Panel klienta

„.”

 

samochody luksusowe


samochody sportowe


samochody SUV

 

 

Wypożyczalnia samochodów sportowych, luksusowych – wynajem aut premium Wrocław

Luksusowe samochody osobowe i ekskluzywne auta sportowe do wynajęcia we Wrocławiu? Eleganckie, wygodne i przyciągające spojrzenia pojazdy oferuje SpectrumCars, czyli wypożyczalnia samochodów luksusowych i sportowych.

 

Dbając o komfort każdego Klienta oferujemy wynajem aut klasy premium w większości przypadków bez kaucji. Wynajem luksusowego samochodu to usługa zapewniająca dostęp do nowoczesnego, komfortowego pojazdu w przystępnej cenie. Sprawdzona wypożyczalnia samochodów udostępni Ci wybrany model auta, aby przemieszczanie się po Wrocławiu było proste i wygodne w każdej sytuacji - gdy jesteś tutaj w delegacji, zwiedzasz miasto jako turysta lub potrzebujesz samochodu zastępczego.

 

<Wrocław to miasto, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Szkoda więc tracić czas na wypełnianie zbędnych dokumentów. Minimum formalności i wynajem samochodów luksusowych bez kaucji to oferta, obok której nie można przejść obojętnie.

 

SpectrumCars (Wrocław) jest otwarte na wszystkich miłośników luksusowych pojazdów. Flota samochodów najwyższej klasy umożliwia wybór wymarzonego modelu. Idealny samochód sportowy dowiezie Cię wszędzie i w błyskawicznym tempie! Ponad to jazda autem sportowym nie musi być związana z ponoszeniem wygórowanych kosztów.

Wynajem samochodów sportowych (Wrocław i okolice) realizujemy w naszym punkcie odbioru przy głównym dworcu PKP. Klientom mającym indywidualne oczekiwania zapewniamy możliwość podstawienia pojazdu w wybranej lokalizacji.

 

 

Wypożyczanie samochodów sportowych: Wrocław

Oferujemy Klientom wynajem aut sportowych najlepszych marek. Wypożyczalnia samochodów luksusowych (Wrocław) zapewnia na wynajem krótkoterminowy bądź długoterminowy. Jeżeli zatem cenisz sobie luksus, a także niezależność - trafiłeś idealnie! Nie musisz dodatkowo martwić się żadnymi formalnościami, gdyż nasi specjaliści zrobią wszystko za Ciebie. Warunki wynajmu aut sportowych (Wrocław) są jasne i klarowne - wybrane przez Ciebie sportowe auto możesz zarezerwować za pośrednictwem prostego panelu rezerwacyjnego online. Taki proces trwa parę chwil.

 

 Rezerwacje online

 

Jako specjaliści zrobimy wszystko, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług. Podstawimy zatem wybrane przez Ciebie auto w dowolne miejsce - tak, żebyś nie musiał tracić czasu na dojazd do naszego parkingu. Nie wiesz jaki samochód wybrać? Na podstawie naszej specjalistycznej wiedzy doradzimy jaki samochód będzie idealny na tą okazję. Jeśli masz wytypowany swój samochód to niezwłocznie sprawdzimy dostępność wybranego modelu i przygotujemy auto zgodnie z Twoimi wytycznymi.

 

Jako działająca we Wrocławiu, a także innych miastach wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych, chętnie zajmiemy się niezbędnymi dokumentami. Nie musisz zatem martwić się przeglądem czy wykupieniem ubezpieczenia. Korzystanie z usług naszej wypożyczalni to absolutna wygoda - wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wsiąść do auta i cieszyć się z jazdy luksusowym autem! Służymy oczywiście swoją pomocą 24/7 w razie jakichkolwiek awarii - oferujemy pełne wsparcie, jak również auto zastępcze. Od razu Cię jednak uspokajamy - takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko, a to dzięki regularnym serwisom.

 

 

Wybierz luksus i komfort!

Korzystanie z usług naszej firmy to doskonały wybór dla osób, które chcą auto sportowe wynająć także okazjonalnie - na przykład na ślub i wesele. W ofercie mamy jedynie najlepsze marki samochodów - u nas czeka na Ciebie Mercedes, Ford Mustang czy Porsche. Z usług naszej wypożyczalni samochodów mogą korzystać nie tylko mieszkańcy Wrocławia, gdyż swoje usługi świadczymy w całej Polsce - może z nich zatem skorzystać praktycznie każdy! Nie pobieramy ponadto żadnej dodatkowej kaucji - możesz korzystać z eleganckiego, sportowego auta do woli, a kwestię rozliczeniową zostawimy na koniec. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów - sprawdź sam, jak dobrze się z nami współpracuje!

 

 

 

Wypożyczanie samochodu - to musisz wiedzieć

Wypożyczenie samochodu wcale nie musi być skomplikowanym przedsięwzięciem. Zobacz, co jest najważniejsze w tym procesie.

  

 

Czytaj więcej...

 

Ile kosztuje wynajem samochodu we Wrocławiu?

To jedna z najważniejszych kwestii, którą należy wziąć pod uwagę przy chęci skorzystania z usługi wypożyczenia auta we Wrocławiu. Warto pamiętać, że cena zawsze jest ściśle uzależniona od modelu danego auta. Pod uwagę bierzemy także czas najmu.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto we Wrocławiu?

Najważniejszą zaletą dotyczącą wypożyczenia auta jest brak większych formalności dotyczących tego procesu. Wystarczy dokonać rezerwacji danego auta z wyprzedzeniem, korzystając z formularza internetowego lub poprzez połączenie telefoniczne. Do wydania pojazdu będą potrzebne dokumenty takie jak dowód osobisty/paszport oraz dowód osobisty.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto we Wrocławiu?

Warto wiedzieć, że wcześniej wypożyczony pojazd może być prowadzony wyłącznie przez osobę, która podpisała z nami umowę. Jest to ściśle powiązane z bezpieczeństwem - zarówno Twoim, jak i samych samochodów, które zawsze są odpowiednio przygotowane do pracy.

 


 Zobacz wszystkie auta Rezerwacje online Kup na prezent Zadzwoń

 
 

Menu