Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Będzin

☎ +48 882 552 882

 

Trudno jest wyobrazić sobie dziś życie bez samochodu. Zdarzają się jednak sytuacje, które powodują, że na jakiś czas jesteśmy pozbawieni dostępu do swojego pojazdu lub po prostu mamy ochotę spróbować czegoś, co różni się od tego, czym na co dzień jeździmy. Właśnie w tym celu powstały wypożyczalnie samochodów, takie jak nasza, w których możesz wynająć wyjątkowe pojazdy bez potrzeby ich kupowania czy brania w leasing.


Wynajem aut - Będzin - Spectrum Cars


Życie pisze różne scenariusze i tak naprawdę nigdy nie wiemy, kiedy potrzebne będzie nam wysokiej klasy auto o dużej mocy i odpowiednim wyposażeniu. W odpowiedzi na zapotrzebowanie na luksusowe pojazdy na wynajem, powstała nasza wypożyczalnia samochodów. Będzin jest jednym z miast, na terenie których realizujemy nasze usługi.

Posiadamy szeroką ofertę pojazdów premium, które możesz bez trudu wynająć - od eleganckich limuzyn po sportowe coupé, a także ekonomicznej klasy hatchbacki, które idealnie nadają się do jazdy po mieście.


Co wyróżnia nas na tle innych wypożyczalni samochodów?


Po pierwsze - brak kaucji. Wypożyczając u nas auto, nie musisz uiszczać żadnego zabezpieczenia pieniężnego. Pojazd jest ponadto całkowicie ubezpieczony, dzięki czemu nie musisz się o to martwić.

Po drugie, współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami różnego rodzaju i rozmiarów. W naszej ofercie znajduje się wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Pierwszy z nich jest częściej wybierany przez osoby prywatne, które potrzebują wypożyczyć samochód, np. na urlop czy w delegację. Jeśli potrzebujesz pojazdu na dwa lub trzy tygodnie, to jest to opcja właśnie dla Ciebie.

Wynajem długoterminowy jest natomiast najczęściej wybierany przez firmy, które chciałyby szybko rozbudować swoja flotę, ale nie chcą kupować nowych pojazdów ani brać leasingu. Dzięki naszym usługom mogą one błyskawicznie wejść w posiadanie luksusowych marek, które doskonale spełnią się w roli samochodu firmowego.

Co jeszcze znajduje się w ofercie, jaką ma dla klientów wypożyczalnia aut działająca w Będzinie (i nie tylko)? Otóż nasze pojazdy można wynająć do ślubu. Warto w ten wyjątkowy dzień nieco zaszaleć i pozwolić sobie na coś więcej. My ozdobimy dla Was samochód klasy premium, a Wy będziecie mogli dojechać nim zarówno na ceremonię, jak i na wesele.

 

Zarezerwuj online!

 


Postaw na wynajem samochodów w Będzinie i nie tylko


Nasza firma działa na rynku już od długiego czasu, cały czas realizując usługi z zakresu wynajmu aut klasy premium. Posiadamy ogromne doświadczenie, które pozwoliło nam na opracowanie szybkich procedur, dzięki którym możesz błyskawicznie pożyczyć od nas wysokiej klasy pojazd i ruszać w trasę.

Opinie klientów, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług, są niesamowicie pozytywne. Często wspominają oni, że nasze pojazdy wyglądają jak prosto z salonu, nie pobieramy kaucji, wszystko odbywa się na prostych zasadach, a co najważniejsze - nasze ceny są atrakcyjne. Serdecznie zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszą firmą.

 

FAQ:

Ile kosztuje wynajem samochodu w Będzinie?

 

Jesteśmy wypożyczalnią samochodów, która od wielu lat specjalizuje się w wypożyczaniu aut sportowych, marek premium, luksusowych oraz małych miejskich pojazdów kompaktowych. Koszt wynajmu uzależniony jest od modelu pojazdu oraz jego wyposażenia, a także funkcjonalności. Oferowane przez nas ceny wahają się w przedziale od 79 zł do 1300 zł za dobę. Zależy nam na zaproponowaniu Ci wysokiej klasy aut w atrakcyjnych cenach.

 

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Będzinie?

 

Zawsze stawiamy na przejrzystość, dlatego postanowiliśmy ułatwić Ci dokonanie rezerwacji wybranego przez Ciebie modelu. Jeśli chcesz skorzystać z wypożyczalni samochodów w Będzinie, jedyne co musisz zrobić, to wypełnienie znajdującego się na naszej stronie formularza, w którym podasz datę i godzinę, a także miejsce odbioru i zwrotu samochodu. Jest to niezwykle klarowna procedura, która pozwali Ci na szybką rezerwację auta, bez zbędnej straty czasu.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Będzinie?

 

Zasady panujące w naszej wypożyczalni są niezwykle przejrzyste i stanowią zarówno Twoje, jak i nasze zabezpieczenie. Decydując się na wynajem u nas auta, musisz być osobą posiadającą prawo jazdy, która ukończyła 21 rok życia. Ponadto kluczowymi kwestiami są także niekaralność oraz dysponowanie uprawnieniem do prowadzenia pojazdu od co najmniej roku. Są to istotne punkty, które pozwalają nam na ochronę świadczonych przez nas usług.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Będzinie?

 

Postanowiliśmy zrezygnować z wpłacania kaucji podczas wypożyczania u nas pojazdu w przypadku wyboru pełnego ubezpieczenia. Korzystając z naszych usług, nie musisz uiszczać dodatkowej opłaty, ponieważ mamy do Ciebie pełne zaufanie i zależy nam na Twoim zadowoleniu. Każdy etap wypożyczenia auta odbywa się u nas na niezwykle prostych i przejrzystych zasadach, które są odpowiedzią na Twoje indywidualne potrzeby.

 

Zarezerwuj online!

Menu