Panel klienta

 Tekst alternatywny

Wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych bez kaucji, w lokalizacji Katowice  

 


 Zobacz wszystkie auta Rezerwacje online Kup na prezent Zadzwoń

 

 

 

Jak to działa?
Wypełnij formularz online


Sprawdź ceny i dostępność
pojazdów klikając w przycisk
"rezerwacje online".
Możesz również napisać do
nas na czacie lub zadzwonić -
w zależności od tego, która
metoda najbardziej ci
odpowiada.

Proces jest łatwy i przyjemny,
a cała procedura nie powinna
zająć więcej niż kilka minut!


Poczekaj na potwierdzenie

Po złożeniu rezerwacji
otrzymasz wiadomość SMS
oraz e-mail z potwierdzeniem
jak również dalszymi
wskazówkami dot.
zatwierdzenia zamówienia.
Postępuj zgodnie ze 
wskazówkami.

Odbierz samochód

Łap chwile i ruszaj w drogę!
Gdziekolwiek nie postanowisz
wyruszyć nasz samochód
dowiezie cię tam szybko i
bezpiecznie. 8
sytuacji, w których będziesz nas potrzebować! 


Wynajem na lotnisku

Sprawdź dostępność  ->

Spotkanie biznesowe

Sprawdź dostępność  ->

Awaria samochodu

Sprawdź dostępność  ->

Wynajem z OC sprawcy

Sprawdź dostępność  ->


Wynajem do ślubu

Więcej informacji  ->

Testy przed zakupem

Sprawdź dostępność  ->

Voucher na prezent

Więcej informacji  ->


Wynajem z kierowcą

Więcej informacji  ->

 

   


   Co mówią o nas klienci? 


4,7*
średnia ocena w Google

100+ opinii

        

  Zobacz wszystkie opinie

 

Naszym Klientom oferujemy wynajem samochodów luksusowych (Katowice). Miasto jest ogromną aglomeracją i dostęp do sprawnego, ekskluzywnego środka transportu stanowi w tym przypadku niezwykle ważną kwestię. Wynajem samochodów premium w ramach oferty SpectrumCars w Katowicach to odpowiedź na potrzeby Klientów w tym zakresie!

 

W podróży niebagatelną rolę odgrywa czas, zatem ograniczamy formalności do niezbędnego minimum i umożliwiamy wypożyczenie samochodów luksusowych szybko i sprawnie. Dodatkowo w większości przypadków zapewniamy klientom wynajem samochodu (Katowice) bez kaucji

 

SpectrumCars to renomowana wypożyczalnia luksusowych samochodów najlepszych marek. Wynajem sportowego samochodu dostępnego w ofercie wypożyczalni aut to oferta skierowana do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Obsługujemy również Klientów zagranicznych, którzy będąc w Katowicach czasowo potrzebują samochodu sportowego zarówno na własny użytek, jak i do celów służbowych.

 

Katowicki oddział wypożyczalni SpectrumCars umożliwia odbiór zarezerwowanych u nas pojazdów przy ul. Jankego 11 oraz w głównych węzłach komunikacyjnych. Natomiast jeśli masz takie życzenie, również w dowolnie wskazanej innej lokalizacji.

 

Wypożyczalnia samochodów (Katowice) udostępnia auta w pełni sprawne technicznie, posiadające aktualne dokumenty i wszystkie niezbędne przeglądy, a także chronione polisami ubezpieczeniowymi wraz z usługą Assistance. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem pojazdów w Katowicach bez kaucji, bez konieczności samodzielnego tankowania i mycia pojazdu przed zwrotem. Jak również bez innych ukrytych kosztów, a to wszystko w trosce o wysoki poziom komfortu i zadowolenia naszych klientów.

 

Wypożyczalnia luksusowych samochodów: Katowice - nasze usługi

Wypożyczanie samochodów sportowych (Katowice) jest wyjątkowo wygodne. SpectrumCars oferuje usługi wynajmu samochodów na trzy sposoby:

  • wynajem krótkoterminowy,
  • długoterminowy wynajem samochodów,
  • wynajem konkretnego samochodu w sposób okolicznościowy (na przykład luksusowe samochody zarezerwowane na ślub czy sesje zdjęciowe).

 

Wynajem krótkoterminowy skierowany jest do Klientów poszukujących samochodu jedynie na weekend, kilka dni lub maksymalnie kilka tygodni. Takie rozwiązanie sprawdza się w przypadku krótkiego wypadu za miasto, wyjazdów rodzinnych lub jeśli Twoje auto uległo awarii, a mimo to potrzebujesz środka do poruszania się po mieście. Wynajem długoterminowy to z kolei opcja szczególnie popularna wśród właścicieli firm, którzy nie chcą korzystać z możliwości wzięcia auta w leasing. Taki wynajem nie wpływa bowiem na zdolność kredytową. Ponadto wszystkie poniesione opłaty związane z wynajmem pojazdów premium można ująć później w kosztach firmowych. Jeśli więc potrzebujesz samochodu na dłużej niż trzy miesiące, skorzystaj z tej opcji.

 

Modele samochodów klasy premium w Katowicach wynajmujemy również na potrzeby różnych okoliczności. Auto do ślubu można wynająć wraz z szoferem lub prowadzić je samodzielnie.

 

Co musisz wiedzieć o warunkach dotyczących wynajmu samochodów w mieście Katowice

Możemy zaproponować wynajem samochodów na jasnych i wyjątkowo przystępnych warunkach. W wypożyczalni znajdziesz auta nowoczesne, zadbane i w pełni sprawne. Możesz odebrać je bezpośrednio w SpectrumCars przy ul. Jankego 11 lub wskazać konkretny adres, do którego nasz pracownik podstawi wybrany pojazd.

 

Warunki wynajmu są wyjątkowo proste, a umowa czytelna i wolna od haczyków zapisanych drobnym druczkiem. Dbamy o to, aby cały proces wynajmu trwał kilka chwil i odbywał się bez zbędnych formalności. Samochody w Katowicach wynajmujemy bez kaucji, wraz z  ubezpieczeniem OC, AC oraz Assistance. W celu realizacji usługi wystarczy zarezerwować samochód online lub też telefonicznie.

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Katowicach?

Każdy pojazd dostępny w ofercie wynajmu został dokładnie opisany, wraz z przykładowym cennikiem. Koszt wypożyczenia będzie związany zarówno z marką pojazdu, jak i okresem najmu.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Katowicach?

Większość ograniczeń wiążących się z wynajmem auta w Katowicach dotyczy osoby prowadzącej pojazd. Klient powinien mieć ukończone 21 lat, posiadać ważne prawo jazdy (od minimum 1 roku), mieć przy sobie dokument tożsamości i być stroną określoną w umowie. Nie jest możliwe kierowanie wypożyczonym pojazdem przez osoby trzecie bez pisemnej zgody wypożyczalni.

 

Punkty odbioru w najbliższej okolicy:

 

Katowice Lotnisko Pyrzowice Sosnowiec Mysłowice

 

Menu