Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów sportowych Katowice

Zarezerwuj online >>Które #spectrum wybierasz?
 Poznaj #spectrum: korzyści


spectrum: satysfakcji

nasz zespół tworzą pasjonaci motoryzacji, stojący w gotowości podjąć każde wyzwanie, pozostając na straży klientów, którzy oceniają nasze usługi w Google na 4,9***** (400+opinii).spectrum: wyboru

około 30 samochodów sportowych i luksusowych sprawia, że każdy znajdzie dla siebie pojazd dostosowany do aktualnych potrzeb i sytuacji.


spectrum: bezpieczeństwa

wyróżnia nas dbałość i regularna inspekcja techniczna naszych samochodów, dzięki temu wiesz, że zawsze bezpiecznie dotrzesz do celu!


spectrum: swobody

to ty decydujesz kiedy i w jakim miejscu odbierzesz i zwrócisz samochód. Zmiana planów? Możesz bezpłatnie anulować rezerwację do 24h przed wydaniem!


spectrum: wygody

nie musisz myć, ani tankować samochodu przed zwrotem. Dla twojej wygody zrobimy to za ciebie!


spectrum: ochrony

nasze pojazdy posiadają polisę AC z gwarancją mobilności 24/7. Oferujemy również możliwość ubezpieczenia szyb, opon, redukcję udziału w szkodzie oraz wynajem bez kaucji!Jak to działa?

Wypełnij formularzWypełnij formularz online


Sprawdź ceny i dostępność pojazdów klikając w przycisk poniżej. Możesz również napisać do nas na czacie lub zadzwonić - wybierz samodzielnie najlepszy dla siebie scenariusz.

Zarezerwuj online!
Opłać zamówieniePoczekaj na potwierdzenie 


Po złożeniu rezerwacji otrzymasz wiadomość SMS oraz e-mail z potwierdzeniem. Aby zatwierdzić rezerwację postępuj zgodnie ze wskazówkami z wiadomości e-mail.

Odbierz autoOdbierz samochód


24 godziny przed planowanym wydaniem samochodu otrzymasz SMS oraz e-mail z przypisanym pracownikiem, który będzie odpowiedzialny za wydanie samochodu. Łap chwile i ruszaj w podróż w nieznane!

 
 

Wynajem samochodów sportowych Katowice  

 

Odkryj niesamowite doświadczenie podróżowania z naszą firmą, lokalizowaną w sercu Śląska. SpectrumCars to doskonała opcja dla tych, którzy szukają niezapomnianych doznań za kierownicą. W naszej flocie znajdziesz różnorodność unikalnych wozów, gotowych na krótkotrwałe lub długotrwałe podróże. Bez względu na to, czy potrzebujesz ich na spotkanie biznesowe, czy na weekendową eskapadę, nasze maszyny z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. W tej części Polski nie znajdziesz lepszej opcji. Porsche, Range Rover, BMW, Audi, Mercedes a może Mustang? Doświadcz, co to znaczy poruszać się ze stylem!

 

 

 

 

 

Wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych w Katowicach - Twoja przepustka do świata elegancji i mocy!  

 

Miasto jest ogromną aglomeracją i dostęp do sprawnego, ekskluzywnego środka transportu stanowi w tym przypadku niezwykle ważną kwestię. Usługi realizowane w ramach oferty SpectrumCars w Katowicach to odpowiedź na potrzeby Klientów w tym zakresie! W podróży niebagatelną rolę odgrywa czas, zatem ograniczamy formalności do niezbędnego minimum i umożliwiamy wypożyczenie samochodów luksusowych szybko i sprawnie. Dodatkowo w większości przypadków nasza wypożyczalnia samochodów sportowych Katowice zapewnia klientom wypożyczenie samochodu bez kaucji. SpectrumCars to renomowana wypożyczalnia samochodów luksusowych najlepszych marek. 

 

 

 

 


Wynajem samochodów sportowych Katowice - Daj sobie upust, jeśli to prędkość i potężna moc silnika przyspiesza Twoje bicie serca!    

 

Jesteśmy profesjonalną agencją znaną jako wypożyczalnia  samochodów sportowych i luksusowych w wybranym miejscu na Śląsku. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje, z którymi warto się zapoznać przed rozpoczęciem realizacji usługi:   Wiek Klienta: Możliwość wynajmu sportowego lub luksusowego wozu jest zarezerwowana dla klientów, którzy ukończyli 21 rok życia. Dodatkowym warunkiem jest prawo jazdy ważne minimum rok czasu. Kaucja: Wybór należy do ciebie! Wiele segmentów objęta jest możliwością zniesienia obowiązku wpłacania depozytu zwrotnego. Szczegóły znajdziesz w drugim kroku panelu rezerwacyjnego. Ochrona: Wszystkie nasze samochody są ubezpieczone, a koszt jest już wliczony w cenę wynajmu. Dostawa i odbiór: Oferujemy usługę dostarczania i odbierania samochodu w dowolnym miejscu na Śląsku jak również w innych województwach. Szczegóły ustalane są indywidualnie z Klientem. Rezerwacje: Rezerwację samochodu można dokonać przez naszą stronę internetową korzystając z panelu rezerwacyjnego, telefonicznie, mailowo lub poprzez czat online. Metody płatności: Akceptujemy płatności gotówką, kartą płatniczą oraz przelewem bankowym.

Wypożyczalnia aut sportowych i luksusowych Katowice - Przygotuj się na swój niezapomniany wyjazd już teraz!


Lata doświadczeń z klientami sprawiły, że wypracowaliśmy procedury które gwarantują szybkość i prostotę. Z nami możesz wszystko ustalić indywidualnie. W SpectrumCars potrafimy doceniać swoich klientów oferując im między innymi: miłą obsługę, wysokie limity kilometrów, elegancko ubranego kierowcę rzetelnie wykonującego protokoły, który na miejscu zjawia się zawsze przed czasem, konkurencyjne ceny, pojazdy wydawane zawsze czyste i z pełnym bakiem, pełną ochronę OC AC NNW, gwarancję mobilności z Assistance 24/7, możliwość złożenia szybkiej rezerwacji online, bez wypełniania skomplikowanych formularzy, nie oznakowane pojazdy dla twojej anonimowości, brak kaucji przy wybranych segmentach, możliwość bezpłatnego pozostawienia swojego pojazdu na monitorowanym parkingu, Skorzystaj z czatu online lub rozmowy telefonicznej aby połączyć się z naszym konsultantem w celu uzyskania większej ilości informacji na temat wynajmu samochodów sportowych w Katowicach. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci wybrać samochód, który spełni Twoje oczekiwania.

 

 
Wypożyczalnia samochodów sportowych Katowice - wynajem aut nigdy wcześniej nie był tak łatwy!  

 

Katowicki oddział wypożyczalni SpectrumCars umożliwia odbiór zarezerwowanych u nas pojazdów przy ul. Jankego 11 oraz w głównych węzłach komunikacyjnych. Natomiast jeśli masz takie życzenie, możemy również dostarczyć w dowolnie wskazanej lokalizacji na terenie całego kraju. Realizując wynajem samochodów sportowych i luksusowych udostępniamy flotę wyłącznie zadbaną i w pełni sprawną technicznie, posiadającą aktualne dokumenty i wszystkie niezbędne przeglądy, a także chronione polisami ubezpieczeniowymi wraz z usługą Assistance 24/7. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem pojazdów w Katowicach bez kaucji, bez konieczności samodzielnego tankowania i mycia pojazdu przed zwrotem. Jak również bez innych ukrytych kosztów, a to wszystko w trosce o wysoki poziom komfortu i zadowolenia naszych klientów.

Wynajem aut sportowych Katowice - co musisz o tym wiedzieć? FAQ  

 

Warunki wynajmu są wyjątkowo proste, a umowa czytelna i wolna od haczyków zapisanych drobnym druczkiem. Dbamy o to, aby cały proces wynajmu trwał kilka chwil i odbywał się bez zbędnych formalności. Samochody w Katowicach wynajmujemy opcjonalnie bez kaucji, wraz z  ubezpieczeniem OC, AC oraz Assistance. W celu realizacji usługi wystarczy zarezerwować samochód online lub też telefonicznie.

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Katowicach?  

 

Każdy pojazd dostępny w ofercie wynajmu został dokładnie opisany, wraz z przykładowym cennikiem. Koszt wypożyczenia będzie związany zarówno z marką pojazdu, jak i okresem najmu.  

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Katowicach?    

 

Większość ograniczeń wiążących się z wynajmem auta w Katowicach dotyczy osoby prowadzącej pojazd. Klient powinien mieć ukończone 21 lat, posiadać ważne prawo jazdy (od minimum 1 roku), mieć przy sobie dokument tożsamości i być stroną określoną w umowie. Nie jest możliwe kierowanie wypożyczonym pojazdem przez osoby trzecie bez pisemnej zgody wypożyczalni. 

 

 

Punkty odbioru w najbliższej okolicy: Katowice Lotnisko Pyrzowice Gliwice

 

Menu