Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

 

 

"Futuryzming" to niezwykłe poczucie spełnienia, z wyobrażania sobie jutra zanim ono nadejdzie. To zerwanie na stałe, ze sztampowatymi szablonami. To poręczenie, że desygnujemy najlepszą mutację naszego przyszłego horyzontu. "F U T U R Y Z M I N G"   T O   M Y ...i to właśnie my pragniemy zabrać cię w nową, fascynującą podróż po wypożyczalni jakiej jeszcze nie znałeś. Ale zanim to nastąpi sprawdź co cię czeka!

Sprawdź poniżej co możesz zyskać lub od razu połącz się z naszym specjalistą, chyba że wolisz sprawdzić cennik i warunki poprzez formularz online?

 

 

 

 

"Auto jak na wystawę"

Niezależnie od okoliczności, samochód otrzymasz w idealnym stanie, czysty i pachnący, a jego blask będzie szedł idealnie w parze z poczuciem prestiżu, które będzie otaczało cię za każdym razem kiedy wsiądziesz do naszego samochodu.  Nie możesz się doczekać? Zobacz wszystkie nasze samochody, sprawdź dostępność online lub zadzwoń!

 

  

Masz obawy, że wpłacony depozyt nigdy do ciebie nie wróci? Boisz się, że po zwrocie auta będziemy szukać dziury w całym? Nie chcesz  blokować środków, ani czekać na ich zwrot? Badania wykazują, że conajmniej 55% osób stojących przed koniecznością wynajmu pojazdu obawia się o swój potencjalnie wpłacony depozyt. Twoim obawom mówimy stanowcze NIE! Dla nas twój komfort i bezpieczeństwo jest najważniejsze! Jeśli należysz do wspomnianych powyżej 55% osób to sprawdź dostępność samochodów, a podczas rezerwacji wybierz ten dodatek i ciesz się brakiem      konieczności wpłacania kaucji! Skorzystaj również z możliwości sprawdzenia wszystkich naszych samochodów lub połącz się bezpłatnie z naszym      konsultantem.

 
 
 

"Pełna ochrona"

Obawiasz się, że wynajęty pojazd zostanie uszkodzony, a ty zostaniesz obciążony kosztami naprawy? Z badań wynika, że conajmniej 40% osób nie wypożycza samochodu z obawy na nieprzewidziane koszty dodatkowe. Z nami nie musisz się o to martwić, możesz skupić się na bezpiecznym podróżowaniu bez obaw o swój portfel. Dbamy o twój komfort oferując zniesienie udziału własnego w szkodzie. Dowiedz się więcej przechodząc do sekcji FAQ lub połącz się bezpłatnie z naszym specjalistą i skonsultuj idealny dla siebie scenariusz.

 
 
  

"Błyskotliwy personel"

Gwarantujemy, że nasz personel tworzą ludzie z niezwykłą pasją i zamiłowaniem do motoryzacji. Dzięki temu każdy kontakt z naszą obsługą zapamiętasz jako wspaniałe doznanie. Wszyscy nasi współpracownicy przygotowani są nawet na największe wyzwania, tylko po to aby zapewnić tobie bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Elegancki "look" i najwyższy poziom obsługi gwarantuje, iż nasz personel będzie mówił "twoim językiem". Zadzwoń do nas i sprawdź jak możemy tobie pomóc w realizacji wynajmu samochodu lub przejdź do formularza online.

 

 

"Gwarancja mobilności 24/7"

Każdy nasz pojazd przechodzi cykliczne inspekcje stanu technicznego oraz wizualnego z częstotliwością wyższą niż czarterowe statki powietrzne, mimo to może dojść do nieprzewidzianej awarii mechanicznej wypożyczonego samochodu. Na ratunek przychodzi nasza usługa Assistance 24/7, a w niej gwarancja samochodu zastępczego na cały okres najmu, darmowy pobyt w hotelu, holowanie pojazdu na terenie UE bez limitu km. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zawsze dotrzesz tam gdzie zmierzasz.

 

 

"Tryb INCOGNITO"

Zazwyczaj wypożyczając luksusowy samochód, który posiada oznaczenia "rent a car" lub reklamę wypożyczalni w formie naklejek oraz paska pod tablicą rejestracyjną nie czujemy się z tym komfortowo. Mimo, że wypożyczony samochód którym podróżujemy może być niższej klasy niż ten, który posiadamy u siebie na placu to podczas ważnych spotkań biznesowych widoczne oznaczenia reklamowe wypożyczalni mogą bardzo negatywnie wpłynąć na twój wizerunek. Na ten problem nadchodzi tryb INCOGNITO, w którym "zamrożone" są nasze samochody od początku do końca dając gwarancję anonimowości każdemu, dla kogo jest to ważne.

 

 

Bezpieczeństwo twoich środków

Ruszając z nami w podróż masz gwarancję bezpieczeństwa swoich środków pieniężnych. Aby móc świadczyć usługi z najwyższym poziomem bezpieczeństwa, regularnie odnawiamy certyfikat PCI DSS (globalny standard bezpieczeństwa w posługiwaniu się danymi kart płatniczych). Wpłacony przez ciebie depozyt zostanie zwrócony maksymalnie do 48 godzin roboczych od zwrotu samochodu, a jeśli nie chcesz wpłacać kaucji oraz wyeliminować odpowiedzialność za szkody na pojeździe wybierz odpowiedni dodatek i ciesz się stuprocentowym bezpieczeństwem.

 

☎ +48 882 552 882

 

Poszukujesz wygodnego, a zarazem doskonale prezentującego się auta na wypożyczenie? W takim razie trafiłeś idealnie! Nasza firma z pewnością znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie - świadczymy jedynie najwyższej jakości usługi.

 

Wypożyczanie samochodu - zalety

 

Oferujemy swoim klientom jedynie najlepsze marki samochodów na wynajem krótkoterminowy bądź długoterminowy. Jeżeli zatem cenisz sobie luksus, a także niezależność - trafiłeś idealnie! Nie musisz dodatkowo martwić się żadnymi formalnościami, gdyż nasi specjaliści zrobią wszystko za Ciebie. Warunki naszego wynajmu są jasne i klarowne - wybrane przez Ciebie sportowe auto możesz zarezerwować za pośrednictwem Internetu. Taki proces nie trwa dłużej niż minutę!

Jako specjaliści zrobimy wszystko, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług. Podstawimy zatem wybrane przez Ciebie auto w dowolne miejsce - tak, żebyś nie musiał tracić czasu na dojazd do naszego parkingu. Nasze usługi to zdecydowanie wysoka półka – nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych działająca we Wrocławiu oraz innych miastach Polski, czeka na Ciebie z konkretnym, wybranym przez Ciebie modelem, który możesz wcześniej zarezerwować. Niezwłocznie sprawdzimy dostępność wybranego modelu i przygotujemy auto zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Nie musisz również martwić się formalnościami, które przecież zajmują zawsze mnóstwo czasu. Jako działająca we Wrocławiu, a także innych miastach wypożyczalnia samochodów sportowych i eleganckich chętnie zajmiemy się niezbędnymi dokumentami. Nie musisz zatem martwić się przeglądem czy wykupieniem ubezpieczenia jak w przypadku posiadania własnego samochodu. Korzystanie z usług naszej wypożyczalni to absolutna wygoda - wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wsiąść do auta i z niego w pełni korzystać! Służymy oczywiście swoją pomocą w razie jakichkolwiek awarii - oferujemy pełne wsparcie, jak również auto zastępcze. Od razu Cię jednak uspokajamy - takie rzeczy zdarzają się niezwykle rzadko!

 

Zarezerwuj online!

 

Wypożyczanie samochodu - to musisz wiedzieć

Wypożyczenie samochodu wcale nie musi być skomplikowanym przedsięwzięciem. Zobacz, co jest najważniejsze w tym procesie.

 

 

 

Czytaj więcej...

 

Ile kosztuje wynajem samochodu we Wrocławiu?

To jedna z najważniejszych kwestii, którą należy wziąć pod uwagę przy chęci skorzystania z usługi wypożyczenia auta we Wrocławiu. Warto pamiętać, że cena zawsze jest ściśle uzależniona od modelu danego auta. Zazwyczaj jednak ceny za jeden dzień wypożyczenia ceny wahają się od ok. 80 do 1300 zł.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto we Wrocławiu?

Najważniejszą zaletą dotyczącą wypożyczenia auta jest brak większych formalności dotyczących tego procesu. Wystarczy dokonać rezerwacji danego auta z wyprzedzeniem, korzystając z formularza internetowego lub poprzez połączenie telefoniczne.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto we Wrocławiu?

Warto wiedzieć, że wcześniej wypożyczony pojazd może być prowadzony wyłącznie przez osobę, która go wypożyczyła. Jest to ściśle powiązane z bezpieczeństwem - zarówno Twoim, jak i samych samochodów, które zawsze są odpowiednio przygotowane do pracy.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta we Wrocławiu?

Tak, kaucja jest standardową procedurą, pozwalającą na utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Jest ona wykorzystywana wyłącznie jako pewien rodzaj zabezpieczenia i nie niesie za sobą żadnych dodatkowych formalności dla Ciebie jako wypożyczającego. Możesz również wynająć samochód bez kaucji wykupując dodatkowe ubezpieczenie.

 

 

 

 

 

Wybierz luksus i komfort!

Korzystanie z usług naszej firmy to doskonały wybór dla osób, które potrzebują luksusowego auta na wynajem. W swojej ofercie mamy jedynie najlepsze marki samochodów - między innymi Mercedes, Ford Mustang czy Porsche. Z usług naszej wypożyczalni samochodów mogą korzystać nie tylko mieszkańcy Wrocławia, gdyż swoje usługi świadczymy w całej Polsce - może z nich zatem skorzystać praktycznie każdy! Nie pobieramy ponadto żadnej dodatkowej kaucji - możesz korzystać z eleganckiego, sportowego auta do woli, a kwestię rozliczeniową zostawimy na koniec. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów - sprawdź sam, jak dobrze się z nami współpracuje!

Menu