Panel klienta

☎ +48 882 552 882

 

Wypożyczenie samochodu jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie mają lub nie mogą aktualnie skorzystać z własnego auta, ponieważ nie potrzebują go na co dzień albo pojazd znajduje się w warsztacie mechanika. Jeśli jednak nie zależy Ci na przejechaniu trasy zwykłym autem, a na modelu klasy premium, który zapewni Ci maksymalny komfort, to zapraszamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni samochodów.

 

Wypożyczalnia samochodów Libiąż - dlaczego warto?

 

Wypożyczenie samochodu jest bardzo dogodne, ponieważ pozwala cieszyć się solidnym i zadbanym pojazdem. To rozwiązanie wiąże się z brakiem konieczności troszczenia się o dodatkowe formalności związane z ubezpieczeniem czy przeglądami, o których muszą pamiętać wszyscy właściciele aut. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje krótkoterminowy wynajem będący świetną propozycją dla podróżujących, którzy chcą w wygodny sposób przemieszczać się w okolicach Libiąża. Natomiast długoterminowy model współpracy umożliwia klientom cieszyć się pojazdem bez zbędnych formalności - najczęściej korzystają z niego przedsiębiorstwa.

 

Zarezerwuj online!

 

Każdy pojazd po oddaniu przez klienta jest dokładnie czyszczony. Ponadto regularnie sprawdzamy auta pod kątem technicznym. Dzięki temu każda osoba zainteresowana wypożyczeniem samochodu w Libiążu może mieć pewność, że otrzyma w pełni sprawny technicznie pojazd, co wpływa na bezpieczeństwo jazdy.

 

Wypożyczalnie samochodów Libiąż - rozbudowana flota

 

Nasza wypożyczalnia samochodów posiada rozbudowaną flotę, na którą składają się pojazdy klasy premium. Oferta jest skierowana do szerokiego grona odbiorców, dlatego znajdziesz u nas wiele zaawansowanych pojazdów, wyposażonych w nowoczesne systemy bezpieczeństwa i wspierające jazdę. Auta z naszego garażu mają niesamowite osiągi, doskonale się prezentują i gwarantują maksymalny komfort podczas jazdy. Dysponujemy autami renomowanych marek, między innymi Audi, Mercedes Benz, BMW czy Ford.

 

Jakim samochodem najbardziej chcesz się przejechać? Bez względu na to, czy najbardziej zależy Ci na osiągach i sportowym charakterze pojazdu, bezpieczeństwie i funkcjonalności bądź maksymalnym komforcie i wygodzie, w naszej wypożyczalni znajdziesz auto, które spełni każdą, nawet najmniejszą potrzebę. Wszystkie samochody znajdujące się w garażu są sprawdzone, zapewniają maksymalną wygodę jazdy, a także wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

Wypożyczalnie samochodów Libiąż - dlaczego my?

 

Nasza oferta jest kompleksowa i skierowana do wymagających klientów. Chcąc zadbać o Twoją wygodę, nie wymagamy opłat w ramach kaucji w przeciwieństwie do konkurencyjnych firm. Ponadto infolinia w Spectrumcars działa przez całą dobę, dlatego nasi konsultanci zawsze będą w stanie Ci pomóc. Działamy nie tylko w Libiążu, ale na terenie miast w całej Polsce. Stworzyliśmy wygodną w stosowaniu platformę, dzięki której już w kilka minut dokonasz rezerwacji pojazdu. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania lub zainteresowała Cię współpraca w ramach wypożyczenia bądź wstawienia własnego auta do naszego garażu, zapraszamy do kontaktu.

Menu