Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko Pyrzowice

☎ +48 882 552 882

 

Udając się w podróż służbową lub przylatując do Katowic w celach turystycznych, warto zapewnić sobie płynne i sprawne przemieszczanie się po mieście i okolicach. Doskonale wiemy, że komunikacja miejska może być naprawdę uciążliwa, a przejazdy taksówką potrafią kosztować fortunę. Najlepszym rozwiązaniem w tej kwestii będzie wypożyczenie pojazdu, który pozwoli nam dotrzeć w każdy kąt Katowic. Co możemy wam zaoferować na lotnisku Katowice Pyrzowice?

 

Wypożyczalnia samochodów przy katowickim lotnisku Pyrzowice - z samolotu do auta!

 

Wszyscy doskonale wiemy, że sam transfer lotniskowy z terminalu do hotelu może przysporzyć wielu nerwów i stresu. Nie inaczej może się stać, gdy nie zadbamy zawczasu o pokonanie ponad 30-kilometrowego odcinka dzielącego Katowice od terminalu w Pyrzowicach. Najwygodniejszym i najprzystępniejszym sposobem jest oczywiście własny pojazd - lecz co zrobić, gdy takowym nie dysponujemy? Odpowiedź nasuwa się sama: wynająć! Wypożyczalnia samochodów proponuje usługę wynajmu auta przy lotnisku w Katowicach - zróżnicowana flotę pojazdów spełni oczekiwania każdego kierowcy! Do dyspozycji oddajemy wam:

  • Auta małe segmentu B - zręczne, nieduże i zwinne samochody cechujące się wysokimi właściwościami manewrowymi, idealne do podróżowania po zatłoczonych miastach oraz do parkowania tam, gdzie inne pojazdy mogłyby mieć problem. Znajdziemy tutaj takie marki jak na przykład Skoda Fabia.

  • Auta kompaktowe segmentu C - idealne do codziennego użytkowania, które pomieści i przetransportuje bagaże małej rodziny, świetnie się sprawdzą zarówno w mieście, jak i podczas podmiejskich wycieczek. Do tej grupy zakwalifikujemy takie samochody jak Fiat Bravo, Hyundai i30 czy Opel Astra.

  • Auta klasy średniej segmentu D - znajdują się tutaj najbardziej zróżnicowane nadwoziowo pojazdy: od crossoverów pokroju Renault Captur przez kombi, takie jak Toyota Corolla TS, aż po sedany typu BMW serii 3, a zatem każdy znajdzie w tym segmencie idealny dla siebie samochód.

  • Auta klasy premium segmentu E i F - duże, przestronne i bardzo bogato wyposażone auta, absolutnie najlepsze dostępne na rynku, które z pewnością usatysfakcjonują najbardziej wymagających kierowców. Flagowymi modelami tej grupy są Mercedesy Klasy E i S, Audi A6 i A8, Lexus LS czy Jaguar XF.

 

Zarezerwuj online!

 

Auta są dostępne zarówno w wersji manualnej, jak i automatycznej, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej dobrać samochód pod swoje preferencje. Procedura rezerwacji i opłacenia samochodu odbywa się w pełni online - zdalna forma jest nie tylko o wiele wygodniejsza, ale także bezpieczna i szybka. Wybrany samochód można odebrać bezpośrednio spod hali przylotów i odlotów - nie musimy przemieszczać się w okolice miasta ani w inne rejony poza lotniskiem. Wypożyczenie aut w Pyrzowicach z naszej firmy to najatrakcyjniejsze oferty w korzystnych i rozsądnych cenach. Całodobowe wsparcie, kompetentni konsultanci oraz doświadczeni doradcy klienta gotowi są w każdej chwili odpowiedzieć na wasze pytania i udzielić ewentualnej pomocy.

 

FAQ:

Wypożyczenie samochodu może okazać się wyjątkowo przydatną opcją, szczególnie w wyjątkowych sytuacjach. Na takie rozwiązanie warto jednak zdecydować się tylko wtedy, gdy wszystkie formalności z tym związane są w pełni jasne i przejrzyste. Oprócz pomocy naszych specjalistów udostępniamy także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, związane z procesem wypożyczenia wybranego auta.

Ile kosztuje wynajem samochodu w Katowicach - lotnisko Pyrzowice?

 

Zakres cen wynajmu za jeden dzień waha się od ok. 90 do 1000 zł. Cena jest więc uzależniona ściśle od klasy wybranego auta. W naszej ofercie posiadamy wiele propozycji bardzo zróżnicowanych cenowo, aby każdy mógł znaleźć pojazd idealny dla siebie.

 

 

Czytaj więcej...

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Katowicach (lotnisko Pyrzowice)?

 

Powodem, dla którego coraz więcej osób decyduje się na wypożyczenie auta, jest nieskomplikowany proces. Nie wymagamy wypełniania żadnych dodatkowych formalności, a przygotowanie stosownej umowy zawsze leży po naszej stronie.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Katowicach - lotnisko Pyrzowice?

 

Prawo do prowadzenia wypożyczonego wcześniej auta przysługuje wyłącznie osobie zawierającej umowę wynajmu. Aby ją zawrzeć, należy posiadać ważne uprawnienie do kierowania pojazdem, czyli prawo jazdy kategorii B oraz dokument tożsamości - dowód osobisty bądź paszport.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Katowicach - lotnisko Pyrzowice?

 

Choć kaucja jest często spotykanym wymogiem, szczególnie przy wypożyczeniu auta, oferujemy także możliwość wynajmu bez konieczności jej uiszczania. W trosce o zadowolenie naszych klientów prezentujemy różnorodne rozwiązania, aby każdy był usatysfakcjonowany usługą.

 

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Katowice Sosnowiec Mysłowice

Menu