Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Mysłowice

☎ +48 882 552 882

 

Z pomocą naszej wypożyczalni możesz wynająć auto w Mysłowicach, które dostarczymy w dogodnym dla Ciebie terminie, pod wskazany przez Ciebie adres. Wybierz pojazd spośród bogatej oferty samochodów luksusowych, sportowych i premium, które są gwarancją dobrej zabawy oraz niecodziennych wrażeń i emocji. Nasza wypożyczalnia samochodów działa w jasny i klarowny sposób - bez kaucji, bez udziału własnego w szkodzie i bez innych ukrytych kosztów. Dbamy o zachowywanie najwyższych standardów obsługi, bowiem zależy nam na zapewnieniu wysokiego poziomu komfortu i zadowolenia naszych klientów. Samochód można wypożyczyć już w kilka minut, bez zbędnych formalności. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

Wypożyczalnia samochodów - nasze usługi w mieście Mysłowice

 

Samochody wynajmujemy na terenie całego kraju, również w miejscowości Mysłowice. Wybór wynajmu krótkoterminowego polecamy osobom, które potrzebują pojazd wyłącznie na weekend, kilka dni lub kilka tygodni. Taka opcja sprawdza się podczas wakacyjnych wyjazdów lub krótkich wypadów za miasto. Tego rodzaju wynajem rekomendujemy także osobom, których samochód prywatny uległ awarii i wymaga on naprawy, co wiąże się z unieruchomieniem pojazdu na kilka tygodni. Wynajem długoterminowy rekomendujemy zaś osobom, które potrzebują wynająć auto na dłużej niż trzy miesiące. Takie rozwiązanie sprawdza się np. w przypadku właścicieli firm, którzy nie chcą brać samochodu w leasing. Aby skorzystać z usługi wynajmu długoterminowego, nie musisz posiadać zdolności kredytowej. Tego rodzaju wynajem nie ma na nią także żadnego wpływu.

 

Zarezerwuj online!

 

Wynajem samochodów w Mysłowice  - warunki

 

Samochody znajdujące się w naszej ofercie podstawimy bezpośrednio pod adres, który wpiszesz podczas dokonywania zamówienia. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy, że zarezerwujesz auto online. Nasze umowy są jasne i czytelne, wolne od jakichkolwiek haczyków wpisywanych drobnym druczkiem. Dzięki temu możesz wynająć samochód już w kilka minut, bez zbędnych formalności i podpisywania sterty niepotrzebnych dokumentów. Nasze pojazdy wynajmujemy bez kaucji i z pełnym ubezpieczeniem. Takie rozwiązanie usprawnia proces wydawania i odbierania pojazdów. W przypadku wynajmu krótkoterminowego nie bierzesz odpowiedzialności za spowodowane szkody, nawet jeśli to Ty jesteś winien wypadku. W przypadku wynajmu długoterminowego możesz zaś zostać obciążony maksymalnie do kwoty 5 000 złotych. Współpraca z nami to więc minimum formalności i maksimum zadowolenia.

 

FAQ

Korzystanie z możliwości wypożyczenia auta to bardzo wygodna opcja, która jednak nadal budzi wiele wątpliwości. Szczególnie u osób niemających wcześniej okazji korzystać z takiego udogodnienia. W trosce o interesy naszych klientów przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, pozwalające upewnić się, jak dokładnie wygląda wynajem samochodów w Mysłowicach.

Ile kosztuje wynajem samochodu w Mysłowicach?

 

Koszty wynajmu to zdecydowanie jedna z najbardziej interesujących kwestii, jeśli chodzi o wypożyczenie. Określenie kwoty jest ściśle powiązane z rodzajem wybranego auta. Zakres cen waha się od ok. 90 do 1000 zł za jeden dzień wynajmu samochodu.

 

 

Czytaj więcej...

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć auto w Mysłowicach?

 

Formalności często odstraszają potencjalnych zainteresowanych wynajmem auta w Mysłowicach. Pragniemy uspokoić takie osoby - w Spectrumcars wynajem nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi formalnościami ani ukrytymi kosztami, które mogłyby zaskoczyć wynajmującego.

 

Kto może prowadzić wynajęte auto w Mysłowicach?

 

Aby prowadzić wynajęte auto, należy spełnić warunek prowadzenia pojazdu osobowego, czyli posiadać prawo jazdy kategorii B. Ważną kwestią są także dokument tożsamości i wyłączne prawo do prowadzenia wypożyczonego pojazdu przysługujące osobie, której nazwisko widnieje na umowie.

 

Czy należy wpłacić kaucję przy wynajmie auta w Mysłowicach?

 

Wpłata kaucji to standardowa procedura wiążąca się z pewnym zabezpieczeniem finansowym. Jednak wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy także wynajem auta bez konieczności uiszczania kaucji. Jest to dodatkowe ułatwienie w całym procesie.

 

 

 

W najbliższej okolicy:

 

Jaworzno Katowice Sosnowiec

Menu