Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

☎ +48 882 552 882

 

Poszukujesz wygodnego, a zarazem doskonale prezentującego się auta na wypożyczenie? W takim razie trafiłeś idealnie! Nasza firma z pewnością znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie - świadczymy jedynie najwyższej jakości usługi.

 

Wypożyczanie samochodu - zalety

 

Oferujemy swoim klientom jedynie najlepsze marki samochodów na wynajem krótkoterminowy bądź długoterminowy. Jeżeli zatem cenisz sobie luksus, a także niezależność - trafiłeś idealnie! Nie musisz dodatkowo martwić się żadnymi formalnościami, gdyż nasi specjaliści zrobią wszystko za Ciebie. Warunki naszego wynajmu są jasne i klarowne - wybrane przez Ciebie sportowe auto możesz zarezerwować za pośrednictwem Internetu. Taki proces nie trwa dłużej niż minutę!

Jako specjaliści zrobimy wszystko, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług. Podstawimy zatem wybrane przez Ciebie auto w dowolne miejsce - tak, żebyś nie musiał tracić czasu na dojazd do naszego parkingu. Nasze usługi to zdecydowanie wysoka półka – nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych działająca we Wrocławiu oraz innych miastach Polski, czeka na Ciebie z konkretnym, wybranym przez Ciebie modelem, który możesz wcześniej zarezerwować. Niezwłocznie sprawdzimy dostępność wybranego modelu i przygotujemy auto zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Nie musisz również martwić się formalnościami, które przecież zajmują zawsze mnóstwo czasu. Jako działająca we Wrocławiu, a także innych miastach wypożyczalnia samochodów sportowych i eleganckich chętnie zajmiemy się niezbędnymi dokumentami. Nie musisz zatem martwić się przeglądem czy wykupieniem ubezpieczenia jak w przypadku posiadania własnego samochodu. Korzystanie z usług naszej wypożyczalni to absolutna wygoda - wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wsiąść do auta i z niego w pełni korzystać! Służymy oczywiście swoją pomocą w razie jakichkolwiek awarii - oferujemy pełne wsparcie, jak również auto zastępcze. Od razu Cię jednak uspokajamy - takie rzeczy zdarzają się niezwykle rzadko!

 

Zarezerwuj online!

 

Wypożyczanie samochodu - to musisz wiedzieć

Wypożyczenie samochodu wcale nie musi być skomplikowanym przedsięwzięciem. Zobacz, co jest najważniejsze w tym procesie.

 

 

Czytaj więcej...

 

Ile kosztuje wynajem samochodu we Wrocławiu?

To jedna z najważniejszych kwestii, którą należy wziąć pod uwagę przy chęci skorzystania z usługi wypożyczenia auta we Wrocławiu. Warto pamiętać, że cena zawsze jest ściśle uzależniona od modelu danego auta. Zazwyczaj jednak ceny za jeden dzień wypożyczenia ceny wahają się od ok. 80 do 1300 zł.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto we Wrocławiu?

Najważniejszą zaletą dotyczącą wypożyczenia auta jest brak większych formalności dotyczących tego procesu. Wystarczy dokonać rezerwacji danego auta z wyprzedzeniem, korzystając z formularza internetowego lub poprzez połączenie telefoniczne.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto we Wrocławiu?

Warto wiedzieć, że wcześniej wypożyczony pojazd może być prowadzony wyłącznie przez osobę, która go wypożyczyła. Jest to ściśle powiązane z bezpieczeństwem - zarówno Twoim, jak i samych samochodów, które zawsze są odpowiednio przygotowane do pracy.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta we Wrocławiu?

Tak, kaucja jest standardową procedurą, pozwalającą na utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Jest ona wykorzystywana wyłącznie jako pewien rodzaj zabezpieczenia i nie niesie za sobą żadnych dodatkowych formalności dla Ciebie jako wypożyczającego. Możesz również wynająć samochód bez kaucji wykupując dodatkowe ubezpieczenie.

 

 

 

 

Wybierz luksus i komfort!

Korzystanie z usług naszej firmy to doskonały wybór dla osób, które potrzebują luksusowego auta na wynajem. W swojej ofercie mamy jedynie najlepsze marki samochodów - między innymi Mercedes, Ford Mustang czy Porsche. Z usług naszej wypożyczalni samochodów mogą korzystać nie tylko mieszkańcy Wrocławia, gdyż swoje usługi świadczymy w całej Polsce - może z nich zatem skorzystać praktycznie każdy! Nie pobieramy ponadto żadnej dodatkowej kaucji - możesz korzystać z eleganckiego, sportowego auta do woli, a kwestię rozliczeniową zostawimy na koniec. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów - sprawdź sam, jak dobrze się z nami współpracuje!

Menu