Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Katowice

☎ +48 882 552 882

 

Nasza wypożyczalnia realizuje usługi wynajmu samochodów na terenie całego kraju, również w Katowicach. Pojazd dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce, w określonym przez Ciebie terminie. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem pojazdów w Katowicach bez kaucji, bez udziału własnego w szkodzie i bez innych ukrytych kosztów, w trosce o wysoki poziom komfortu i zadowolenia naszych klientów. Zajmujemy się wynajmem samochodów sportowych, luksusowych i premium, które są gwarancją niesamowitych wrażeń i emocji. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

 

Wypożyczalnia samochodów - Katowice - nasze usługi

 

Wypożyczamy samochody na trzy możliwe sposoby - wynajem krótkoterminowy, długoterminowy i okolicznościowy. Wynajem krótkoterminowy rekomendujemy osobom, które chcą wynająć samochód jedynie na weekend, kilka dni lub kilka tygodni. Takie rozwiązanie sprawdza się w przypadku krótkiego wypadu za miasto, wyjazdów rodzinnych lub jeśli Twoje auto uległo awarii, a mimo to potrzebujesz poruszać się po mieście. Wynajem długoterminowy to z kolei opcja szczególnie popularna wśród właścicieli firm, którzy nie chcą korzystać z możliwości wzięcia auta w leasing. Taki wynajem nie wpływa bowiem na zdolność kredytową i nie wymaga posiadania zdolności przy podpisywaniu umowy. Ponadto wszystkie poniesione koszty można ująć później w kosztach firmowych. Jeśli więc potrzebujesz samochód na dłużej niż trzy miesiące, skorzystaj z tej opcji, która jest dedykowana właśnie dla Ciebie. Auta w Katowicach wynajmujemy również na potrzeby różnych okoliczności. Nasze luksusowe samochody można wypożyczyć na ślub. Z pewnością taki dodatek zrobi wrażenie na gościach, a Wy poczujecie się wyjątkowo już od pierwszych chwil trwania tego wyjątkowego dnia. Auto do ślubu możecie wynająć wraz z szoferem lub prowadzić je samodzielnie.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajem samochodów w mieście Katowice - warunki

 

Wszystkie samochody, jakie posiadamy w ofercie, podstawiamy pod adres wskazany przez klienta, w celu zapewnienia wysokiego poziomu komfortu. Warunki wynajmu są wyjątkowo proste, a umowa czytelna i wolna od haczyków zapisanych drobnym druczkiem. Dbamy o to, aby cały proces wynajmu trwał kilka chwil i odbywał się bez zbędnych formalności. Samochody w Katowicach wynajmujemy bez kaucji wraz z pełnym ubezpieczeniem. W celu realizacji usługi wystarczy zarezerwować samochód online, co trwa dosłownie kilka chwil.

 

FAQ

Choć wypożyczanie samochodów również na co dzień staje się coraz powszechniejsze, to cały proces wciąż może budzić wiele pytań oraz wątpliwości. Nasi specjaliści zawsze są do dyspozycji klientów, jednak dla jeszcze większej przejrzystości przygotowaliśmy zbiór odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Ich charakter pozwoli w pełni zrozumieć, na czym polega wynajem samochodów w Katowicach.

Ile kosztuje wynajem samochodu w Katowicach?

 

Nie ma z góry ustalonej ceny za wynajem, choć jest to kwestia, która zdecydowanie wzbudza największe zainteresowanie wśród chętnych. Wybór auta należy dostosować do potrzeb i przeznaczonej na wypożyczenie kwoty - ceny wahają się od 90 do 1000 zł za dzień.

 

 

Czytaj więcej...

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Katowicach?

 

W Spectrumcars dbamy o to, aby cały proces był jak najbardziej przejrzysty i zrozumiały, a przede wszystkim prosty dla wynajmującego. Z tego powodu bierzemy na siebie wszelkie działania związane z przygotowaniem umowy oraz potrzebnych dokumentów.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Katowicach?

 

Większość ograniczeń wiążących się z wynajmem auta w Katowicach dotyczy osoby prowadzącej pojazd. Musi ona posiadać ważne prawo jazdy, dokument tożsamości i być stroną określoną w umowie. Nie jest możliwe kierowanie wypożyczonym pojazdem przez osoby trzecie.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Katowicach?

 

Wpłata kaucji stanowi charakterystyczny element dla procesu wypożyczenia, jednak w trosce o interesy naszych klientów wprowadziliśmy także możliwość wynajmu wybranego auta bez konieczności uiszczania kaucji. Cały proces jest więc jeszcze wygodniejszy.

 

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Katowice Lotnisko Pyrzowice Sosnowiec Mysłowice

Menu