Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Katowice

Wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych bez kaucji - Katowice

 

 

 

 

"Futuryzming" to niezwykłe poczucie spełnienia, z wyobrażania sobie jutra zanim ono nadejdzie. To zerwanie na stałe, ze sztampowatymi szablonami. To poręczenie, że desygnujemy najlepszą mutację naszego przyszłego horyzontu. "F U T U R Y Z M I N G"   T O   M Y ...i to właśnie my pragniemy zabrać cię w nową, fascynującą podróż po wypożyczalni jakiej jeszcze nie znałeś. Ale zanim to nastąpi sprawdź co cię czeka!

Sprawdź poniżej co możesz zyskać lub od razu połącz się z naszym specjalistą, chyba że wolisz sprawdzić cennik i warunki poprzez formularz online?

 

 

 

 

 

"Auto jak na wystawę"

Niezależnie od okoliczności, samochód otrzymasz w idealnym stanie, czysty i pachnący, a jego blask będzie szedł idealnie w parze z poczuciem prestiżu, które będzie otaczało cię za każdym razem kiedy wsiądziesz do naszego samochodu.  Nie możesz się doczekać? Zobacz wszystkie nasze samochody, sprawdź dostępność online lub zadzwoń!

 

 

 

Masz obawy, że wpłacony depozyt nigdy do ciebie nie wróci? Boisz się, że po zwrocie auta będziemy szukać dziury w całym? Nie chcesz  blokować środków, ani czekać na ich zwrot? Badania wykazują, że conajmniej 55% osób stojących przed koniecznością wynajmu pojazdu obawia się o swój potencjalnie wpłacony depozyt. Twoim obawom mówimy stanowcze NIE! Dla nas twój komfort i bezpieczeństwo jest najważniejsze! Jeśli należysz do wspomnianych powyżej 55% osób to sprawdź dostępność samochodów, a podczas rezerwacji wybierz ten dodatek i ciesz się brakiem      konieczności wpłacania kaucji! Skorzystaj również z możliwości sprawdzenia wszystkich naszych samochodów lub połącz się bezpłatnie z naszym      konsultantem.

 
 
 
 

"Pełna ochrona"

Obawiasz się, że wynajęty pojazd zostanie uszkodzony, a ty zostaniesz obciążony kosztami naprawy? Z badań wynika, że conajmniej 40% osób nie wypożycza samochodu z obawy na nieprzewidziane koszty dodatkowe. Z nami nie musisz się o to martwić, możesz skupić się na bezpiecznym podróżowaniu bez obaw o swój portfel. Dbamy o twój komfort oferując zniesienie udziału własnego w szkodzie. Dowiedz się więcej przechodząc do sekcji FAQ lub połącz się bezpłatnie z naszym specjalistą i skonsultuj idealny dla siebie scenariusz.

 
 
 
 

"Błyskotliwy personel"

Gwarantujemy, że nasz personel tworzą ludzie z niezwykłą pasją i zamiłowaniem do motoryzacji. Dzięki temu każdy kontakt z naszą obsługą zapamiętasz jako wspaniałe doznanie. Wszyscy nasi współpracownicy przygotowani są nawet na największe wyzwania, tylko po to aby zapewnić tobie bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Elegancki "look" i najwyższy poziom obsługi gwarantuje, iż nasz personel będzie mówił "twoim językiem". Zadzwoń do nas i sprawdź jak możemy tobie pomóc w realizacji wynajmu samochodu lub przejdź do formularza online.

 

 

 

"Gwarancja mobilności 24/7"

Każdy nasz pojazd przechodzi cykliczne inspekcje stanu technicznego oraz wizualnego z częstotliwością wyższą niż czarterowe statki powietrzne, mimo to może dojść do nieprzewidzianej awarii mechanicznej wypożyczonego samochodu. Na ratunek przychodzi nasza usługa Assistance 24/7, a w niej gwarancja samochodu zastępczego na cały okres najmu, darmowy pobyt w hotelu, holowanie pojazdu na terenie UE bez limitu km. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zawsze dotrzesz tam gdzie zmierzasz.

 

 

 

"Tryb INCOGNITO"

Zazwyczaj wypożyczając luksusowy samochód, który posiada oznaczenia "rent a car" lub reklamę wypożyczalni w formie naklejek oraz paska pod tablicą rejestracyjną nie czujemy się z tym komfortowo. Mimo, że wypożyczony samochód którym podróżujemy może być niższej klasy niż ten, który posiadamy u siebie na placu to podczas ważnych spotkań biznesowych widoczne oznaczenia reklamowe wypożyczalni mogą bardzo negatywnie wpłynąć na twój wizerunek. Na ten problem nadchodzi tryb INCOGNITO, w którym "zamrożone" są nasze samochody od początku do końca dając gwarancję anonimowości każdemu, dla kogo jest to ważne.

 

 

 

Bezpieczeństwo twoich środków

Ruszając z nami w podróż masz gwarancję bezpieczeństwa swoich środków pieniężnych. Aby móc świadczyć usługi z najwyższym poziomem bezpieczeństwa, regularnie odnawiamy certyfikat PCI DSS (globalny standard bezpieczeństwa w posługiwaniu się danymi kart płatniczych). Wpłacony przez ciebie depozyt zostanie zwrócony maksymalnie do 48 godzin roboczych od zwrotu samochodu, a jeśli nie chcesz wpłacać kaucji oraz wyeliminować odpowiedzialność za szkody na pojeździe wybierz odpowiedni dodatek i ciesz się stuprocentowym bezpieczeństwem.

 

☎ +48 882 552 882

 

Nasza wypożyczalnia realizuje usługi wynajmu samochodów na terenie całego kraju, również w Katowicach. Pojazd dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce, w określonym przez Ciebie terminie. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem pojazdów w Katowicach bez kaucji, bez udziału własnego w szkodzie i bez innych ukrytych kosztów, w trosce o wysoki poziom komfortu i zadowolenia naszych klientów. Zajmujemy się wynajmem samochodów sportowych, luksusowych i premium, które są gwarancją niesamowitych wrażeń i emocji. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

 

Wypożyczalnia samochodów - Katowice - nasze usługi

 

Wypożyczamy samochody na trzy możliwe sposoby - wynajem krótkoterminowy, długoterminowy i okolicznościowy. Wynajem krótkoterminowy rekomendujemy osobom, które chcą wynająć samochód jedynie na weekend, kilka dni lub kilka tygodni. Takie rozwiązanie sprawdza się w przypadku krótkiego wypadu za miasto, wyjazdów rodzinnych lub jeśli Twoje auto uległo awarii, a mimo to potrzebujesz poruszać się po mieście. Wynajem długoterminowy to z kolei opcja szczególnie popularna wśród właścicieli firm, którzy nie chcą korzystać z możliwości wzięcia auta w leasing. Taki wynajem nie wpływa bowiem na zdolność kredytową i nie wymaga posiadania zdolności przy podpisywaniu umowy. Ponadto wszystkie poniesione koszty można ująć później w kosztach firmowych. Jeśli więc potrzebujesz samochód na dłużej niż trzy miesiące, skorzystaj z tej opcji, która jest dedykowana właśnie dla Ciebie. Auta w Katowicach wynajmujemy również na potrzeby różnych okoliczności. Nasze luksusowe samochody można wypożyczyć na ślub. Z pewnością taki dodatek zrobi wrażenie na gościach, a Wy poczujecie się wyjątkowo już od pierwszych chwil trwania tego wyjątkowego dnia. Auto do ślubu możecie wynająć wraz z szoferem lub prowadzić je samodzielnie.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajem samochodów w mieście Katowice - warunki

 

Wszystkie samochody, jakie posiadamy w ofercie, podstawiamy pod adres wskazany przez klienta, w celu zapewnienia wysokiego poziomu komfortu. Warunki wynajmu są wyjątkowo proste, a umowa czytelna i wolna od haczyków zapisanych drobnym druczkiem. Dbamy o to, aby cały proces wynajmu trwał kilka chwil i odbywał się bez zbędnych formalności. Samochody w Katowicach wynajmujemy bez kaucji wraz z pełnym ubezpieczeniem. W celu realizacji usługi wystarczy zarezerwować samochód online, co trwa dosłownie kilka chwil.

 

FAQ

Choć wypożyczanie samochodów również na co dzień staje się coraz powszechniejsze, to cały proces wciąż może budzić wiele pytań oraz wątpliwości. Nasi specjaliści zawsze są do dyspozycji klientów, jednak dla jeszcze większej przejrzystości przygotowaliśmy zbiór odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Ich charakter pozwoli w pełni zrozumieć, na czym polega wynajem samochodów w Katowicach.

Ile kosztuje wynajem samochodu w Katowicach?

 

Nie ma z góry ustalonej ceny za wynajem, choć jest to kwestia, która zdecydowanie wzbudza największe zainteresowanie wśród chętnych. Wybór auta należy dostosować do potrzeb i przeznaczonej na wypożyczenie kwoty - ceny wahają się od 90 do 1000 zł za dzień.

 

 

 

Czytaj więcej...

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Katowicach?

 

W Spectrumcars dbamy o to, aby cały proces był jak najbardziej przejrzysty i zrozumiały, a przede wszystkim prosty dla wynajmującego. Z tego powodu bierzemy na siebie wszelkie działania związane z przygotowaniem umowy oraz potrzebnych dokumentów.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Katowicach?

 

Większość ograniczeń wiążących się z wynajmem auta w Katowicach dotyczy osoby prowadzącej pojazd. Musi ona posiadać ważne prawo jazdy, dokument tożsamości i być stroną określoną w umowie. Nie jest możliwe kierowanie wypożyczonym pojazdem przez osoby trzecie.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Katowicach?

 

Wpłata kaucji stanowi charakterystyczny element dla procesu wypożyczenia, jednak w trosce o interesy naszych klientów wprowadziliśmy także możliwość wynajmu wybranego auta bez konieczności uiszczania kaucji. Cały proces jest więc jeszcze wygodniejszy.

 

 

 

 

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Katowice Lotnisko Pyrzowice Sosnowiec Mysłowice

Menu