Panel klienta

 Tekst alternatywny

  

Wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych bez kaucji, Katowice lotnisko Pyrzowice  

 


 Zobacz wszystkie auta Rezerwacje online Kup na prezent Zadzwoń

 

 

 

Jak to działa?
Wypełnij formularz online

Sprawdź ceny i dostępność
pojazdów klikając w przycisk
"rezerwacje online".
Możesz również napisać do
nas na czacie lub zadzwonić -
w zależności od tego, która
metoda najbardziej ci
odpowiada.

Proces jest łatwy i przyjemny,
a cała procedura nie powinna
zająć więcej niż kilka minut!


Poczekaj na potwierdzenie

Po złożeniu rezerwacji
otrzymasz wiadomość SMS
oraz e-mail z potwierdzeniem
jak również dalszymi
wskazówkami dot.
zatwierdzenia zamówienia.
Postępuj zgodnie ze 
wskazówkami.

Odbierz samochód

Nasz pracownik podstawi dla ciebie
samochód pod same drzwi
wskazanego przez ciebie
terminala lotniczego.

Zapnij pasy i ruszaj w drogę!
 

    Co mówią o nas klienci? 


4,7*
średnia ocena w Google

100+ opinii

        

  Zobacz wszystkie opinie

    

 

8 sytuacji, w których będziesz nas potrzebować! 


Wynajem na lotnisku

Sprawdź dostępność  ->

Spotkanie biznesowe

Sprawdź dostępność  ->

Awaria samochodu

Sprawdź dostępność  ->

Wynajem z OC sprawcy

Sprawdź dostępność  ->


Wynajem do ślubu

Więcej informacji  ->

Testy przed zakupem

Sprawdź dostępność  ->

Voucher na prezent

Więcej informacji  ->


Wynajem z kierowcą

Więcej informacji  ->

  

 

   

Ekskluzywny wynajem aut sportowych, luksusowych limuzyn oraz SUV'ów - Katowice lotnisko Pyrzowice

Udając się w podróż służbową lub przylatując do Katowic w celach turystycznych, warto zapewnić sobie płynne i sprawne przemieszczanie się po mieście i okolicach. Doskonale wiemy, że komunikacja miejska może być naprawdę uciążliwa, a przejazdy taksówką potrafią kosztować fortunę. Najlepszym rozwiązaniem w tej kwestii będzie wypożyczenie pojazdu, który pozwoli nam dotrzeć w każdy kąt Katowic. Co możemy wam zaoferować na lotnisku Katowice Pyrzowice?

 

 

Wypożyczalnia samochodów sportowych marek premium przy katowickim lotnisku Pyrzowice - z samolotu do auta!

Wszyscy doskonale wiemy, że sam transfer lotniskowy z terminalu do hotelu może przysporzyć wielu nerwów i stresu. Nie inaczej może się stać, gdy nie zadbamy zawczasu o pokonanie ponad 30-kilometrowego odcinka dzielącego Katowice od terminalu w Pyrzowicach. Najwygodniejszym i najprzystępniejszym sposobem jest oczywiście własny pojazd - lecz co zrobić, gdy takowym nie dysponujemy? Odpowiedź nasuwa się sama: wynająć! Wypożyczalnia samochodów luksusowych proponuje usługę wynajmu auta przy lotnisku w Katowicach - zróżnicowana flotę pojazdów spełni oczekiwania każdego kierowcy!

 

Wypożyczalnia samochodów sportowych daje do wyboru auta w wersji ze skrzynią automatyczną, jak również manualną. Dywizja samochodów luksusowych wyróżnia się wyłącznie pojazdami ze skrzynią automatyczną. Jak widać mamy wybór, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej dobrać samochód pod swoje preferencje. Procedura rezerwacji i opłacenia samochodu odbywa się w pełni online - zdalna forma jest nie tylko o wiele wygodniejsza, ale także bezpieczna i szybka. Istnieje również możliwość rezerwacji samochodu telefonicznie oraz opłacenia najmu gotówką. Wybrany samochód można odebrać bezpośrednio spod hali przylotów i odlotów - nie musimy przemieszczać się w okolice miasta ani w inne rejony poza lotniskiem. Wypożyczenie aut luksusowych w Pyrzowicach z naszej firmy to najatrakcyjniejsze oferty w korzystnych i rozsądnych cenach. Całodobowe wsparcie, kompetentni konsultanci oraz doświadczeni doradcy klienta gotowi są w każdej chwili odpowiedzieć na wasze pytania i udzielić ewentualnej pomocy.

 

 

FAQ:

Wypożyczenie samochodu może okazać się wyjątkowo przydatną opcją, szczególnie w wyjątkowych sytuacjach. Na takie rozwiązanie warto jednak zdecydować się tylko wtedy, gdy wszystkie formalności z tym związane są w pełni jasne i przejrzyste. Oprócz pomocy naszych specjalistów udostępniamy także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, związane z procesem wypożyczenia wybranego auta.

 

Ile kosztuje wynajem samochodu w Katowicach - lotnisko Pyrzowice?

Zakres cen wynajmu za jeden dzień waha się od ok. 130 zł do 2000 zł. Cena jest więc uzależniona ściśle od klasy wybranego auta. W naszej ofercie posiadamy wiele propozycji bardzo zróżnicowanych cenowo, aby każdy mógł znaleźć pojazd idealny dla siebie. 

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Katowicach (lotnisko Pyrzowice)? 

Powodem, dla którego coraz więcej osób decyduje się na wypożyczenie auta, jest nieskomplikowany proces. Nie wymagamy wypełniania żadnych dodatkowych formalności, a przygotowanie stosownej umowy zawsze leży po naszej stronie. By wynająć samochód wystarczy, że ukończyłeś 21 lat oraz posiadasz uprawnienia do prowadzenia pojazdem minimum rok czasu.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Katowicach - lotnisko Pyrzowice?

Prawo do prowadzenia wypożyczonego wcześniej auta przysługuje wyłącznie osobie zawierającej umowę wynajmu. Aby ją zawrzeć, należy posiadać ważne uprawnienie do kierowania pojazdem, czyli prawo jazdy kategorii B oraz dokument tożsamości - dowód osobisty bądź paszport. Na twoją prośbę możemy dopisać do umowy dodatkowego kierowcę - nie wymaga to dodatkowych opłat.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Katowicach - lotnisko Pyrzowice?

Choć kaucja jest często spotykanym wymogiem, szczególnie przy wypożyczeniu auta, oferujemy także możliwość wynajmu bez konieczności jej uiszczania. W trosce o zadowolenie naszych klientów prezentujemy różnorodne rozwiązania, aby każdy był usatysfakcjonowany usługą.

 

 


 Zobacz wszystkie auta Rezerwacje online Kup na prezent Zadzwoń

Menu