Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Katowice

☎ +48 882 552 882

 

Nasza wypożyczalnia realizuje usługi wynajmu samochodów na terenie całego kraju, również w Katowicach. Pojazd dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce, w określonym przez Ciebie terminie. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem pojazdów w Katowicach bez kaucji, bez udziału własnego w szkodzie i bez innych ukrytych kosztów, w trosce o wysoki poziom komfortu i zadowolenia naszych klientów. Zajmujemy się wynajmem samochodów sportowych, luksusowych i premium, które są gwarancją niesamowitych wrażeń i emocji. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

 

Wypożyczalnia samochodów - Katowice - nasze usługi

 

Wypożyczamy samochody na trzy możliwe sposoby - wynajem krótkoterminowy, długoterminowy i okolicznościowy. Wynajem krótkoterminowy rekomendujemy osobom, które chcą wynająć samochód jedynie na weekend, kilka dni lub kilka tygodni. Takie rozwiązanie sprawdza się w przypadku krótkiego wypadu za miasto, wyjazdów rodzinnych lub jeśli Twoje auto uległo awarii, a mimo to potrzebujesz poruszać się po mieście. Wynajem długoterminowy to z kolei opcja szczególnie popularna wśród właścicieli firm, którzy nie chcą korzystać z możliwości wzięcia auta w leasing. Taki wynajem nie wpływa bowiem na zdolność kredytową i nie wymaga posiadania zdolności przy podpisywaniu umowy. Ponadto wszystkie poniesione koszty można ująć później w kosztach firmowych. Jeśli więc potrzebujesz samochód na dłużej niż trzy miesiące, skorzystaj z tej opcji, która jest dedykowana właśnie dla Ciebie. Auta w Katowicach wynajmujemy również na potrzeby różnych okoliczności. Nasze luksusowe samochody można wypożyczyć na ślub. Z pewnością taki dodatek zrobi wrażenie na gościach, a Wy poczujecie się wyjątkowo już od pierwszych chwil trwania tego wyjątkowego dnia. Auto do ślubu możecie wynająć wraz z szoferem lub prowadzić je samodzielnie.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajem samochodów w mieście Katowice - warunki

 

Wszystkie samochody, jakie posiadamy w ofercie, podstawiamy pod adres wskazany przez klienta, w celu zapewnienia wysokiego poziomu komfortu. Warunki wynajmu są wyjątkowo proste, a umowa czytelna i wolna od haczyków zapisanych drobnym druczkiem. Dbamy o to, aby cały proces wynajmu trwał kilka chwil i odbywał się bez zbędnych formalności. Samochody w Katowicach wynajmujemy bez kaucji wraz z pełnym ubezpieczeniem. W celu realizacji usługi wystarczy zarezerwować samochód online, co trwa dosłownie kilka chwil.

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Katowice Lotnisko Pyrzowice Sosnowiec Mysłowice

Menu