Panel klienta

„.”


Co wybierasz?

 

samochody luksusowe


samochody sportowe


samochody SUV

 

 

 

 

 

 

 

 

Wypożyczalnia samochodów sportowych Katowice  

 

Odkryj niesamowite doświadczenie podróżowania z naszą firmą, lokalizowaną w sercu Śląska. SpectrumCars to doskonała opcja dla tych, którzy szukają niezapomnianych doznań za kierownicą. W naszej flocie znajdziesz różnorodność unikalnych wozów, gotowych na krótkotrwałe lub długotrwałe podróże. Bez względu na to, czy potrzebujesz ich na spotkanie biznesowe, czy na weekendową eskapadę, nasze maszyny z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. W tej części Polski nie znajdziesz lepszej opcji. Porsche, Range Rover, BMW, Audi, Mercedes a może Mustang? Doświadcz, co to znaczy poruszać się ze stylem!

 

Wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych w Katowicach - Twoja przepustka do świata elegancji i mocy!  

 

Miasto jest ogromną aglomeracją i dostęp do sprawnego, ekskluzywnego środka transportu stanowi w tym przypadku niezwykle ważną kwestię. Usługi realizowane w ramach oferty SpectrumCars w Katowicach to odpowiedź na potrzeby Klientów w tym zakresie! W podróży niebagatelną rolę odgrywa czas, zatem ograniczamy formalności do niezbędnego minimum i umożliwiamy wypożyczenie samochodów luksusowych szybko i sprawnie. Dodatkowo w większości przypadków nasza wypożyczalnia samochodów sportowych Katowice zapewnia klientom wypożyczenie samochodu bez kaucji. SpectrumCars to renomowana wypożyczalnia samochodów luksusowych najlepszych marek. 

 

 

 

Cayman Porsche
Wynajem samochodów sportowych Katowice - Daj sobie upust, jeśli to prędkość i potężna moc silnika przyspiesza Twoje bicie serca!    

 

Jesteśmy profesjonalną agencją znaną jako wypożyczalnia  samochodów sportowych i luksusowych w wybranym miejscu na Śląsku. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje, z którymi warto się zapoznać przed rozpoczęciem realizacji usługi:   Wiek Klienta: Możliwość wynajmu sportowego lub luksusowego wozu jest zarezerwowana dla klientów, którzy ukończyli 21 rok życia. Dodatkowym warunkiem jest prawo jazdy ważne minimum rok czasu. Kaucja: Wybór należy do ciebie! Wiele segmentów objęta jest możliwością zniesienia obowiązku wpłacania depozytu zwrotnego. Szczegóły znajdziesz w drugim kroku panelu rezerwacyjnego. Ochrona: Wszystkie nasze samochody są ubezpieczone, a koszt jest już wliczony w cenę wynajmu. Dostawa i odbiór: Oferujemy usługę dostarczania i odbierania samochodu w dowolnym miejscu na Śląsku jak również w innych województwach. Szczegóły ustalane są indywidualnie z Klientem. Rezerwacje: Rezerwację samochodu można dokonać przez naszą stronę internetową korzystając z panelu rezerwacyjnego, telefonicznie, mailowo lub poprzez czat online. Metody płatności: Akceptujemy płatności gotówką, kartą płatniczą oraz przelewem bankowym.

 

 

Wypożyczalnia aut sportowych i luksusowych Katowice - Przygotuj się na swój niezapomniany wyjazd już teraz!  

 

Lata doświadczeń z klientami sprawiły, że wypracowaliśmy procedury które gwarantują szybkość i prostotę. Z nami możesz wszystko ustalić indywidualnie. W SpectrumCars potrafimy doceniać swoich klientów oferując im między innymi: miłą obsługę, wysokie limity kilometrów, elegancko ubranego kierowcę rzetelnie wykonującego protokoły, który na miejscu zjawia się zawsze przed czasem, konkurencyjne ceny, pojazdy wydawane zawsze czyste i z pełnym bakiem, pełną ochronę OC AC NNW, gwarancję mobilności z Assistance 24/7, możliwość złożenia szybkiej rezerwacji online, bez wypełniania skomplikowanych formularzy, nie oznakowane pojazdy dla twojej anonimowości, brak kaucji przy wybranych segmentach, możliwość bezpłatnego pozostawienia swojego pojazdu na monitorowanym parkingu, Skorzystaj z czatu online lub rozmowy telefonicznej aby połączyć się z naszym konsultantem w celu uzyskania większej ilości informacji na temat wynajmu samochodów sportowych w Katowicach. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci wybrać samochód, który spełni Twoje oczekiwania.

 

 

Wypożyczalnia samochodów sportowych Katowice - wynajem aut nigdy wcześniej nie był tak łatwy!  

 

Katowicki oddział wypożyczalni SpectrumCars umożliwia odbiór zarezerwowanych u nas pojazdów przy ul. Jankego 11 oraz w głównych węzłach komunikacyjnych. Natomiast jeśli masz takie życzenie, możemy również dostarczyć w dowolnie wskazanej lokalizacji na terenie całego kraju. Realizując wynajem samochodów sportowych i luksusowych udostępniamy flotę wyłącznie zadbaną i w pełni sprawną technicznie, posiadającą aktualne dokumenty i wszystkie niezbędne przeglądy, a także chronione polisami ubezpieczeniowymi wraz z usługą Assistance 24/7. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem pojazdów w Katowicach bez kaucji, bez konieczności samodzielnego tankowania i mycia pojazdu przed zwrotem. Jak również bez innych ukrytych kosztów, a to wszystko w trosce o wysoki poziom komfortu i zadowolenia naszych klientów.

 

Wypożyczalnia sportowych samochodów Katowice - nasze usługi  

 

Korzystanie z naszej oferty wypożyczalni aut jest wyjątkowo wygodne. SpectrumCars oferuje usługi na pięć sposobów: krótkoterminowo, długoterminowo, imprezy okolicznościowe,  luksusowe samochody jako voucher na prezent, przewozy VIP.

 

 

 


Wynajem krótkoterminowy  

 

Skierowany jest do Klientów poszukujących samochodu jedynie na weekend, kilka dni lub maksymalnie kilka tygodni. Takie rozwiązanie sprawdza się w przypadku krótkiego wypadu za miasto, wyjazdów rodzinnych lub jeśli Twoje auto uległo awarii, a mimo to potrzebujesz środka do poruszania się po mieście.

 

 

 

Wynajem długoterminowy  

 

To z kolei opcja szczególnie popularna wśród właścicieli firm, którzy nie chcą korzystać z możliwości finansowania leasingiem. Taki wynajem nie wpływa bowiem na zdolność kredytową. Ponadto wszystkie poniesione opłaty związane z wynajmem pojazdów premium można ująć później w kosztach firmowych. Jeśli więc potrzebujesz samochodu na dłużej niż trzy miesiące, skorzystaj z tej opcji. 

 

 

 

Imprezy okolicznościowe  

 

Modele samochodów klasy premium w Katowicach wynajmujemy również na potrzeby różnych okoliczności. Przewóz do ślubu można zrealizować wraz z szoferem lub skorzystać z możliwości samodzielnego prowadzenia.