baza wypadowa do popularnych ośrodków wypoczynkowych (Zakopane, Wisła, Jastrzębie Zdrój) i dużych centrów kulturalno-przemysłowych (Kraków, Katowice). Niedaleko znajdują się także przejścia graniczne z Czechami i Słowacją. Trasy te można pokonać autobusem, pociągiem albo samochodem. To właśnie ten ostatni środek transportu jest z pewnością najbardziej komfortowy i bezpieczny, dlatego rekomendujemy wynajem auta Premium w wypożyczalni samochodów w Bielsku-Białej.

 

Wypożyczalnia samochodów osobowych w Bielsku-Białej – bogata oferta

 

Klienci naszej wypożyczalni samochodów mogą liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług. Do naszej floty dobieramy tylko takie modele i marki, które są prestiżowe i dostarczają przyjemności z jazdy. W naszej ofercie znajdują się samochody luksusowe i sportowe renomowanych producentów. Zapewniamy bogate wyposażenie każdego pojazdu, niezależnie czy usługa dotyczy wynajmu krótko-, czy długoterminowego. Pomagamy przy wynajmie na doby, weekendy, tygodnie, a nawet miesiące. Potrafimy dostosować się do potrzeb naszych klientów.

 

Wypożyczalnia samochodów sportowych w Bielsku-Białej – wysokie standardy obsługi

 

Poszukujesz wypożyczalni samochodów sportowych w Bielsku-Białej? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Spełniamy najbardziej stanowcze i wyrafinowane gusta motoryzacyjne. Nasza firma została stworzona z pasji do jazdy oraz marzeń o przestrzeni pełnej nowoczesnych i luksusowych samochodów, z którego wyjeżdżasz upragnionym autem poza miasto, w służbową podróż czy na wymarzone wakacje w górach lub za granicą. Obsługujemy zarówno klientów polskich, jak i tych przyjeżdżających do naszego kraju. Doskonale rozumiemy, że się spieszysz i nie chciałbyś, aby wszelkie szczegóły zeszły na dalszy plan. Dlatego my także nie jesteśmy drobiazgowi i nie naliczamy opłat za niewielkie spóźnienie czy odświeżenie samochodu. Obsługujemy dokładnie tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani – z atencją, otwartością i profesjonalizmem.

 

Zarezerwuj online!

 

Spectrum Cars – wypożycz luksusowe auto i ciesz się przyjemnością płynącą z jazdy

 

Każdy nasz pojazd jest dokładnie czyszczony i dezynfekowany oraz przygotowany pod względem estetycznym do wymagań klienta. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo podróży, dlatego przed wypożyczeniem sprawdzamy pojazd pod kątem technicznym. Każdy rok przynosi też nowe wyzwania i zakupy. Funkcjonujemy zgodnie z trendami, dlatego znajdziesz u nas też najnowsze modele. Sportowe auta zapewniają wrażenia zbliżone do prowadzenia samochodu rajdowego, zaś wynajem aut klasy Premium to wyraz prestiżu i wygody. Nasze pojazdy posiadają szereg funkcji dodatkowych, dzięki którym jazda będzie prosta i przyjemna. Są to między innymi: czujniki parkowania, klimatyzacja, kamera cofania, tempomat, wielofunkcyjna kierownica, tryby jazdy, reflektory LED czy system start-stop. Aby skorzystać z usług wypożyczalni samochodów w Bielsku-Białej, wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy. Resztą formalności, w tym dostarczeniem auta pod wskazany adres, zajmiemy się my.

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Pszczyna Wadowice Oświęcim

Menu