Panel klienta

☎ +48 882 552 882

 

Oferujemy usługi związane z wynajmem samochodów na terenie całego kraju, w tym także w obrębie miasta Gliwice. Posiadamy szeroki asortyment świetnych pojazdów, o doskonałych parametrach technicznych. Można u nas znaleźć takie "perełki" jak Porsche Cayman 300KM, Ford Mustang GT 450KM, Mercedes CLA 35 AMG 306KM, BMW M2 370KM, BMW M2 COMPETITION 411KM, Maserati Ghibli S Q4 410KM, Aston Martin DB9 Volante 455KM, BMW M640d Cabrio 400KM, BMW M4 Cabrio 431KM, BMW 520d 190KM, Mercedes C200 Coupe AMG 184, Mercedes A200 AMG 163KM, Mercedes CLA200 AMG 156 KM, BMW 320d 190 KM a także BMW 318d 150KM. Są wśród nich zarówno auta sportowe, które mają niesamowite osiągi i fantastyczny wygląd, ale także samochody luksusowe, które przyciągną uwagę niejednego przechodnia.

 

Wypożyczalnia samochodów – zakres naszych usług w Gliwicach

 

W naszej wypożyczalni samochodów istnieje możliwość wynajęcia każdego pojazdu, bez żadnej kaucji (dzięki czemu masz pewność, że nikt nie będzie szukać "dziury w całym" przy zwrocie) oraz co ważne - bez udziału własnego w szkodzie.

Dostarczamy pojazdy w wybrane przez Ciebie miejsce, ale również możesz zwrócić auto do wybranej lokalizacji. Działamy także na terenie innych miast, m.in. Katowice, Kraków, Wrocław, Łódź, Warszawa, Poznań, Opole, Kielce, a także Częstochowa.

Szukasz samochodu na wesele? To świetnie, ponieważ w naszej ofercie posiadamy także usługi, które związane są z realizacją zarówno dostarczenia, jak i obsługi samochodu do ślubu. To Ty decydujesz czy chcesz wynająć też kierowcę, czy tylko sam pojazd. Oferowany przez nas wynajem samochodów w Gliwicach to także doskonała okazja, aby sprawić przyjemność drugiej osobie. Twój przyjaciel w najbliższym czasie ma urodziny? A może Twój tata jest wielkim fanem motoryzacji? Niezależnie od okoliczności, możesz podarować prezent, o którym niektórzy mogą tylko pomarzyć. Wystarczy wybrać jeden z wielu świetnych samochodów, jakie mamy w ofercie, a także rodzaj usługi, a my zajmiemy się resztą i specjalnie dla Ciebie przygotujemy voucher, który będziesz mógł przekazać wybranej osobie. Gwarantujemy Ci 100% satysfakcji.

Jako jedni z niewielu umożliwiamy także opcje zarobku. Masz świetny samochód i chciałbyś dzięki niemu zdobyć gotówkę? Wstaw do nas swój samochód! Ciesz się jazdą wymarzonym pojazdem i jeszcze na tym odpowiednio zarabiaj.

Spectrumcars - wynajem aut w Gliwicach oferuje wysokiej jakości usługi za ceny jedne z najniższych na rynku. Bez problemu dokonasz rezerwacji online, dosłownie w kilka minut. Nasze warunki wynajmu są jasne i proste, bez "małych druczków". Posiadamy pełne ubezpieczenie od szkody.

 

Zarezerwuj online!

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Zabrze Ruda Śląska Katowice

 

FAQ

 

1. Ile kosztuje wynajem samochodu w Gliwicach?

 

Wynajem samochodu w Gliwicach kosztuje około 200-400 złotych na dobę dla standardowych modeli i około 900 zł w przypadku pojazdów najwyższej klasy. Cena może się różnić zależnie od wybieranego pojazdu czy konkretnego okresu najmu.

 

2. Jakie formalności należy wypełnić, żeby wypożyczyć samochód w Gliwicach?

 

Wypożyczenie samochodu w Gliwicach wymaga podpisania umowy najmu. Wymaga to od wynajmującego okazania dokumentu tożsamości oraz prawa jazdy. Firmy natomiast muszą dodatkowo przedstawić wydruk z CEIDG lub KRS.

 

3. Kto może prowadzić wynajęte auto w Gliwicach?

 

Wynajem samochodu w Gliwicach jest przeznaczony dla osób od 21 roku życia, które posiadają co najmniej roczny staż prowadzenia pojazdu. Przypominamy, że auto może być prowadzone wyłącznie przez osobę, której dane zostały umieszczone w umowie.

 

4. Czy przy wynajmie auta w Gliwicach należy wpłacić kaucję?

 

Wynajem samochodu w Gliwicach nie wymaga wpłacania kaucji. Przypominamy jednocześnie o tym, że tydzień przed planowanym wypożyczeniem auta należy wpłacić zaliczkę stanowiącą połowę kwoty określonej w umowie jako całkowity koszt najmu.

Menu